Отговори
# 255
  • Мнения: 1 815
 Красавици са ни, прекрасни Heart Eyes Heart Eyes Heart EyesАма, вярно сте най-хубавите!!!!!!

# 256
  • Sofia
  • Мнения: 4 406
Голямо затишие  newsm78
Аз пък се подмотвам в работата  Embarassed Пия чай с мляко и се наслаждавам на живота  Laughing
Видях доста познати лица на снимките  Peace Момичета, страхотно изглеждате  Hug А Sunny едва я познах  ooooh! И колко по-точно си си скъсила косата  Grinning

Тази нощ пак не минахме без мляко... 2 пъти... Но ще го откаже де  Praynig

# 257
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946
Здравейте и от мен. Hug

Трайно зачезнах, но имам малко пробелеми и хич не ми се пиша за това. Надявам се всичко да премине, но за сега нито ми се пише, нито ми се говори.

Купона на БГ Мамма беше чудесен, много настроение и хубави хора имаше там.

За Коледното парти ще почакам още малко, но се опасявам, че за събота и неделя датите вече са заети, така че ще остане май за 21-ви. Само не уточнихме часа- 11 добре ли ще бъде?

Поздрави и целувки на всички! Heart Eyes

# 258
  • Мнения: 467
Супер звучи 11. Но може би пък за работещите да е по-удачно следобеден час? 17-18? Малко късничк, но поне ще могат да хванат нещо?

Стискам палци да ти се махнат облаците Пипсън. Страхотни сте на снимките.

# 259
  • Мнения: 4 358
Пипсън, стискам палци нещата при теб да се подредят по най-добрия начин!
Бързо да си върнеш усмивката и чудесното настроение!  Hug

# 260
  • Sofia
  • Мнения: 1 195
Привет

Днес има слънчице, много гот  Sunglasses Аз имам доста работа, но ще наваксам.
Много свежи снимки от купона, явно добре сте се позабавлявали  Peace
Pipi, горе главата, каквото и да е , вярвам, че ще се нареди  Praynig
Дейзи, дано се оправи бързо Боби   Hug

# 261
  • Мнения: 529
Ехо, само чета, чета и не стигам до писане, ама сега вече няма измъкване  Mr. Green

И аз проблеми домашни съм навъдила бол, но както се казва, пълно щастие няма  Confused важно е да сме здрави  Praynig

В тази връзка Дарко пак е с кашлица и сополи и е под домашен арест с всички видове лели, баби и който смогне. Понякога се чувствам много гузно, че не мога винаги да си оставам аз при него.

АниК, това млякото ..... при нас няма отказване, даже напротив. По два, че и по три пъти на нощ бъркам в шишетата. Остави другото, ми онзи ден ме досрамя и бибероните колко са разпокъсани вече. Все отлагах да купувам нови, защото си мислех, че вече им минава времето  Embarassed Накрая се нервирах и отидох да купя, та като казах, че е за 2год хлапе, така ми се посмяха  Joy Joy Дарко и през деня пие чай от шишето, може от чаша, но си обича от шише с биберон и това си е  Crossing Arms
Гърнето..... само сутрин, голямо пиш, голямо ако, голямо браво и оттам нататък само в памперса.
Но, има време за всичко.
За купона съм пас, защото в тази седмица всеки ден ми е със събития, уффф, като дойде декември и ми иде да се гръмна  #2gunfire

# 262
  • Мнения: 823
Пипи, дано всичко мине бързо и дано не са твърде сериозни проблеми  Praynig

АниК, той Габи абсолютно по мъжки върши нещата - тоалетна задължително със списание  Joy Сладур Hug

Галл, дано и при теб да преминат всички препятствия безаварийно  Praynig и скорошно оздравяване на Дарко  Hug

Отивам да си вземам детето от градина.

Цунки и лека вечер   bouquet

# 263
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
Здравейте най-сетне и от мен  Sad
Казах си неделя след партито ще дам отчет, ха сега, ха после и айдеееее уйде коня у ряката Confused
Просто Калоян ми създава малко грижи, така да го нарека - не спинка, търси ме, не се храни, блъска, рита, хапе, напикава се ooooh!
В събота цяла вечер го питал татко му "Какво искаш" и той "Мамааа" и така до като се прибрах от партито........в 4 сутринта.Поспахме, каквото поспахме и хоп в 7 станахме, не ми даде и да помисля да си поспя Crazy
Милото ми детенце Cry Heart Eyes
Иначе партито можеше да е и по хубаво.Не, че беше лошо, но някак си нямаше място ли що ли, много народ, всеки те спира приказка да си кажете/това не е лошо/ и така за ракийка време не остана.
Пък да не казвам, че не можах Пипи_лота да видя като хората, че даже и хич....
Е, сега е времето да и се извиня Embarassed - Извинявай Praynig И всъщност ти къде забегна - върнах се от WC с идеята да ходим на диско в Студентски град, а ти се беше изпарила Confused
Приятелка моя бях поканила/тази за която съм Ви споделила, че кръстница на детенцето си ме покани да стана/, че се е побъркала и тя - реши породени да ги ражда и сега....мама мия Mr. Green
аниК Така ти се струва, защото съм я изправила........а, иначе там за който не ме бил познал, та какво ще ме познае - толкоз да съм нефотогенична, че няма на къде Tired Tired Tired
Не съм толкоз пумпак и толкоз бузеста грозофалия, честно Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Deysi Кога бе мила се разболяхте Confused
Еееех бързо да оздравявате Hug

И аааааааа на театро ходихме с Яни в събота и като ми ти ревна, че там по силно казаха здравейййййййтееее и хайдееее отиде театъра.Бях с още 2 дечица, та те вътре, ние вън.не пожела да влезне повече и това си е.Много странно, та той от 3 месечен ходи.......
Раличка видяхме - бандитка голяма е.Хееей tajgi, много ми е любима тази твоята щерка Heart Eyes

Хайде отивам да работя, че домашно съм си донесла, а и мъж ми ме чака в специален тоалет.....без гащи Mr. Green

Хубава и спокойна на всички Ви!

# 264
  • Sofia
  • Мнения: 1 195
Брей, такова мъртвило е тук днес ...
Съни, уби ме със специални тоалет  Joy , прекрасна си и на живо и на снимките, стига скромничи Hug
Аз от два дена само ям, не мога да се понасям, може би защото имам доста работа ( и то програмиране  Crazy ), плюс ПМС, и се утешавам с ядене. Утре се взимам в ръце  Naughty и ще сготвя една супичка за по-диетично. Напоследък се уча да готвя, горе долу се получава  Mr. Green
Рали не иска да спи през деня и изобщо няма режим вече  ooooh! заспива си когато й е кеф... добре поне че сутрин си поспива  Rolling Eyes
Декември няма да има йога, и пак ще се разплуя  Tired всички йоги заминават на някакво събитие в Индия, така че ще наблегна пак на колелото в къщи.

Лека вечер и драснете някой ред, ще ни падне темата  Mr. Green

Последна редакция: ср, 21 ное 2007, 20:02 от taigi

# 265
  • Мнения: 919
Ама верно, никой не пише. Незнам какво става, че то лятото повече се намираше някой заблуден. Последните дни направо е мъртвило. Що така?

Аз за себе си какво да ви кажа - ходя на работа (добре зачервена и лющеща се), денят минава бързо, че имаме бая работа, но аз си харесвам работата и ми е приятно, когато сме натоварени  Mr. Green
За Они - опитът с пишкането в тоалетната си остана само опит. Само този ден , за който писах,  и после като каза искам памперс и забрави, че можеш да сложиш гащички. Пак я оставих на мира.
Събота и неделя дават времето слънчево и спокойно. Със сигурност ще ходим единия ден до нашата вила, че трябва да спрем водата, а на следващия сигурно ще ходим на някое красиво местенце в планината. Възползвайте се от хубавото време.
Поздрави на всички и дано пишете повечко нататък  Heart Eyes

# 266
  • Мнения: 5 393
Добър вечер. Hug

Не мога да смогна да се разпиша-направо нещо съм се скапала тези дни.Много работа ни налегна, от работа търча да взимам Иво от майка ми(добре,че има кой да го взима от ясла),бегом вкъщи да готвя(през ден де),айде после къпане и слагане да спи,като седнем и ние да хапнем и да се видим и то станало 11 Tired

Купона в Събота беше страхотен.Видях се с Дейзи и Съни,с Дани и Пипи , и с Лулуто си побъбрихме добре Grinning.Меган@ я видях на входа-тъкмо си тръгваше,аз доста късно отидох.
Иво е добре-вчера го водих на лекар,да му чуят гърдите.Все още кашля от време на време,но това е от секретите в носа.Пие Есберитокс профилактично, и Саностол-ейййй обожава ги тия сиропи,направо съм Shocked Чудя се дали да пробвам да му махна и нощния памперс-вече 5ти ден се събужда с абсолютно сух. Thinking
Явно в яслата му харесва и доста ги занимават.Откривам,че е доста музикален и има ухо за музиката.Онзи ден започна да пее и разпознах  мелодията на "Мила моя мамо", а след това и "Зеленчуци който не яде"-доста правилно ги изкара като мелодия(думите естествено бяха неразбираеми Crazy Joy)
Пипи-дано бързо отминат проблемите Praynig
Гал-бързо да оздравява Дарко Heart Eyes
Тайги- ти поне спортуваш и поддържаш форма.Мен ме е срам от себе си Embarassed-толкова съм се запуснала и отпуснала и т.н, а преди бях спортна натура.Сега хем много работа,хем и мързел-ужас направо Rolling Eyes ooooh!
За Коледния нямам претенции за часа.Ще чакам вие да решите.
Пипиоле-вижда ли се вече ефекта от процедурата?
Приятна вечер на всички Heart Eyes Hug

# 267
  • Варна
  • Мнения: 3 239
Айде разписвам се, че само чета тези дни  Grinning
То не че има нещо интересно..Май ви споменах, че ще продължа да работя най-вероятно докато родя, или поне със сигурност до 15ти декември. Вече не остана, броя дните дотогава, но гледам да си приключа нещата. Минават ми и мисли за след това, какво ще правя с работата, но това след година и нещо чак..Днес започнах с подреждане, разчистване на място и тези слънчеви дни ще изпера всичко каквото имам готово за бебето, че не се знае кога ще е събитието  Grinning
Мони ме изумява с всеки изминал ден, много е забавна, струва ми се че има някакви артистични заложби, все се преправя, прави разни муцки, имитира ни. За песничките - сама пее "мама ми купи днес...", почти с целия текст и то разбираемо, но мелодията много я няма.
Мечо, при нас нощния памперс е сух вече месец сигурно, но все не смея да го махна. Иначе се буди през нощта и ни вика да пиша. За през деня отдавна го няма, даже като й оставя хартия и сама се бърше, после се обува.
С яденето вкъщи е голям зор, ама явно ще е такава, по-злояда.

Друго интересно май няма, поне засега. В изчакване сме на интересните събития така да се каже  Mr. Green

Хубава вечер на всички!  Grinning

# 268
  • Пловдив
  • Мнения: 14 075
 Hug Hug Hug

# 269
  • Sofia
  • Мнения: 4 406
Леле, Алекс, като чета и ми е едно такова мило... Започнала си да гнездиш, може и преди 15-ти да е Wink  Peace
taigi, и аз съм се освинила  ooooh! Вечер се прибирам прегладняла и уморена и ям безразборно  Sad Спорта ми сутрин е чиста импровизация в сравнение с това, на което съм свикнала  Sad Абе просто..нямам думи. Надявах се, като отидем в Банско да сложа ред, но нашето заминаване не се знае кога ще бъде  Crazy
Габи пък сутрин се буди с препълнен памперс  ooooh! Ама като пие 2 пъти на нощ мляко... Нещо не стана отказването на млякото, но аз съм търпелива. Само за ако-то си казва.
Хайде, лека от мен   bouquet Утре пътувам за Банско за 2 дни: сготвила съм, приготвила съм дрехи...мъжете трябва да се справят без мен за 1 нощ.

Общи условия

Активация на акаунт