Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Може ли консумацията на кисели и пикантни храни да предизвика контракции?
Какво да правя, ако първата страница се счупи?
Какво мога да очаквам по време на раждането със спинална анестезия?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Може ли консумацията на кисели и пикантни храни да предизвика контракции?
-
Какво да правя, ако първата страница се счупи?
-
Какво мога да очаквам по време на раждането със спинална анестезия?
-
Как да се справя с ревността на по-голямото ми дете към новороденото?
-
Как да се подготвя за раждането и какво трябва да купя предварително?

А това с ревноста на децата може би минава по-нататък като видят,че малките действително са безпомощни и имат нужда от повече внимание
мами с две деца не знам как се справяте-честно.
,ама нали уж бабите щели да помагат...най-много да дойдат двете да ми пречат и да ги изгоня...но това при пложение,че вече съм родила,ох,икам всичко да мине да знам,че е е наред..омръзна ми да се притеснявам и да чета за нещастиет на мами на финалната права 
(разбира се на теория),на практика е ми се мисли 

Изглежда сложно ама е като му свикнеш е много лесно
Нека се готви бебчо, да е здравичко и силно!


.Нещо ме хвана шубето.Хем ме изнервя чакането,при условие,че вече съм готова,хем си ме е шубе от болките при раждането,хем се притеснявам за после 

Нека любовта ви бъде все така силна!
и мен вече ме е бъзе,хем искам да идва,хем....

