Отговори
# 270
  • Пловдив
  • Мнения: 14 064
Добро утро момичета! Лек и слънчев ден!


# 271
  • Мнения: 919
Добро утро момичета  Hug Hug Hug
Ама много хубаво така като драсне някой по нещичко Mr. Green
Пожелавам на всички приятен ден. Ще бъде слънчево и меко  Nature Sun With Face  Nature Sun With Face  Nature Sun With Face  Nature Sun With Face  Nature Sun With Face  Nature Sun With Face  Nature Sun With Face
Все едно съм Минчо Празников

# 272
  • Мнения: 4 358
Хайде и аз да се разпиша  Mr. Green
Гледах вчера снимките от купона (за пореден път) и ми се прииска да бях дошла, за да ви видя - толкова хубаво настроение излъчвате  Hug

За спортуващите - поздравления! Няма по-хубаво от това да си вдигнеш тонуса в зимния (често мрачен) ден  Grinning
Тайги, трябва да заразиш с ентусиазъм всички  Hug

Уикенда и ние мислим да хванем някоя планина, само трябва да решим коя  Mr. Green

# 273
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
Е, хайде стига работа, да по мързелувам - стига съм се правила на уфатна и то......когато няма ни жив дявол в офиса Laughing
Петъка дошъл по рано Mr. Green
Еххх tajgi Hug
Ама аз наистина не се чувствам така хубава както преди - все нещо мрънкам, все нещо не ми харесва и така....
pipiole Чак толкова ли е страшен този хим.пилинг.И аз искам!Колко струва и какъв е ефекта - ще ми светне ли лицето и колко процедури са нужни за да е видимо това което прави този пилинг?
DeysiКак сте моля?
По въпроса който говорихме, другата седмица имам среща Praynig
Alexsandra Заразителна си с емоциите си Hug
Майната му на работата, ти и бебчо да сте добре пък останалото се нарежда Peace
При Калоян памперса е различно пълен, но и той като  Габчо си пие млекце, че даже тези дни удря рекорд - по 270 мл на един път Shocked и още търси, но аз му обяснявам, че ще има Ох на коремчето.
Виждам разбор за почивните дни има Simple Smile - събота съм на гости на най-добрият си приятел.Имал много хубави неща да ми споделя - оооооооооооооооолеееее, оле, оле много ще се радвам да ги чуя Praynig
Неделя пък съм на кръщене и така.
Вчера бях до гр.Девин до завода ни.Е много е хубаво, пък за завода да не говоря.Такава хармония, такъв сговор не съм виждала до сега.Свалям шапка да управляващите там!
Също така невероятна чистота!
И оооооооо какъв хотел ми показаха лелееее.Стига да има места сме там за Нова Година - имаше и плаващи хотели/къщи.Там смеееееееее Grinning
И сега да повикам малко - КАКВО ПРАВИТЕ БРЕ МОМЕТААААА СПИТЕ ЛИ?!ЩЕ СТАНЕ ТАКА, ЧЕ НЯМА ДА ИМА ВРЕМЕ ЗА ОРГАНИЗАЦИЯ.ДАВАЙТЕ ПО БЪРЗО И ПО СМЕЛО.ПРАВИМ ГО ЗА ДА ИМ Е ВЕСЕЛО НА ДЕЦАТА НИ.....Е, И ЗА НАС ДЕ - даже мисля подаръчета тази година и за нас да си спретнем, освен ако най-накрая не си направим Н.Г. парти само за нас си, че даже може и със съпрузите ни......за да са ни по шик подаръците Mr. Green
Я едно заглавийце ако Ви се хареса сега ми хрумна - Идат студ и сняг, но Септемврийските юнаци вилнеят като истински вихрушки!
Редактирайте ако имате смелост Mr. Green

Последна редакция: чт, 22 ное 2007, 13:14 от s_sunny

# 274
  • Sofia
  • Мнения: 1 195
Привет

Най-сетне изгря малко слънчице  Sunglasses Рали пак не вдява да спи, но след малко я мятам пак..
Съни, то все ще се намери нещо да не си харесваме, и аз не си харесвам килцата, ама ... Приятно Ви изкарване уикенда, и да знаеш че ти завиждаме за командировката до Девин.  Crossing Arms
за козметиците - аз имам уплах, откакто една моя приятелка ходи на козметик и след това цялото й лице беше в пъпки, като най-тежкия случай на акне, още не може да се оправи напълно, а вече мина 1/2 година, и ходи със солидни пластове фондютен. Вероятно никога няма да има лицето си отпреди козметика.., та с тия неща по-внимателно  Peace
За млякото - и Рали омотва едно шише айрян (330мл  Shocked), главно към 6ч сутринта, памперса почти винаги е пълен, ама аз още дневния не мога да й махна, какво остава за нощния...
теди, ти ме изкара голям спортист, повече си говоря май  Mr. Green
вещи, само с картинки не се брои  Joy

# 275
  • Мнения: 528
 wavey wavey wavey
Мацки как сте
АЗ вече се зареждам коледно,а да не говориме че чакам с нетърпения юни но това едруг въпрос.ЗАнего по нататък ще говоря.Ние сме що годе добре .кашляме от секретите слизащи надолу и следобяд сме на уши,нос и гърло.Дано да не се е възпалила някоя сливица Praynig
Като гледам във форума само Съни  и Тайги  си чатят иот време на врем есе включи Поли ,АЛекс а Вещи само  afwitch за едно добро утро.ВЕче иГери -МЕчо пух й се е развалила машината за кафе или се оспива.Никога не е била така темичката ни.Но надявам се когато е валежно ще се понапълни.
Тайги за заспиването да не си раждала Вероника ти и мойта е така .Е поне като стан екрещи че Пиша и като я извадя от кошарата й и се мъчи даси свали гащите.Ние сме самоза сън с памперси е има валове в гащите и бършеме после двете но ще се научи.
Деуси как сте с БОби
Пипилота    bouquet дано вече да е   Nature Sunny  Nature Sunny на твойт аулица
Поли нали знаеш поговорката "Трай бабо за хубост"Като искаш да си си хубава а и без процедури си си добре ще трябва да го изтърпиш.
За коледното парти нямам претенций независимо да ли е работен ден,но ак ое работен повече от половината няма да дойдат.АЗ лично лесно ще с есменя с колежката но други нямат такава възможност.
За нощното мляко го отказахме още като направихме 1 годинка.А още н адве седмици мойт аотказ анощното ядене.Сутрин не минав абез 1 чаша какао с мляко или плодово мляко но през ноща се чудя как да я отуча да ме буди за да си говориме а да не говориме че поне 6 пъти ставам да я завия.То това мойто таралежче дето го им ав дупето се отвива поне още 3 пъти като я завия.Спален чувалне търпи и това си е.Крещи врещи само и само да й го махна.Добре че в стаята е приблизително 23 градуса.
А ето и новата ни фото сесия
ако не сте ги гледали си ги пуснегте от начало
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=192468&photo=44
Лек ден

# 276
  • Мнения: 137
Привет,момичета  Hug

Ето ме и мен за малко.Боби вече е по-добре,аз също.Но реших да си го държа вкъщи и от понеделник да го пусна на ясла.

Съни и аз ти завидях за разходката до Девин  Mr. Green -колкото по-далече,толкова по-добре. PeaceВесело изкарване събота и неделя. Hug

Роси ти защо не дойде на купона?Ронката е голяма сладурана и помощница на мама.
Боби по същия начин прави като докопа прахосмукачката ,а и сешуара също. hahaha

Пипи дано да ти се оправят проблемите по-скоро и всичко да е наред. Praynig

Теди пиши вие как  сте ?
 
Друго засега не се сещам какво да пиша

Лек ден и дано има повече слънце   bouquet  Laughing



# 277
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946
Само не виждам някой да забеляза новият ми аватар   smile3532

# 278
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Пипсън, ти пак си се проявила виждам...ама така де няма да предаваш групата...  Twisted Evil

# 279
  • Мнения: 5 393
Само не виждам някой да забеляза новият ми аватар   smile3532



 Joy Joy JoyГотин е Peace

Роси- сутрешното кафе вече не го правя,защото просто не включвам компа сутрин-директно излитам за яслата и после на работа а там все още няма нет Twisted Evil
Дейзи-радвам се,че Боби е по-добре.

Вещи, само с картинки не се брои  Joy

Така е Crossing Arms

Съни-и аз ти завидях за командировката Mr. Green Peace

Теди-ами хайде на Коледния маскен бал тогава Hug

# 280
  • Мнения: 919
Съни пилингът, който направих аз е най-тежкият, който съществува. Прави се със силна киселина 33%, на следващия ден лицето ти се зачервява доста и подува (не много , но си личи), до края на деня започва да потъмнява. На следващия ден кожата започва да се изсушава и да потъмнява все повече. На 3 ден кожата става мноооооооооооооооого опъната като основната идея е да е суха (зависи много от гледната точка на дерматолога под чието наблюдение си) и да се обели сама. Започва да пада, през цялото време изглеждаш много зле, наистина зле. Не можеш да ходиш никъде, защото  всеки си мисли, че те боли или  че имаш сериозен проблем. Фактически не боли, но доста опъва, сякаш си със стягаща маска, но постоянно. На 5 ден отидох при дерматолога си и там ми доизлюпиха онази кожа, която не беше паднала сама. Това докара допълнително червенини. За ефекта - много силно заглаждане на малки бръчици, малки петна, избелване на по-големи белези. Цялата работа отнема 5-6 дни. Ефектът е много добър, но според мен човек трябва да се консултира с лекар и тогава да реши за себе си какво иска да направи с кожата си. Ако нямаш сериозни белези , не си заслужава да минаваш през подобна агресия към кожата. Има много по-леки пилинзи, дори за домашна употреба, които според мен са задължителни за всяка кожа. В Красива мама има много информация за различните видове. А аз препоръчвам един пилинг на Биотрейд, чието влияние видях върху здрава кожа на моя приятелка. Кожата става мека, по-чиста, лъскава. Но пак казвам - - много трябва да се чете и задължително консултация с професионален дерматолог, не козметик.
леллееее колко съм написала, спокойно може да ме пропунете Blush

# 281
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
поли, най-чинно те изчетох  bowuu

# 282
  • Мнения: 823
Привет  Hug

Поли,  беше ми много интересно да прочета за пилининга  Peace Моята коже има много широки пори и дупки, макар и не твърде големи. Заради акнето по време на пуберитета ми е така.

Съни, разгледах и аз снимките и съответно да кажа, че и аз като АниК очаквах да си наистина с къса коса. Изглеждаш чудесно и много свежо, както обикновено.   bouquet Heart Eyes Heart Eyes

Пипи_лота, интересен аватар  Mr. Green

При нас нищо ново няма. Днес пристигна елфският костюм на Тео. Не дава да му го сложим обаче  Rolling Eyes Дано да даде за тържеството...

Лека вечер и целувки на всички  Hug

# 283

Общи условия

Активация на акаунт