Доктор Явор Владимиров

  • 5 854
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 17
Здравейте отново момичета а дали ще ми признае изследванията? Или ще трябва да ги правя отново значи имам изследвани всички хормони, спермограма, нивото на инсулина в кръвта, кръвна картина с биохимия ,
цитонамаска и ултразвук. Моля ви какво да ми кажете какво значи "дълъг или къс протокол"???

# 16
  • BG
  • Мнения: 793
Дълъг или къс протокол е времето, което трае самата процедура. Аз сега започнах по дълъг протокол, което означава, че започнахме с лекарства и всичко ще продължи в рамките на цикъла  Hug Той ще прецени за теб кой е добрият вариант- това не го решаваме ние  Peace . Ти се успокой  Hug
Къде и кога ви е правена спермограмата? Нея сигурно ще се наложи да я повторите.
Много е важно да не изземваш функциите на доктора и да си назначаваш сама процедури и терапии  Naughty Защото имам и такава приятелка- тя отива на лекар, като вече си е поставила сама диагноза и е решила как да се лекува- това не е правилно  Naughty

# 17
  • Мнения: 17
спермограмата на съпруга му е правена първата в град Силистра и после я повторихме по назначение на доктор в мед. академия. А относно самолечение и др. подобни не бих могла  и посмяла да направя без знанието на лекар тези изследвания ги направих по настояване на доктор от мед. академия при когото ходихме  той се занимава  и работи в клиниката по ендикринология и стерелитет.

# 18
  • BG
  • Мнения: 793
Със сигурност ще направите и в клиника спермограма. Другото, ковто се сетих е, че той не е привърженик да пуска безразборно изследвания за всичко, което му дойде наум. Абе с две думи- вярвайте му, той знае какво прави  Peace

# 19
  • Мнения: 17
Щом сме тръгнали нагоре връщане назад няма.Успех момичета!!!

# 20
  • Мнения: 2 422
Розали кога почнахте бе душицо Embarassed Embarassed Embarassed

# 21
  • BG
  • Мнения: 793
Оф.... ами то аз и Оргаметрила броя за започване  Embarassed Иначе утре отивам да уточним кога започваме с Диферилина, някъде след 2- 3 дни  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт