Ноември е, и студ настава, но Любовта в сърцата ни винаги сгрява!

  • 20 707
  • 485
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 515
Честито и от мен на мама msheuz и бебе Виктор да са живи и здрави   bouquet  bouquet  bouquet

Много е хубаво когато има такива новини.

Шерче и аз се надявам да се видим скоро  Wink и когато хвана Вики да не се отметнеш eat eat Laughing

Rita_Zita  и аз се чувствам така , но съм на дни един ден искам един ден си мисля по-добре да изчакам още малко. Мисълта че ще съм отново бременна ме кара да се страхувам и да изпадам в състояния които немога да обесня.

777 само един съвет бъди до нея/ това е всичко което и трябва в момента за да и угодиш/  не е трудно подкрепа и любов а по всичко личи , че ти и ги даваш

Желая ви лек ден  и само хубави неща да ни се случват ВРЕМЕ Е

# 31
  • Мнения: 255
Честито на мама Мsheuz и бебе Виктор.

Колко е хубаво когато месеца започва с хубави новини.

# 32
  • Виена
  • Мнения: 1 247
Охо! Още един победител се е появил в групата!  Hug Да е жив и здрав малкият мъж Виктор! Всичко хубаво на цялото семейство, а мама да се възсстановява бързо!
Фивърче, давай! Ти си!  Wink
777, успех и на вашето семейство!
Ралунчо,  Hug

# 33
  • Мнения: 502
Честито на мама Мsheuz и бебе Виктор.

Колко е хубаво когато месеца започва с хубави новини.
      bouquet

# 34
  • Мнения: 7 128
СТРАХОТНО!!!mcheuz, да си гледате живо, здраво и палаво детенце! Виктор да расте жизнено и будно /но не и будещо се много  Grinning/ момченце! Да радва много всички в семейството!
  bouquet
Бързо възстановяване!


Ритче,  Hug  Защо ли си мисля, че жандармите знаят кой ги върши тези неща? И защо тези хлапатаци не ги изпраща упражняват много тежък физически труд на полза роду.  Close

777, не мога да си представя как ще изглеждаш в списъка.  Mr. Green

# 35
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
[size=14pt]Здравеите момичета
Нахлувам в темичката Ви само да Ви се похваля, че зълва ми mcheuz е горда мама на бебе Виктор - 3 400 гр. и 52 см.
Да са живи, здрави и много щастливи мама и бебо  [/size]


милото майче! да й е живо и здраво така очакваното бебе!

# 36
  • София
  • Мнения: 1 098
Надявам се,че като жена знаеш по добре как се чувства тя.
Много се радвам на жени който си го признават.........,че  на вас жените трудно се угажда,но това ние съдбата.
Сега да не вземете на ме нападнете.Вие си го признахте. Wink Wink Wink

Аз не крия кажи са ми проблемите относно женската ми същност. Но по-късно ще ти кажа и някои неща относно мнението ми за мъжете. За да не сте капо, нищо лично. Хи- хи- хи.

# 37
  • Мнения: 123
мале мале къде се натресох и аз   Banghead
един мъж ще имате във форума и вие го взехете за мезе......не ви е срам.Това се отнася най-вече до rita_zita и рони.
Рони как така как ще изглеждам в списъка?Отговора е лесен - добре.Това е естествено.Най добре ще бъда обаче когато се предвижа в горната му част. Wink
Рита аз нетвърда,че мъжате сме безгрешни,но предполагам,че ще съгласиш,че сме лесни за угаждане и малко ни трябва.Много ми интересно какво мнение имаш за нас...........и да знаеш имам право на реплика след изказването.

Renny и helenapeeva искам и на вас да би благодаря за подкрепата.

Всичко хубаво на всички дами (що то се разбра,че само аз съм господин,дано само догодина да не ми честитите 8-ми март).

# 38
  • Виена
  • Мнения: 1 247
777, не мога да си представя как ще изглеждаш в списъка.  Mr. Green
Рони, Рони...  Mr. Green Някой ден ще ме умориш!  Mr. Green

# 39
  • Мнения: 7 128
Рони, Рони...  Mr. Green Някой ден ще ме умориш!  Mr. Green
Не се давай, душо мой, сръце мое.  Hug /ко стана с къщата?/

Снощи си паднах малко по чара на чичко Гилън и на русата му китара във ВИГ  Mr. Green /вокално-инструментална група/.  И ме боли гърлото от пушещите в залата.  Thinking

# 40
  • София
  • Мнения: 3 123
mcheuz,честит ти син-да расте здраво и щастливо дете!  bouquet

# 41
  • Мнения: 345
 Ето това се казва прекрасно начало на новият ни месец. Party
mcheuz, честито ти бебче   bouquet. Да сте живи и здрави, и бързо да се възстановиш, за да можеш да му се радваш. 

777, не мога да си представя как ще изглеждаш в списъка.  Mr. Green
Рони, Рони...  Mr. Green Някой ден ще ме умориш!  Mr. Green
И мен........... hahaha Joy

# 42
  • Мнения: 345
Искам да споделя нещо с вас.  От както загубих бебчето мина доста време и нови резултати няма, та реших да не чакам повече. Вчера бях на консултация при мойта лекарка. Занесох и мойте температурни графики от зачатие да ги разгледа и какво мислите ми каза тя - според нея от раждането до сега не съм имала овулация Shocked. Температурата ми трябвало да бъде над 37 градуса най-малко 4-5 дни, а такава температура имам само за 1-2 дни. През другите Т е близка до 37, но не е толкова или по-висока.
Сега ми даде час за изледвания на яйчниковия хормон /на 12-14.11/ и още едни на 7-8 ден от началото на следващия ми цикъл. Ако резултатите покажат, че всичко е наред с този хормон след това сме щели да изследваме хипофизния.  Sad
Изобщо не мога да разбера как е възможно за 9 м. да нямам нито една овулация  #Crazy!

# 43
  • Мнения: 1 409
Момичета имам един проблем или поне аз си мисля,че е такъв.На 22.10 ми дойде М и замина.Днес обаче се появи някакво зацапване.Само един път и то малко,ама взех да се чудя какво става.Дайте някакви идеи,нормално ли е това след раждане.
Ясна,дано всичко се оправи.И на мен ми се струва странно да не си имала ову толкова време... newsm78
Цун на всички  Heart Eyes

# 44
  • Мнения: 366
Mcheuz, честито, мила! Да ти е жив и здрав Виктор и много, много да те радва!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт