Ако мъжът на приятелката изневерява

  • 5 502
  • 87
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 172
Регистрирай се и ти в този сайт и без да издаваш самоличността си, вържи лаф с него. Само така можеш да разбереш какво търси той там и дали наистина е той.

Иначе, с какъв акъл ще й показваш сайта и профила му там, след като дори не си сигурна кой и защо е създал този профил? Всеки може да се регистрира тук и там с чужда снимка. Аз не бих казвала каквото и да е, в което не съм сигурна.

# 16
  • Мнения: 192
Безкрайно добър съвет, и аз бих те посъветвал да направиш същото - така ще разбереш дали наистина е той и ако е каква му е целта. А ако дойде на среща, вече може да му пратиш жена му.

# 17
  • Мнения: 1 371
Бих казала-има право да знае истината, каквато и да е. Пък тя преценява какво ще прави. Същото искам да стори и с мен, ако се случи един ден.
Колкото до това, че нямала да ми остане приятелка - стига, моля ви се. Самия факт, че крия нещо за мъжа й от нея е ужасен.

А може и приятелката ти да е наясно с това, но просто да не е споделила с теб!

# 18
  • Мнения: 474
Ако аз съм на мястото на твоята приятелка бих искала да имам Човек до мен да ми отвори очите.
Peace

# 19
  • Мнения: 4 978
Нищо няма да й казвам, само ще й покажа сайта.

Бих показала сайта и ще я посъветвам не аз, а тя да се регне и да се свърже с него.
От това по-ясно няма да стане.

Регистрирай се и ти в този сайт и без да издаваш самоличността си, вържи лаф с него. Само така можеш да разбереш какво търси той там и дали наистина е той.

# 20
  • Мнения: 3 423
Нищо няма да й казвам, само ще й покажа сайта.
и аз

# 21
  • Мнения: 674
Кажи и веднага момичето заслужава да знае.
По лошо ще е ако не и кажеш и тя после се белосва с този нехранимайко.. Crossing Arms Crossing Arms

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 891
Тя добра приятелка ли ти е.Споделя ли е теб лични неща.

# 23
  • Мнения: 1 186
Много ще ми се иска да и кажа ако ми е истинска приятелка,но аз мисля че когато двама души имат такива проблеми-трети няма място сред тях Peace.....по добре е да си мълчи човек защото утре ще се оправят тяхните отношения и третия намесен ще излезе виновен Peace.......случвало ми се е  Peace

# 24
  • София
  • Мнения: 1 762
Много ще ми се иска да и кажа ако ми е истинска приятелка,но аз мисля че когато двама души имат такива проблеми-трети няма място сред тях Peace.....по добре е да си мълчи човек защото утре ще се оправят тяхните отношения и третия намесен ще излезе виновен Peace.......случвало ми се е  Peace

 Peace Безкрайно съжалявам, че моя приятелка ми каза за любовницата на мъжа ми / бившия/.......... мисля, че ако не бях разбрала / м/у другото през този период отношенията ни бяха прекрасни и аз и за минута не съм си помислила, че има друга/ нещата щяха да отминат и да не се стига до грозни сцени  ooooh!............ и все пак решението е твое, само ти познаваш добре приятелката си  Peace

# 25
Мисля, че не означава задължително търсене на връзка извън семейството, пример, като съм регистриран тук означава ли, че си търся връзка с някоя майка  Peace

Можеш просто да й намекнеш евентуално, че твоят приятел /мъж, гадже/ се е регистрирал в такъв сайт, и ти определено се чудиш дали иска да ти изневери или не. Тя определено ще се замисли за нейния и от тук ще разбереш тя какво мнение по въпроса има, и съответно ще реагираш спрямо ситуацията.

Просто друга гледна точка.

# 26
  • София
  • Мнения: 1 352
Ако ти е истинска приятелка и ти пука за нея и кажи, ако ти е просто приятелка си трай.
Аз поне не бих понесъл някой да се гаври с приятелите ми ...
На същото мнение съм.
Ако наистина сте много близки, просто и покажи какво си намерила в интернет без да правиш коментари или да я настройваш.
После я остави тя сама да вземе решение.

# 27
  • Мнения: 3 675
И аз съм в такава ситуация, на моята приятелка годеника й е регистриран в сладура.Дори си има една фаворитка там.Не искам да казвам на приятелката си за това, защото ще се разстрои много.Хич не е готино мъжа, който обичаш да си пише с някаква ученичка на 16.Тези мъже не мога да ги разбера, защо гледат по-чуждото, като си имат свое.

# 28
  • Мнения: 4 841
Много ще ми се иска да и кажа ако ми е истинска приятелка,но аз мисля че когато двама души имат такива проблеми-трети няма място сред тях Peace.....по добре е да си мълчи човек защото утре ще се оправят тяхните отношения и третия намесен ще излезе виновен Peace.......случвало ми се е  Peace

Подкрепям това мнение. "Опарих" се веднъж от такава ситуация - приятелката ми прости на мъжа си (съвсем реална изневяра), направиха си още едно бебе, и вече десета година си живеят щастливо. Развалихме си отношенията по няколко причини - първо в гнева си той ме нарече как ли не, "клюкарка" и "интригантка" бяха най-милите от тях. А самата ми приятелка каза, че не иска да се виждаме не за друго, а защото всеки път като ме види ще се връща към този неприятен епизод, който всъщност иска да забрави.
Оттогава не се бъркам. И... май не бих искала и на мен някой да ми се бърка. Още повече хората понякога си правят грешни изводи. Освен ако не става дума за съвсем недвусмислена ситуация, има случаи, когато човек лесно може да се заблуди - ако мъжът ми срещне добра приятелка от ученическите години и се разцелуват на улицата, това определено не е изневяра, но зависи кой и как ще ти го поднесе. От нищо-нещо, ако си спомняте прекрасния български филм. Същото и с нета - познавам много хора, които си правят виртуални свалки и имат регистрации тук-там, но партньорите им знаят за това и дори заедно ги обсъждат и се бъзикат...

# 29
  • Бургас
  • Мнения: 5 644
Аз само разбрах, че се е регистрирал в сайт за запознанства. Това не е равно на изневяра. Така си мисля де!!! И другото, което мисля по темата е: "Не се бъркай в техните работи.Изневерява или не,това си е негова работа и засяга само личния им живот."

Общи условия

Активация на акаунт