На море - къде?

  • 8 154
  • 52
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 167
Мамо Галя дале4е ли е плажа от тези бунгала за които пишеш?

# 31
  • Пловдив
  • Мнения: 1 158
Selena, тези бунгала са на върха на нещо като малка планина/чудесна гора чуруликат всякакви хвъркати , а като бях сега на 01 и 02 юли 2005 видях и светулки/, а плажа е в подножието на гората, значи има пътечка със стълби и нанадолу е добре,  отнема около 5-10 минути, но за нанагоре е само за спортни натури. Аз лично като ранно ставаща ходих пеш на плажа , но като трябваше да се прибирам виках татито с колата, ако вече не се е събудил и не е кацнал и той на плажа, а и самото село е на около километър и повече от бунгалата и затова е желателно да сте с кола.
Въпросното възвишение цялото е с бунгала така че района е оживен/тази година даже повече и от миналата/, но не прекалено.
 ThinkingАбе зависи какво очаквате от една почивка, дали да си почините и да отрелаксирате сред природата  или да купонясвате. За второто няма кой знае колко условия.
Дано да съм била полезна. Stop

# 32
За семейни хора с деца препоръчвам Крайморие - www.kraimorie.com. Все още там е тихо и спокойно, къщата се намира на 50 метра от плажа, децата могат да играят в градината, докато вие си почивате Simple Smile)

А и е евтино - макс 15 лв е нощувката.

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 1 158
Относно крайморие  15лв за какво newsm78 за човек стая и изобщо какво се предлага за тези 15лв newsm78
Иначе и аз предпочитам спокойните места Simple Smile

# 34
  • Мнения: 167
Selena, тези бунгала са на върха на нещо като малка планина/чудесна гора чуруликат всякакви хвъркати , а като бях сега на 01 и 02 юли 2005 видях и светулки/, а плажа е в подножието на гората, значи има пътечка със стълби и нанадолу е добре,  отнема около 5-10 минути, но за нанагоре е само за спортни натури. Аз лично като ранно ставаща ходих пеш на плажа , но като трябваше да се прибирам виках татито с колата, ако вече не се е събудил и не е кацнал и той на плажа, а и самото село е на около километър и повече от бунгалата и затова е желателно да сте с кола.
Въпросното възвишение цялото е с бунгала така че района е оживен/тази година даже повече и от миналата/, но не прекалено.
 ThinkingАбе зависи какво очаквате от една почивка, дали да си почините и да отрелаксирате сред природата  или да купонясвате. За второто няма кой знае колко условия.
Дано да съм била полезна. Stop
Благодариа ти много , ами с дже деца едното  на 9-10 м , предпо4итам спокоистжие. И само още един въпрос  пътя как е добър ли е има ли дупки

# 35
  • Пловдив
  • Мнения: 1 158
Ще те излъжа ако ти кажа че няма , но в Пловдив е по страшно откъм дупки.
Значи да обобщя дупки има , но не и такива които да ти счупят колата, ако не караш бясно , но с две деца предполагам внимавате. И още веднъж да спомена, че е чисто има всичко необходимо , но не е луксозно.

# 36
  • София
  • Мнения: 1 546
За Каса Доминго да с кажа Laughing
Миналото лято бяхме там с малчо. Беше само на 8 месеца. Аз съм много доволна от там. 50 лв. на двойна стая е нощувката. има си басейн и много хубава лятна градина. Храната също не е лоша и скъпа. Плажът не е  много далеч. Приятно място само да не се случи с много деца, че вечр става лудница около басейна  Joy

# 37
  • Мнения: 487
комплекс "Дъбрава" Шкорпиловци.

http://www.journey.bg/hotels/hotel.php?hotel=3353

И ние ходим там от две години. Доволни сме.  Галито е описала достатъчно добре какво е положението. За тези които не разполагат с много средства и искат да отдъхнат далеч от лудницата в големия град, мястото е страхотно. На сайта цените не ми е ясно много как са ги определили, но бунгалото си е 30лв.  Има две стаи, едната с две единични легла а другата с диван който може да се разтегне /двойка/, едно единично легло, масичка, столчета, телевизор и хладилник. Има си баня с тоалетна, нон стоп топла вода и голяма тераса с масичка и столчета.

# 38
За Крайморие - цените са от 6 до 15 лева на човек на вечер. 15 лв е в апартамент, с TV, хладилник, кухня... в най-натоварения сезон.

# 39
  • Пловдив
  • Мнения: 1 158
 GrinningА стаите какво представляват имат ли самостоятелен санитарен възел, телевизор, хладилник newsm78 и колко е сега там цената на легло/ имам в предвид седмицата от 18 до 22 юли/

# 40
Стаите са с нова мебелировка, стандартна - матраци, гардероби, маси и столове, тераса на всяка стая с масичка и столове на нея.

Има стаи със самостоятен санитарен възел (сега цената е 12 лв на човек на вечер), има с общ санитарен възел (за 2 стаи 1 баня) - цена 8 лв на човек на вечер.

Телевизор е включен в стаите със собствен санитарен възел, за тези с общ се доплащат 2 лв. В апартаментите има хладилник, за тях цената е 15 лв на човек на вечер.

На сайта (www.kraimorie.com) има снимки, описание, повече информация... Резервация може да се направи и по интернет и по телефона.

# 41
  • Мнения: 50
На море в Китен  Grinning ако някой се интересува зная доста местенца там на различни цени   grinning039

# 42
  • София
  • Мнения: 7 242
Дениси, в началото на септември ще пращаме в Китен бабата и детето - в х-л Кремиковци, в къщичките. Имаш ли впечетления от там? кажи и някои подходящи местенца и кръчменца за две баби с две внучки Grinning. Ще съм ти много благодарна Wink  плажът как е ?

# 43
  • Linz
  • Мнения: 11 619
На море в Китен  Grinning ако някой се интересува зная доста местенца там на различни цени   grinning039
Аз се интересувам. Ще споделиш ли? Ще ходим в началото на август и ще търсим нещо около 15 лв. на легло.

# 44
  • Мнения: 1 080
Хайде и аз да се отчета в таз така любима тема за МОРЕЕЕЕЕЕЕТООООО!  ooooh!
След доста месеци разсъждения, обмисляне, със или без детето да е,решихме да отидем всички дружно на Ахтопол. Решихме,че трябва да вземем Додо с нас,макар да имахме големи резерви, тъй като от съвсем малък постоянно има някакви обриви и това някак си ни резервираше, но след доста прочетени теми тук и разговори с разни мами с пораснали бебоци,преценихме,че е твърде вероятно да морето вместо отрицателен, да има положителен ефевкт върху детето. Смяната на климата и въздуха са добра предпоставка,а и много ни се ще да види морето,защото съм сигурна,че ще го обожава също колкото нас,та и повече. Не може да е по-вредно от мръсния софийски въздух?! #Crazy
Живот и здраве заминаваме началото на август. Желая на всички приятно,безпроблемно и слънчево летуване по българското черноморие. Всички го заслужаваме!

Общи условия

Активация на акаунт