На море - къде?

  • 8 155
  • 52
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 819
Цитат на: Лекси

Доста добре изглежда!!!
   Hands Thumbsup

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 2 452
Аз писах в една от морските теми, но пак ще напиша - Синеморец е разкошно място, бяхме там миналото лято с Мартин - спокойно, красиво, нямаше чалга, не дъни висока музика по цели нощи, плажа е много хубав - може да ходите на Косата, на Силистар, на Бутамята само беше бурно миналата година. Наоколо е пълно със закътани плажчета, гора, хубави местенца за пикник. Ние бяхме във вила Филаделфия http://villaphiladelphia.com/- много е мила собственичката, близо е до плажа - изкарахме си супер! Аз по принцип страшно си обичам Южното черноморие Wink , само Китен нещо не ми понася Confused .

# 17
  • Мнения: 2 575
Цитат на: Шани
Цитат на: Туфи
Аз пка ще си кажа-на южното черноморие-НЕ!


  friendship


да, за по надолу от Бургас съм съгласна - по южното море Созопол в периода 20-30Юни е единственото приятно местенце за дечковци според мен.Ние винаги правим така- в началото на сезона, когато сме с дечко отиваме на топличко - Созопол, а после само с татито на Север по-късно през Август - например Ривиера или Златните или Албена , а да - може и Дружба.
Но все пак виж темата в "Семейство " - доста е писано там преди да попиташ тук.

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 1 158
АКО ИСКАТЕ 100% ПРОЦЕНТА ПОЧИВКА /ЧИСТ ВЪЗДУХ ТИШИНА/ ОБИЧАТЕ И ПЛАНИНАТА И МОРЕТО ВАШЕТО МЯСТО СЕ КАЗВА ДЪБРАВА ДО С.ШКОРПИЛОВЦИ, КОГАТО МИНАЛАТА ГОДИНА ПРОЧЕТОХ , ЧЕ НА ТОВА МЯСТО Е СЪЧЕТАНО МОРЕ С ДЪБОВА И БОРОВА ГОРА РЕШИХ , ЧЕ Е МАЛКО ПРЕУВЕЛИЧЕНО. ПРЕДСТАВЕТЕ СИ ИЗНЕНАДАТА МИ КОГАТО ОТКРИХ , ЧЕ ТОВА Е ИСТИНА.СЕГА ЩЕ ХОДЯ ПАК ПЪРВО ЗА 2 ДЕНА/01 И 02ЮЛИ , А ПО КЪСНО ЗА ЕДНА СЕДМИЦА/ИНАЧЕ ПЪТУВАМ ОТ ПЛОВДИВ И ЮЖНОТО ЧЕРНОМОРИЕ КОЕТО СЪМ ОБИКОЛИЛА ПОЧТИ ЦЯЛОТО МИ Е ПО БЛИЗО , НО ТАМ НИКЪДЕ НЕ СЪМ ВИДЯЛА ТАКОВА ВЪЛШЕБНО СЪЧЕТАНИЕ НА ПРИРОДАТА.

# 19
  • Мнения: 421
Аз ходих миналата година в Синеморец. Ако трябва да обобщя впечатленията ми са противоречиви. В никакъв случай не е много евтино като за това затънтено място...хотелите са около 20 лв. на легло на вечер, а квартирите 15. Заведения почти няма в смисъл има едно -две с по-прилична кухня, а обслужването и добро само на едно веднага ти го казвам "Скрития мъж" съветвам те да не мърдаш оттам.Плажовете са наистина добри, но са далече - ако си с дете трябва да си с кола.Най-неприятното е че вечер няма къде да се разходиш - няма тротоари и улично осветление...лелеле май не излезе много позитивен постиг ама ...дано не обидя някой луд фен на СИНЕМОРЕЦ...а и друго пътя до там се е за джип...дупки всякакви дано да са го оправили за това лято.
Та и аз зда попитам има ли някой впечатления от Каварна?

# 20
  • Мнения: 2 575
Аз ходих миналата година в Синеморец. Ако трябва да обобщя впечатленията ми са противоречиви. В никакъв случай не е много евтино като за това затънтено място...хотелите са около 20 лв. на легло на вечер, а квартирите 15. Заведения почти няма в смисъл има едно -две с по-прилична кухня, а обслужването и добро само на едно веднага ти го казвам "Скрития мъж" съветвам те да не мърдаш оттам.Плажовете са наистина добри, но са далече - ако си с дете трябва да си с кола.Най-неприятното е че вечер няма къде да се разходиш - няма тротоари и улично осветление...лелеле май не излезе много позитивен постиг ама ...дано не обидя някой луд фен на СИНЕМОРЕЦ...а и друго пътя до там се е за джип...дупки всякакви дано да са го оправили за това лято.


Ха, съвсем с пресни впечатления от Синеморец - за ден-два става, но иначе - пътя до там е АД?!?!?!?!? Много скучно местенце с може би единствено красиви 1-2 плажа и полянка над морето - нищо повече ,ама съвсем нищо. Добре, че си бяхме в Созопол, а не се подлъгах да почивам на Синеморец. Само отидох да го разгледм, но ми стига. Няма да му стана фен със сигурност.

# 21
  • Мнения: 96
Не че ще се впиша в мненията ви, ама понеже Синеморец ми е болна тема, не мога да не се сдържа да се изкажа. Аз и мъжът ми, като фенове на дивото къмпингуване, до преди 5 години няколко лета си опъвахме палатката в горичката над някое от заливчетата. И за нас беше идилия - сами сред страхотна природа. Последния път ни глобиха, защото това била защитена местност (заради уникалната флора и фауна). И няколко години по-късно същата тази местност (вероятно с променен статут, по обясними причини) се застроява Close Мои приятели ме уверяват, че няма да позная стария Синеморец. За което ми е адски тъжно. И за това, че заради печалбата на някого се жертва природата. Sad Close

# 22
  • Мнения: 800
на Обзор-мъжо каза чее страхотно там и към 18 юли заминаваме

# 23
Като стана въпрос за Обзор , я кажете нещо за там дали е хубаво?

# 24
  • Мнения: 3 211
А някой има ли впечатления за бунгалата в Шкорпиловци?
Аз смятам да ходя там м.август, че са им много добри цените и е близо до Варна.

# 25
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
А някой има ли впечатления за бунгалата в Шкорпиловци?
Аз смятам да ходя там м.август, че са им много добри цените и е близо до Варна.
страхотни бунгала и природа, но зависи в кои бунгала - има и гаднички
и е за почивка не за щуреене и лудо купонясване
но е невероятна гора и природата е супер - чисто абе рай ма да си с кола!

# 26
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Вчера пуснах тема във клюкарника, защото бяхме пред дилема, къде да идем на море.Цял ден рових из нета но нищо не открих, което да ми хване око.Мъжът ми снощи се прибра и предложи да почиваме в Несебър.Наши познати имат хотел там.Така че тази година сме на Несебър.В петък заминавеме за два три дни(повече и да искаме не можем че мъжът ми няма как да остави работата си)но към август пак ще идем сигурно.Като се приберем ще пиша, дали сме останали доволни. Simple Smile

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 1 158
ЗА ШКОРПИЛОВЦИ. миналата година бях в комплекс Дъбрава -не е лукс , но има всичко необходимо, към комплекса има и кухня където готвят много вкусно и на приемливи цени , цената на едно бунгало е 30лв за нощувка вътре има 3 легла + диван баня тоалетна хладилник телевизор, много хубава веранда с маса и столчета- а бе прилично е ако искате спокойна почивка.Единствения недостатък е че няма много възможности за развлечения , ако търсите други такива освен морето .
тел.0889202255-OGNQN PEJ4EW
0887223547-ROSEN PEJ4EW а и вярно е че без лично МПС не сте за там.Ако имате домашен любимец може и него да вземете има всички условия и за него.

# 28
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
 ivka10 - ще чакам с нетърпение отзивите ти от Несебър, а ако дадеш и по-пълно инфо, няма да е зле  Simple Smile

# 29
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
ivka10 - ще чакам с нетърпение отзивите ти от Несебър, а ако дадеш и по-пълно инфо, няма да е зле  Simple Smile
Няма проблем в неделя като се приберем ще пиша.Не съм виждала хотела това което все пак знам за него е че се намира във старият град на 200м.от плажа.Спането е по 25лв.на човек в стаята има телевизор,хладилник.Май това е което знам като се върнем ще пиа повече. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт