AVON само за представители - 19

  • 29 861
  • 642
  •   1
Отговори
# 585
  • Пловдив/Бургас
  • Мнения: 156
И аз ползвам и двете козметики, имам си любими продукти и от двете, не разбирам тази война между представителите  #Crazy
bubanka, не обръщай внимание на такива провокации  Hug
Peace

# 586
  • София
  • Мнения: 504
Момичета,имам проблем.Една приятелка ми е дала поръчка,а аз нямам каталог в момента и не знам какво точно е поръчала.Разгледах по каталога даден на първа страница и горе долу имам идея какво е поръчала-май са мечето и едно червило,но не съм сигурна,защото всичко е много размазано.Ето кодовете:
39313-стр.72
20479-стр.108

Моля ви,кажете какви са тези неща и цените им Praynig

# 587
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762

39313-стр.72 -Мечето-9,90
20479-стр.108 -Червило Glass Reflections, цвят Whisper-8,90


# 588
  • София
  • Мнения: 504
39313-стр.72 -Мечето-9,90
20479-стр.108 -Червило Glass Reflections, цвят Whisper-8,90
Страшно много мерси  bouquet  bouquet  bouquet

# 589
  • Мнения: 27
Здравеите момичета,
аз също съм представител на avon но досега главно ви четях.
Сега обаче имам спешен въпрос - опитах се да пусна поръчка от К15 и да поръчам поставката за горене на ароматни вещества  с код 13912 но кода май е сбъркан ? Rolling Eyes въобще не излиза името на продукта, как ли не го търсих но няма и няма - обаче ми изписва цена от 4,90?!  newsm78
Проблемът е и че специално заради него се поръчва още един продукт от спа спа серията и не искам да рискувам
някой друг поръчвал ли го е и имал ли е проблеми?

# 590
  • Мнения: 990
Нищо, че не ти излиза името на продукта, при мен от К14 не ми излязоха имената на поне 5-6 продукта, но си пристигнаха Simple Smile Пускай смело, щом ти го приемат, тоест не ти изписва грешен код, няма проблем!  Hug

# 591
  • Мнения: 1 817
Моля и аз за помощ, кой спрей за тяло от стр. 40 (Be..Kissable,Be...Sensual, Be....Spontaneous) е най-хубав и изобщо заслужават ли си?

# 592
  • Мнения: 128
Интересно ми е защо не дават на представители да участват в коледната томбола newsm78
Аз си мисля че който реши винаги ще намери начин да си изпрати талончето Thinking

# 593
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Защо представителтие нямаме право да участваме в томболата? Къде е записано това - не го намирам отразено в панорамата и ще трябва да се ровя в сайта.

# 594
  • София
  • Мнения: 5 831
Be..Kissable - много специфична особена миризма, напомня ми някакво цвете, но не мога да се сетя какво  Thinking
Be...Sensual - според мен от типа на Passion Dance
Be....Spontaneous - лека свежа миризма

# 595
  • Мнения: 335
Момичета извинявам се,че ви се набърквам в темата, но май само вие може да ми помогнете  Hug Искам да се ориентирам какви ще са цените в каталог 16 за подаръци за Коледа. Разбрах че българският каталог ще е по скоро като полският, а не като руският. Та как да разбера на колко да деля цените там за да се ориентирам колко ще са цените в лева ?  newsm78
Предварително ви благодаря   bouquet

# 596
  • София
  • Мнения: 4 051
Момичета извинявам се,че ви се набърквам в темата, но май само вие може да ми помогнете  Hug Искам да се ориентирам какви ще са цените в каталог 16 за подаръци за Коледа. Разбрах че българският каталог ще е по скоро като полският, а не като руският. Та как да разбера на колко да деля цените там за да се ориентирам колко ще са цените в лева ?  newsm78
Предварително ви благодаря   bouquet

Иди на страница 26 и 27 от тази тема Peace

# 597
Някой знае ли защо няма нетна оферта за кампания 15?  Blush

# 598
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Някой знае ли защо няма нетна оферта за кампания 15?  Blush

По принцип нетните оферти са през кампания. Имаше в к.14, вероятната следващата Нетна ще бъде с к.16

# 599
  • Мнения: 335
mimeime благодаря    bouquet

Общи условия

Активация на акаунт