Ноември е, и студ настава, но Любовта в сърцата ни винаги сгрява!

  • 20 696
  • 485
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 3 123
Ясна,не се връзвай,това с 37-те градуса са пълни глупости!!!Не при всички се вдига толкова.Ако видиш и моите графики-те също са под 37 всички,а последната е и с доста под тази температура,а съм бременна.Трябва да има разлика от  0,4 - 0,6 от първата и втората част на цикъла,а колко точно е температурата не е важно.Ето тук има много информация:http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=1633.0 ,като cygnus  е дала линкове към полезни статии.
 Хормоните се изследват между 3-5-ти ден на цикъла,а Прогестерона след овулация.Какви са тези на 7-8-ми ден? newsm78

 Не се притеснявай излишно,скоро ще бъдеш и ти с коремче! Hug

# 46
  • Мнения: 345
Зори, благодаря за инфото. Това за Овуто го знам и аз, и за това останах толкова стресната. Преди малко писах и в Искам бебе, и там едно от момичетата е на същото мнение. Според нея Ову има и тези изследвания за яйчен резерв са абсурдни, като се има предвид възрастта ми. Rolling Eyes
Ох, незнам вече. Какво да чета, на кого да вярвам.  ooooh! Нали ужким докторите са за това - да знаят и да помагат. Чудя се дали да се захващам с изследвания или просто да продължаваме да опитваме в същия дух! newsm78

# 47
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Момичета имам един проблем или поне аз си мисля,че е такъв.На 22.10 ми дойде М и замина.Днес обаче се появи някакво зацапване.Само един път и то малко,ама взех да се чудя какво става.Дайте някакви идеи,нормално ли е това след раждане.
Ясна,дано всичко се оправи.И на мен ми се струва странно да не си имала ову толкова време... newsm78
Цун на всички  Heart Eyes

може да имаш раничка - дали си правила преди зацапването секс?
при родилки много често се появяват ранички

# 48
  • София
  • Мнения: 3 123
То изследвания не пречи да си направиш-ако изникне нещо поне ще си знаеш,ама трябва да са и на правилните дни.Но не се стряскай за температурата,защото твърдението на лекарката не е вярно.

 Аз днес бях при моят лекар с билките и ми даде и едни за бъбреците.Слуша тоновете със слушалка и каза,че ще е момче-е аз си го знаех де,но ме кефи как само по тоновете позна. Grinning

# 49
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
току-що, благодарение на рони  Party, научих най-страхотната новина!  Heart Eyes

Честит голям син, на моята мчеуз!   bouquet
Дано той сбъдне всичките ни мечти  Praynig! Да ни донесе много радост и щастие и да е най-щастливото дете на света!
Мила М, бъдете здрави и честити и 5-мата!
 Hug

П.П: преди 2 мин. се чух с нея по телефона. Добре са и 2-мата, а малкия голям Виктор на 2 пъти ми се "обади". Party
моля за извинение, че се включвам аз тук, в темичката ви   bouquet

Последна редакция: пт, 02 ное 2007, 19:57 от Шани

# 50
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Зори, благодаря за инфото. Това за Овуто го знам и аз, и за това останах толкова стресната. Преди малко писах и в Искам бебе, и там едно от момичетата е на същото мнение. Според нея Ову има и тези изследвания за яйчен резерв са абсурдни, като се има предвид възрастта ми. Rolling Eyes
Ох, незнам вече. Какво да чета, на кого да вярвам.  ooooh! Нали ужким докторите са за това - да знаят и да помагат. Чудя се дали да се захващам с изследвания или просто да продължаваме да опитваме в същия дух! newsm78
пиши в Проблемно забременяване но преди това прочети в библиотеката - вярвам ще намериш своя отговор
не се шашкай предварително а Анжела си знае нещата - до колкото знам тя дълги години е борила проблеми - ветеран е в тези неща, така чме довери й се, но и ти си попрочети за да се успокоиш

# 51
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
току-що, благодарение на рони  Party, научих най-страхотната новина!  Heart Eyes

Честит голям син, на моята мчеуз!   bouquet
Дано той сбъдне всичките ни мечти  Praynig! Да ни донесе много радост и щастие и да е най-щастливото дете на света!
Мила М, бъдете здрави и честити и 4-мата!
 Hug

П.П: преди 2 мин. се чух с нея по телефона. Добре са и 2-мата, а малкия голям Виктор на 2 пъти ми се "обади". Party
моля за извинение, че се включвам аз тук, в темичката ви   bouquet

елел Шани за бой си - за какво се извиняваш -0 имаш приятели тук както и аз - заради тях ис седя при тях и нямам никакво намерение да им се извинявам че ми е приятно с тях и при тях и им пиша Wink

# 52
  • Мнения: 345
То четенето вече съм го направила  Peace. Само немога да разбера, защо се получава такова разминаване м/у докторката и "книжките"  newsm78. След като загубихме бебето ,мъжът ми беше против да ходя пак при тази лекарка. Той обвиняваше нея за случилото се, за това, че не ме беше следила по-редовно /последно ме гледа на ехограф в 7-ми м./ Аз бях раздвоена, както и сега, но май ще стигна до там, че мъжът ми е бил прав. Просто се опитвам да разбера аз ли греша /също и вие и "книжките"/ или тя??? Confused

# 53
  • Мнения: 3 091
аууууууу, как се израдвах за мчеуз и бебе Виктор! да ви е честито, да се гушкате и обичате! пу-пу
с нетърпение чакам новини и снимки

777 - успех и кураж!

Ясна, преди да си се настроила окончателно, отиди при друг лекар за второ мнение. Стискам палци!

лаконична съм, защото нещо времето не ми достига, но ви обичам и целувам

# 54
  • Мнения: 1 369
Ясна, щом си правила графики в зачатие, защо не ги пуснеш да ги поразгледаме малко...трябва да има двуфазност, не е задължително да е над 37 градуса. Аз като мерех Т и непрестанно се ровех из чуждите графики в Искам бебе и бях много учудена от находките там. ИМа и перфектни,като по учебник,има и такива, дето положителния тест ти се вижда като някакво чудо...
А по отношение на лекарката... не знам можеш ли да й имаш доверие и да оставиш в ръцете й следенето на следваща бременност...
И още нещо- ако ти се занимава, можеш да си купиш билки за овулация- може пък да помогнат, със сигурност няма да ти навредят... В месеца, в който забременях, освен физиотерапията,дето направих, пих и билки. Пих и витамин Е Simple Smile Може някое от тия неща да е помогнало, знае ли човек...

Берни, да не е овулаторно зацапване? Би трябвало вече цикъла да ти се нормализира и да си имаш спонтанна овулация. На мен такова чудо ми се случи веднъж през май месец и се бях ошашкала,ама мина бързо.

Охоо, Лейди Спаска:) Знаеш ли,че аз съм Лейди Котка,а:) Ще взема и аз форумски да се прекръстя някой ден:) Лейди, ти ходиш ли на работа сега или само детегледаш?
 Аз съм без мъж за поредна вечер и вече ми е скучно:( две вечери поред ми идва малко множко... Снощи беше нощна, днес се прибра в 3ч на обяд и в 5ч пак тръгна:( да вземе да си седи само в работата пък:( сигурно съм много нетърпима вече

 Хубава вечер и хубав уикенд ви желая!!

# 55
  • Мнения: 1 369
Аничка, честит рожден ден! Да си жива и здрава, винаги така лъчезарна и излъчваща оптимизъм, и след месец и малко да си отново най-щастлива мама, а твоите любими мъже много да те слушат и да те носят на ръце:) nbirthday newsm67  bigdance2 Хубав празник!!!

# 56
  • Мнения: 1 409
Аничка,честит рожден ден!Желая ти да си много здрава,обичана и съвсем скоро отново горда мъжка мама! nbirthday  nbirthday  nbirthday

Ники,ме изпревари  Crossing Arms

# 57
  • Мнения: 345
Аничка, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН И ОТ МЕН!!!
Да си ни жива и здрава и скоро да се радваш на едно малко, пухкаво бебче.
   bouquet

# 58
  • Мнения: 280
Аничка , честит рожден ден , желая ти цялото щастие на света   bouquet и много скоро да гушкаш един здрав бебок  Hug

# 59
  • Мнения: 515
АНИЧКА  честит рожден ден желая ти много щастие, късмет,здраве и любов за теб ,за  малкия човек който ще се появи скоро и цялото ви семейство само хубави неща да ви се случват  bouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт