МАЙ е толкова далече...търпеливо чакаме своето човече!

  • 12 075
  • 295
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 147
 Grinning Здравейте. И аз съм в клуба на майските мами Hug Сега започвам да чета темата, че май съм на опашката - мноооого писано има. ooooh!

# 286
  • София
  • Мнения: 6 171
Момченце ...  момиченце ...

Когато бях бременна предишния път в главата ми се мотаеха само женски имена - роди ми се син. Сега е обратното - само мъжки. Това означава ли, че ще родя момиче?  newsm78

# 287
  • Мнения: 559
Аз още от началото имам силно предчуствие, че е момче, но не вярвам на тези неща.
Сигурно защото точно това искам и затова така го чувствам. Rolling Eyes

# 288
  • София
  • Мнения: 448
Понеже си имам прекрасно момченце,се надявам да е момиченце сега.Но най-важното е да го износя до края.
Относно горещите душове,знам,че са вредни,но ако не е много топла водата ме побиват ледени тръпки.
Много съжалявам за напусналата мама и добре дошла при нас на DiyanaChar !Леко бременеене!   bouquet

# 289
  • Мнения: 1 492
Grinning Здравейте. И аз съм в клуба на майските мами Hug Сега започвам да чета темата, че май съм на опашката - мноооого писано има. ooooh!
Добре дошла в отбора и лека бременност ти желая Hug Кога ти е термина?

Mrs November , напълно е възможно да е момиченце, но едва ли е щото си мислиш само за мъжки имена Simple Smile Поне аз не съм забелязала такава закономерност.

# 290
  • София
  • Мнения: 6 171
Mrs November , напълно е възможно да е момиченце, но едва ли е щото си мислиш само за мъжки имена Simple Smile Поне аз не съм забелязала такава закономерност.

Знам, че няма. Просто си се чудя. Цялата ми бременност е различна от първата, не че има еднакви де.
Таткото иска пак син. Аз самата не съм много сигурна, но в желанията си май повече клоня към момче.
Вчера четох в "9 месеца", че ако стресът преобладава в периода около зачеването на бебето вероятноста да се роди момиче е по-голяма. Питах мъжа ми дали е бил стресиран, но не помни Laughing

# 291
  • Мнения: 1 792
ДОБРО УТРО МОМИЧЕТА. Hugаз днес съм си в нас и затова имам малко време да ви пиша.ех как ми се иска да имам повече време и да си бъбря с вас по-честичко Tiredама и това ще стане.
На всички мамчета който са видяли гащите на бебоците честито.ама верно много пишки бе.яяя мадамите да не се срамуват и да се показват че да има баланс.ние  днес сме на преглед при д-р Даскалов той има 4д ехограф и ако видим цвета на гащите ще се кефя много,въпреки че като е първо дете и няма кой знае каво значение важното е да е живичко и здравичко.
а сега да ви кажа нещо за предчувствията.моята кума е миналогодишна майска мама и през цялата бременност и двете все 6-то ни чувство говореше че ще е момиче да  да ама не накрая излезе един голям(4100кг)мъж.и дотам бяхме и двете с предчувствията ни.сега и двете мислим че мойто ще е момче та няма да се учудя някоя мацка да ни изненада. Laughing
аз сега отивам да пооправя малко терена че майсторите идват да лепят тарекота и паркета и после в 14часа съм на ехографа.стискайте палци да е всичко наред и да видим какво е.айде следобед ще ви пиша пак.гуш на всички кореми-малки ,големи и още по-големи Hug Hug Hug

# 292
# 293
  • Мнения: 147
Grinning Здравейте. И аз съм в клуба на майските мами Hug Сега започвам да чета темата, че май съм на опашката - мноооого писано има. ooooh!
Добре дошла в отбора и лека бременност ти желая Hug Кога ти е термина?

Mrs November , напълно е възможно да е момиченце, но едва ли е щото си мислиш само за мъжки имена Simple Smile Поне аз не съм забелязала такава закономерност.

Добре заварили всички. Ми аз уж ще си имам детенце на 21 май Grinning. Чак след две седмици съм на преглед пак, а съм толкова нетърпелива да си го видя отново. Предният път плаках като го видях как помахва с ръчичка и как му мига сърчицето. Невероятно е.Blush Grinning. Искам да попитам доктора и за всички изследвания и тестове, които се правят за здравето на бебето. Кръв и урина вече давах, цитонамазка и секрет също ми изследваха - всичко ми е ок. Пия си фолиевата киселина месец преди да "стане работата". Гледам се като писано яйце, дори кафенце не пия. Сега само то да си се развива както си трябва Blush Grinning

# 294
  • Мнения: 1 492
Добре заварили всички. Ми аз уж ще си имам детенце на 21 май Grinning. Чак след две седмици съм на преглед пак, а съм толкова нетърпелива да си го видя отново. Предният път плаках като го видях как помахва с ръчичка и как му мига сърчицето. Невероятно е.Blush Grinning. Искам да попитам доктора и за всички изследвания и тестове, които се правят за здравето на бебето. Кръв и урина вече давах, цитонамазка и секрет също ми изследваха - всичко ми е ок. Пия си фолиевата киселина месец преди да "стане работата". Гледам се като писано яйце, дори кафенце не пия. Сега само то да си се развива както си трябва Blush Grinning
Ще се гледаш, разбира се Simple Smile нали трябва да пазим наследника. Heart Eyes

Имаме нова тема. Заповядай http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=240758.new#new

# 295
Късмет и успех на всички!

Общи условия

Активация на акаунт