ДЕЦА С ОЧНИ ПРОБЛЕМИ- 4

  • 21 732
  • 397
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 247
Раничко е за напитка, но няма да мога да остана на линия по-късно и не искам да пропусна възможността да ви кажа наздраве. От друга страна знаете лафа, че някои пият от мъка, други от любов, а трети от сутринта Grinning
Мама на Вики, наистина скромността се смята за положително качество. Твоята в случая е абсолютно излишна, бих казала дори неуместна. Това, което правиш ти в този форум и чрез личните контакти, е толкова прекрасно и голямо, че не знам как можем да ти се отблагодарим. Знаеш, че често пъти въпросът не опира до материална помощ, а точно до това човешко чувство за съпричастност и готовност да изслушаш и да разбереш болката на другите. А ти правиш точно това.

# 166
  • Мнения: 3 914
Благодаря ти за прекрасните думи,аз по този начин ще продължа да помагам,но ми се искаше повече деца да имат шанса бързо да отидат където трябва,защото за някой и дните са от огромно значение.Абе много е дълга тази тема,има много аспекти за разглеждане но и много минуси ако се осмеля да го правя/изхождам от нещо случило ми се напоследък,но неискам да ви занимавам/,така че да спрем дотук и да пием по едно Hug

Здравче ,ако това те успокоява ,и двете ще си останем безработни Mr. Green


# 167
  • Мнения: 1 193
Хайде наздраве  и от мен.Макар че ми е забранено да пия в момента не ми пречи да викам наздраве.

# 168
  • Мнения: 3 914
Хайде наздраве  и от мен.Макар че ми е забранено да пия в момента не ми пречи да викам наздраве.
Охооо,тя се появи и при нас.Знаеш ли откога те чакам за да ти кажачеститоооооооооооо
Исках тук в наща си темичка,и никакво пиене ей Hug

# 169
  • София
  • Мнения: 5 074
Благодаря ти за прекрасните думи,аз по този начин ще продължа да помагам,но ми се искаше повече деца да имат шанса бързо да отидат където трябва,защото за някой и дните са от огромно значение.Абе много е дълга тази тема,има много аспекти за разглеждане но и много минуси ако се осмеля да го правя/изхождам от нещо случило ми се напоследък,но неискам да ви занимавам/,така че да спрем дотук и да пием по едно Hug

Здравче ,ако това те успокоява ,и двете ще си останем безработни Mr. Green



И защо не сте казали. Още утре ви намирам работа. Няма да седите айляк ааааа. На мен ми е рано още за напитка щот ша объркам сметките, ама послееееее. На някои от вас наздраве, на някои - има време ще почакаме  bouquet

# 170
  • Мнения: 1 193
Хайде наздраве  и от мен.Макар че ми е забранено да пия в момента не ми пречи да викам наздраве.
Охооо,тя се появи и при нас.Знаеш ли откога те чакам за да ти кажачеститоооооооооооо
Исках тук в наща си темичка,и никакво пиене ей Hug

Благодаря,аз ви чета редовно но трудно влизам в ритъм да ви напиша нещо.Но стане ли дума за алкохол,веднага ми се отваря и глътка и дума  Embarassed

# 171
  • Мнения: 2 116
Бебоченцееееее  Hug Hug Hug Честито мила! Всичко най-най-леко и безпроблемно!!!  Heart Eyes

# 172
  • Мнения: 4 053
Бебоченцееееее  Hug Hug Hug Честито мила! Всичко най-най-леко и безпроблемно!!!  Heart Eyes

само аз ли не знам за какво става въпрос  newsm78


майката на Вики да не се отказва от идеята си,защото ще има проблеми с мен,
давай ни работа и казвай с какво да сме полезни  Laughing


аз държа на Маврудчето Crossing Arms

# 173
  • София
  • Мнения: 5 074
Ооооо, Мони. Ти на работа ли беше? Няма те цял ден. А аз им казах и на двете със Здравка, че работа за тях ще се намери Grinning А Бебоченце си има бебенце smile3501

# 174
  • Мнения: 4 053
ооооооооо bebo4e, честито,много здраве и късмет ти желая  smile3525

давай снимки да гледаме на малкия принц или принцеса  Blush

# 175
  • Мнения: 4 053
Ооооо, Мони. Ти на работа ли беше? Няма те цял ден. А аз им казах и на двете със Здравка, че работа за тях ще се намери Grinning А Бебоченце си има бебенце smile3501

добре че си ти душа, да ме светнеш,
така щях да си легна,неинформирана и цяла нощ да се сукам в леглото  Crossing Arms

# 176
  • Мнения: 3 914
Мони,душо,не и вярвай,пак ти даде неточна информация,нали е баба Mr. Green
Бебочето ЩЕ си има бебенце,още си бременее Hug
Отивам да ти търся маврудчето,за тебе винаги Party

П.п. Намерих гоооо Mr. Green



Малеее,ще ми викат вече -завеждащ нет бара Joy

# 177
  • Мнения: 662
Бебоче,честитоооооооооо!
Лека бременност и здраво и красиво бебче ти пожелавам.....и а дано повлечеш крак Mr. Green
Ей пиандета Joy Joy Joy

# 178
  • Мнения: 2 116
.....и а дано повлечеш крак Mr. Green

 smile3521 Дано, дано! gudzy желая ти го от все сърцеее............  preggo А и на всички желаещи де...  Mr. Green Hug

# 179
  • София
  • Мнения: 5 074
Баси, някъде ми се е затрила думичката ще
Мони,душо,не и вярвай,пак ти даде неточна информация,нали е баба Mr. Green
Бебочето ЩЕ си има бебенце,още си бременее Hug
Отивам да ти търся маврудчето,за тебе винаги Party

П.п. Намерих гоооо Mr. Green



Малеее,ще ми викат вече -завеждащ нет бара Joy

Общи условия

Активация на акаунт