Раждане в Окръжната болница-Сливен

  • 42 326
  • 86
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 438
Или ако си в друг град и там ти е ЖК и после искате в Евата при определен лекар мисля, че пак се доплаща.
...Чувам, че в Окръжна последно време отказвали да правят секцио/ или поне доста трудно се съгласявали/ ако не е по медицински показания. Някой чувал ли е такова нещо?
Сега разбирам за това, но няма да се учудя, и мисля,че е възможно да има връзка с това, че преди няколко месеца ЗМ реши да ограничи броя на ражданията със секцио до 35%

# 61
Daite mnenie za d-r Radkov ot okryjna. newsm78 Praynig

# 62
  • Мнения: 4
Здравейте аз съм от Ямбол смятам да раждам при д-р Радков в Окръжна болница - Сливен, ходих на един преглед при него и останах много доволна, но тъй като не ми следи той бременността забравих да попитам дали трябва да се заплаща нещо. Моля ви ако някой има информация да сподели

# 63
  • Мнения: 9
момичета и аз иксам да помоля ако някоѝ е раждала в окръжна при Михаилова моля да сподели защото ми предстои да раждам там,след месец благодаря предварително

# 64
  • Мнения: 731
esssil, marysq, Yaneto_switt, по-добре е да попитате в сливенската тема  Peace

# 65
  • Мнения: 9
момичета от месец вече съм се насочила към окражна при др.Михаѝлова да обаче днес се видях с еднои мои приятелки и ме питаха каде ще райждам когато споменах окржна ии др.Михаилова направо ми казаха ваобще да не се занимавам напоследак маѝ много се била възгордяла и имала доста изцепки та сегга се чудя накаде да ходя те ме насочиха към клиниката на Пенков моля ви ако имате инфо или знаете нещо помогнете че ми остава още съвсем малко време до раждането благодаря

# 66
  • Бургас
  • Мнения: 7
Някой може ли да ми даде малко повече информация за д-р Динев от окръжна болница.Аз сам от Средец-Бургаско и смятам да раждам в Сливен,но немога да реша в коя болница.Мои приятелки родиха скоро там едната в еват,а а другата в окражно,и двете са доволни но аз немога да реша къде да отида?Още повече че ми е първо раждане и съм малко на тръни.Ако може някои да ми даде малко повече информация ще съм много благодарна.

# 67
Здравейте, мами
Питах в другите теми за частни клиники на гр.Сливен относно раждане секцио или нормално с епидурална анестезия, но не ми отговориха. Затова пускам тази тема. Аз съм от Бургас, ще раждам в Сливен. След 2-3 седмици ще пътувам за Сливен за преглед /термина ми е 6.01.08/ и в момента търся информация за две неща:
1. Не искам пълна упойка при секцио, правят ли епидурална в "Ева"? Провеждат ли нормално раждане с епидурална упойка?
2. Кой доктор от Окръжната да потърся, ако там правят този вид анестезия? Някакви координати? Искат ли пари за раждане, ако се уговориш предварително, както е в Бургас?
Благодаря предварително!


 
i men tova me interesyva no za v momenta kak e sega 2009g

# 68
  • Мнения: 5
Pupi,
Насочи се към Частна болница в Сливен- там нещата са коренно различни. Препоръчвам ти моя гинеколог : Д-р Радков . Телефона му е 088 77 50 739. Можеш да му се довериш напълно за раждането. Много е внимателен.

Успех,

# 69
  • Мнения: 731
Pupi,
Насочи се към Частна болница в Сливен- там нещата са коренно различни.

От къде са коренно различни?

Лично аз препоръчвам раждане в Окръжна болница имат техниката и лекарите да се справят със всяка една ситуация, която би могла да възникне в процеса на раждане. Анестезиите не се поставят от медицински сестри както се прави в някои от частните болници, а от лекари специалисти. По принцип здравно осигурените пациентки не заплащат и една стотинка за раждането. Ако се прави уговорка и се вика лекар от дома му когато не е на смяна - не знам дали се плаща  Peace

# 70
  • Мнения: 106
не се доверяваите на сливенските доктори,могат да водят само нормална бременност ина4е не разбират нищо

# 71
  • Мнения: 224
Аз раждах в окръжна Сливен. От достоверен източник знам, че частните болници/особено Ева/ не разполагат с анестезиолози и "наемат" от окръжна болница. Поради това се налага и доплащане за да се осигури хонорар на тези лекари. Аз бях секцио и предния ден ме "уведомиха" че имам право да си избирам упойката, разбира се ако всички показатели позволяват аз да избирам. Ако има някакви притеснения относно здравословно състояние, лекаря взема решението Peace

# 72
  • Мнения: 1
zdr.az rajdah v okrajna bolnica i sam strashno dovolna ot lekari i personal,ima aparatura ako se naloji neshto po speshnost i vi preporachvam d-r pasheva ili radkov.I nito edin lev ne sam dala,staite sa udobni i vsqka si ima sanitaren vazel,doktorite koito se grijat za bebchetata sashto sa dobri.Pojelavam na vsqka badeshta mama leko rajdane

# 73
  • Мнения: 35
Здравейте! Аз съм от Ямбол, но раждах в Сливен в Ив.Селемински.На 23.09 се роди прекрасният ми син.Родих секцио по медицински причини.Операцията ми направи др.Михайлова.Тя е един прекрасен човек, на който имах пълно доверие, че всичко ще бъде наред.Бих препоръчала и на всички, на които им предстои раждане, то да бъде там.Отношението към родилките е много добро.Постоянно си под техен контрол, и когато имаш нужда винаги можеш да разчиташ на едно човешко отношение.И за миг не съжалих, че родих там.А на др.Михайлова ще и бъда благодарна цял живот.

# 74
  • Мнения: 3 042
Здравейте, след около месец ми предстои раждане и засега съм се насочила към Окр. болница.
Моля някоя наскоро раждала мама да сподели впечатления  - какво се носи за самото раждане - за бебето и родилката. Как са стаите, по колко жени, със самостоятелна баня и тоалетна ли са? Има ли възможност да си сама в стая, как е отношението от персонала.
Въобще каквото се сетите и мислите, че ще е от полза да го знам предварително.
Благодаря!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт