AVON само за представители - 19

  • 29 896
  • 642
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 105
Някой ще може ли да ми каже номерчето на I`mperfect от Нетна .. 37 и нататък не виждам.. Rolling Eyes

# 76
  • София
  • Мнения: 1 914
37705 е кодът.


Видях, че много от Вас харесват парфюма /подарък при поръчка над 600лв./, който и аз ще получа, но пък хич, ама хич не харесвам. Та исках да предложа ако някоя от Вас иска с най-голямо удоволствие бих го заменила за колието.

Еее, и аз искам, ама така е, като се бавя с темите. Simple Smile На мен перли изобщо не ми отиват.  Crossing Arms

# 77
  • Бургас
  • Мнения: 5 703
Някой ще може ли да ми каже номерчето на I`mperfect от Нетна .. 37 и нататък не виждам.. Rolling Eyes
37705   Mr. Green

# 78
  • Мнения: 128
Да се похваля че и аз ще получа парфюма   Grinning Grinning от мотивационната.
 
Благодаря за брошурата  bouquet

# 79
mery_rose  bouquetспала съм като съм чела явно
Макар че не съм представител чета ви редовно с вас е много интересно. Благодаря за каталога и на katyadjin за темата     bouquet

# 80
  • София
  • Мнения: 549
а в панорамата какво ми се вижда, че комплект от трилогията ще струва 12,90  ooooh!

мацки, много съм разочарована. От една година чакам да се появи промоцията два продукта планет спа за ,,,, лв за да си купя 3 маски за коса с маслина и точно този продукт липсва   Cry Направо не зная какво да си поръчам. Кажете ексфолианта "саке и ориз" пени ли се като душ-гел? не обичам тези креместите зето ти оставят мазно по кожата  Naughty

и АЗ ТАКА Peace Чаках тази промоция и се точех на маската за коса с маслини и на маската за лице, премахмаща токсините. А то нито един от двата продукта Tired

# 81
  • Бургас
  • Мнения: 5 703
Чаках тази промоция и се точех на маската за коса с маслини и на маската за лице, премахмаща токсините. А то нито един от двата продукта Tired
Ъъъъъ  Thinking това не е ли маската с минерали от Мъртво море (защото нея си я има) или има и друга,премахваща токсините?

# 82
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
И аз съм безкрайно разочарована, че маската за коса с маслини липсва от офертата на Планет Спа  #Cussing out - исках да си взема поне 2.
Сега съм хвърлила и мерак на златистия часовник - сигурно ще стои като гривна, след като верижката е твърда.
За женския парфюм Индивидуал блу - в момента този, който се доближава най-много като аромат до него е Bluerush - дамския
Кате - напълно те разбирам колко време отнема създаването на отчетна тема и оценям положения труд. Още веднъж - благодаря, че все още намираш време да го правиш   bouquet

# 83
  • Мнения: 994
Момичета, на мен днес ми дойде часовника.Изглежда добре на пръв поглед, но верижката нещо не ми харесва.... на допир е мека...нещо като еко кожа и има чувството,ч е много бързо ще се обели  hahaha А иначе е удобен, защото става и за по-слаба ръка!Закопчалката се наглася  Peace А бе мисля, че за парите си струва  Wink

# 84
  • Мнения: 994
А, още нещо забравих да споделя! Никъде не видях резервни батерии  newsm78

# 85
  • Мнения: 511
Момичета, на мен днес ми дойде часовника.Изглежда добре на пръв поглед, но верижката нещо не ми харесва.... на допир е мека...нещо като еко кожа и има чувството,ч е много бързо ще се обели  hahaha А иначе е удобен, защото става и за по-слаба ръка!Закопчалката се наглася  Peace А бе мисля, че за парите си струва  Wink

Можеш ли да го снимаш как стои на ръката ти? Да добием по-ясна представа как е "наживо" Peace

# 86
  • Мнения: 377
Пуснах поръчка за 253 лв. и вече и аз гласувах в анкетата. Е толкова слабо не е било от доста време  Crossing Arms.

# 87
  • Мнения: 994
Момичета, на мен днес ми дойде часовника.Изглежда добре на пръв поглед, но верижката нещо не ми харесва.... на допир е мека...нещо като еко кожа и има чувството,ч е много бързо ще се обели  hahaha А иначе е удобен, защото става и за по-слаба ръка!Закопчалката се наглася  Peace А бе мисля, че за парите си струва  Wink

Можеш ли да го снимаш как стои на ръката ти? Да добием по-ясна представа как е "наживо" Peace

Не, съжалявам,но апаратчето ми е развалено  Sad   Добре изглежда, хваща окото  Wink Но както вече писах, за качеството се съмнявам

# 88
  • Мнения: 511
Не, съжалявам,но апаратчето ми е развалено  Sad   Добре изглежда, хваща окото  Wink Но както вече писах, за качеството се съмнявам

За него даже не питам Laughing То е ясно, че ще влезе в употреба по-скоро като аксесоар  Thinking

# 89
  • Мнения: 335
Някой да е виждал на живо колието и пръстена "РОЗА".Имам една клиентка за тях,но се притеснявам да не остане разочарована  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт