Отслабване

  • 23 928
  • 131
  •   1
Отговори
  • Мнения: 171
Здравейте,

Искам да отслабна в областта на корема, понеже цял ден стоя на стол.

Чудя се на какво да се запиша за тази цел, фитнес (бягане на пътеката) или комбинирана гимнастика?

На първото ще съм сама, а на гимнастиката ще има и хора, групово занимание все пак.

Очаквам съветите Ви.

Поздрави

# 1
  • Мнения: X
Не можеш да кажеш на тялото си в коя точно област да отслабва. Тренировките допринасят за по-красивата визия като цяло на тялото и ускоряват метаболизма. За топене на мазнини трябва калориен дефицит. Запиши се на това, което ще ти доставя удоволствие, а няма да отидеш веднъж два пъти и да спреш.

 Peace

# 2
  • Мнения: 760
Не можеш да кажеш на тялото си в коя точно област да отслабва. Тренировките допринасят за по-красивата визия като цяло на тялото и ускоряват метаболизма. За топене на мазнини трябва калориен дефицит. Запиши се на това, което ще ти доставя удоволствие, а няма да отидеш веднъж два пъти и да спреш.

 Peace

добре казано ...
а и в нета има много примерни упражнения с които можеш да намалиш талията ....

# 3
  • Мнения: 2 812
Прави коремни преси всеки ден в къщи  Peace .

# 4
  • Мнения: 416
Можеш да комбинираш фитнес с групови занимания. Така ще се разнообразяваш.
А относно свалянето на натрупано в коремната област - хранителен режим, поне 30-40 мин пътека в залата и много коремни преси.
Успех Simple Smile

# 5
  • Мнения: 8 889
Прави коремни преси всеки ден в къщи  Peace .

Това с каква цел  newsm78

# 6
  • Мнения: 172
Ами с никаква, естествено. Ти и 8 плочки да имаш, колко ще те стопли това, като са покрити с мазнини...

Без диета нищо няма да стане. Махни тестото и сладкото на първо време, без друго са вредни.

# 7
  • Мнения: X
Ами с никаква, естествено. Ти и 8 плочки да имаш, колко ще те стопли това, като са покрити с мазнини...


Това ми хареса!!  yes

# 8
  • Мнения: 15
НЕ прави коремни преси преди да свалиш излишните килограми. Бягане му е майката.

# 9
  • Мнения: 9 052
НЕ прави коремни преси преди да свалиш излишните килограми. Бягане му е майката.
защо ?
 

# 10
  • Мнения: X
НЕ прави коремни преси преди да свалиш излишните килограми. Бягане му е майката.
защо ?

Не съм Раличка. Но предполагам, защото от упражненията започват да се развиват мускулите, а мазнините си стоят отгоре и може да изглеждаш още "по-надут". Препоръчала е кардио, защото гори мазнини. Според мен двете трябва да се комбинират, кардиото е хубаво, но трябва и да работим за мускулите си. От коремни преси не виждам смисъл, има други по-ефективни, като планк. Също 60-70% от това как ще изглеждаме се определя от хранителния режим.

# 11
  • Мнения: 9 052
Разбирам. Аз се разширявам когато започна да се движа (спортувам) повече. Голям ефект просто.
Лятото ходя на плуване след работа при това всек иден и плувам по 1-2 км, като за транспорт ползвам колелото с мин. 5 км. дневно ... е ами заприличвам на морски пехотинец, но не и на финна лейди  Sad  зимата правим разходки, караме колело когато няма сняг, ходим на басеина , но по рядко ... фитнес залата и сауната са ми много неприятни и затворенои и не ходя.
Храненето. Ами не се улавям да се храня повече и не се храним лошо. В смисъл в къщи от поне 10 години (когато се роди големия ми син) пица и подобни влизат само за разнообразие в много редки случаи и то в малки количества. Готови храни не се ядат, плодове и зеленчуци много, тестените са изключително пълнозърнести  (пък и аз по тесто не налитам), шоколад не ям, ако ще е сладко то ще е нещо като сладолед ванилия или плодов ... Плодове се ядат, винаги имаме салата на масата, кисело мляко ...
Е това за в къщи иначе обяда е в столовата на службата, където на обяд си изпапквам всичко като послушно прасенце , без хляб и без десерта.
Така , че основното ми ядене е обяда, закуската ми е кафе с нещо малко, ако е хляб е пълнозърнест. Вечерята и тя нещо такова ... след обяда не ми се яде на вечеря много. Но пък по - късно мога да взема кисело мляко или домати със сирене ... 1/2 до 1 биричка или чаша вино мога да изпия, но да речем плодови сокове или безалкохолни не пия избщо. 
Да, ами аз гледам хората си похапват повече и преди повече си похапвах и защо сега се разширявам?

Последна редакция: пт, 05 фев 2016, 10:05 от Brideshead

# 12
  • Мнения: X
Пробвай с леки тренировки- йога, балетни, монотонно кардио. И аз съм така, започна ли да тренирам по-сериозно и не се харесвам особено, а нямам много излишни килограми, за да кажеш, че те са причината. Пожелавам ти успех! Ако искаш заповядай в тази темичка http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=889446.0;topicrefid=20. Събрали сме се няколко момичета и си споделяме, обменяме опит, съвети, идеи.

# 13
  • Мнения: 9 052
Меpи мерси. Аз малко се дразня от отчетни защото не обичам да гладувам, а пък иначе видимо отслабване не се получава и това ме ядосва Sad За пилатес, йога и пр. съм съгласна, че това е правилното, просто с трима юнака спортувам каквото и те едва ли не. Та или ги оставям в детския басеин и ходя да плувам или караме заедно колело или обикаляме заедно по планината или нещо подобно. Сега имат интерес към тенис и май ще ходим от пролетта на тенис. Искат да карат ски . Добре ,само без мен, защото това от малка не го обичам ...
С 2-3 думи съм въвлечена в меправилната гимнастика по семейни причини.

# 14
  • Мнения: X
Аз все още нямам деца, но си представям колко ти е трудно да съчетаваш всичко. И аз съм против гладуването. Всички, които са споделили, че са започнали с японско или моно, им казвам, че няма смисъл от този глад, ако след 10-12 дни ще си продължат по стария начин. Трябва балансираното хранене и тренировките да си станат част от ежедневието.

Общи условия

Активация на акаунт