Идва студ. В Стамболийски ще сме на бадеми, уиски и барут!

  • 16 397
  • 289
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 451
Ами, айде черпи по едно, хем да се сгреем в този студ.

# 61
  • Мнения: 4 451
Иии, че си скръндза! Дай по едни бадеми поне. Laughing

# 62
  • Мнения: 26
Не е от темата за аватарите. От темите кадето е споменавано БГ МАММА. Предпочитам да стоя в сянка. Прекалено населено стана тука.

# 63
  • Мнения: 4 451
Прав си Gepard. Аз вече получих няколко неприятни съобщения, което ми се отрази много зле емоционално. В крайна сметка и аз имам право на мнение. Понеже по характер съм добър човек и никак не съм конфликтна, наистина се почувствах зле.

# 64
  • Мнения: 4 451
Подходих прекалено наивно като споменах Бг мама. Но то всъщност се оказа, че така или иначе щеше да е неизбежно. Един потребител вече се беше натъкнал на форума, преди да попадне в стамболийския сайт.

# 65
  • Мнения: 26
mari_anka не те упреквам. Просто се предпазвам от такива като този потребител. Защото знам после как ще пресъздадат нещата. Някои незнаят какво говорят. Дори и админите на сайта ни.

Виж админа какво изречение пише и после кажи че не си противоречат:
slava     
   Основната цел на сайта не е комерсиална!
Моля всеки, който има желание да рекламира продукт или услуга, да използва формата за контакт.

Ама като гледам и ти си се забъркала в големи каши в стамболийския форум. Ще се научиш да не даваш мнение.

Последна редакция: вт, 06 ное 2007, 17:32 от Gepard

# 66
  • Мнения: 4 451
Gepard, за пореден път се убедих в манталитета на хората в нашия град и ми е ужасно мъчно.
Аз и да скрия снимките, вече е късно. А дали има начин да разбера кой е потребителя? Едва ли! Страхливец.

# 67
  • Мнения: 26
Кой потребител?

# 68
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711
Здравейте!
Съвсем случайно попаднах на тази тема в търсене на нещо друго. Аз също съм от Стамболийски, но от 2 години живея в Пловдив. Ходим на баба на гости отвреме навреме  Grinning. Тъй че щете ме нещете ще се включваме и ние тук  Rolling Eyes. А между другото имаме и повод да почерпим. Правим пета месечинка  Embarassed. Черпим с мляко с мед понеже е вече време за сън.  Joy  love001

# 69
  • Мнения: 23
Здравей zwetellina. Simple SmileДобре дошла при нас smile3525.Честита пета месечинка. baby_neutralДа сте живи и здрави и много,много усмивки. Hug

# 70
  • Мнения: 4 451
zwetellina, добре дошла! Hug Ще се радваме да се включваш честичко. Честита месечинка на бебчето.  bouquet Как се казва и кога и къде е родено, за да го впишем на първа страничка.
Gepard, не ти отговорих, че хукнахме към Пловдив, щерката беше на психолог. Човек действително се учи от грешките си. Но аз никога не съм си въобразявала, че пишейки в нета съм анонимна. Винаги съм знаела, че скрито покрито няма, но никога не съм се срамувала от думите си и дори на живо съм готова да застана зад тях. Стана ми интересно обаче, защо въпросният потребител така тенденциозно насочи вниманието си към мен.

# 71
  • Мнения: 26
zwetellina черпя с 

Другите дами нали няма да ми се сърдят.  newsm78

# 72
  • Мнения: 23
Ааа Gepard така ли стана а за нас почерпка няма  Laughing.Брех ще я видим ние тази работа. Joy Wink.Марианка и аз  си мисля да не се ядосваш,няма смисъл.Верно е че Стамболийски си остава едно малко и злобно градче ако мога така да се изразя и аз не един път съм се обеждавала в това. Донякъде се радвам че се махнах от тук именно заради такива неща.Но всеки си има начин на мислене и право да си изкаже мнението независимо как ще се изтълкува.Така че споко и аз съм с теб. newsm51

# 73
  • Мнения: 26
stanka1979 миналия път ме упрекнахте че плаша новите членове, сега се опитвам да се поправя и пак недоволни. Угодия няма.   Joy

За вас съм приготвил друго, само да не кажете че сте на диета.  Laughing

# 74
  • Мнения: 23
А заради това ще си спра диетката за малко Laughing.Айде от мен едни палачинки   food002 че в момента ги правя.

Общи условия

Активация на акаунт