Ноемврийски художници вместо с четки в ръце ще се окажем с изрисувано малко дете

  • 10 892
  • 284
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 804
totonto, аз доколкото разбрах Кълвачева ще си дойде в София утре наобед. А може би е имала в предвид, че тогава ще е в клиниката.. newsm78
panty, стискам палци и на краката. Леко раждане и успех!
Мечтание, добре дошла! Лошото вече мина, сега ви пожелавам бързо да влезете в ритъм с бебока и да наддава - като снежен човек да стане Laughing

# 91
  • Мнения: 74
sladurka По принцип съм твърдо решена на нормално раждане , освен ако не се случи нещо непредвидено ,за което не искам да мисля . Вярвам , че всичко ще си мине добре и ще ви се похваля скоро.
За тапата мога да кажа моя случай. Вчера сутринта изпадна слузесто , жълто - зеленикаво , белезникаво и аз немога да кажа точно какво  Laughing на цвят вещество , не много гъсто. Нямаше следи от кръв. Тази сутрин обаче явно изпадна и остатъка , който вече беше кървав ,но не ярка кръв , а по скоро кафеникава.

# 92
  • Мнения: 883
TIHA VODA, ЧЕСТИТА ВИ ГОДИШНИНА!!!

http://www.podaraci.bg/pictures/products/1183284506_493.gif


Мамчета при мен няма нищо още .......... май снощи само ме шашна доки, понаболява ме но не е за засичане ..........
задължително ли е да ти падне тапата, защото аз не съм забелязвала такова нещо ?

МЕЧТАНИЕ честито ти синче!  smile3525
Мерси за поздрава! Вече се чудех къде изчезна днес! При мен тапата падна в последния момент, при вече силни и чести контракции реших да вляза да си изкъпя и да тръгвам, и тогава я видях. Но после тук във форумите прочетох за мами, при които е паднала няколко дена преди същинското раждане, така че явно е различно за всеки...

# 93
  • някъде там
  • Мнения: 1 716
значи може и в последния момент да се случи  Simple Smile а аз взех да се шашкам, що я няма още.
Вие много раничко ставате и пишете ли пишете, а аз докато се излюпя някъде към 11 да се вратна насам натам и то станало 14 Simple Smile е само че днес се вратвах из къщи, щото милото като чу какво ми каза доки вчера вика днес недей да се шматкаш насам натам, стой в къщи и си почивай, че да не стане нещо  Simple Smile и аз слушам сега съм се опнала на спалянат и си пътувам из нета, TIHA VODA между другото тази фирма 'Мария Дизайн" има много хубави неща

# 94
  • Мнения: 883
Аз исках да избягам от прекалено шарените чаршафчета-тя и без това спалнята ни е много пъстра /имам малко папагалски вкус/...

# 95
  • Мнения: 18
Здравейте и от мен.  Hug

 Най- напред да честитя годишнината на Тиха Вода : Браво на вас - няма по-хубаво от това да се обичате толкова много и да сте така силно убедени , че  сте точните хора един за друг!  Все по-силно да се обичате  и да се радвате на много дечица и внуци!  

Tedi@az колко горе долу струва тази ваксина , която сте сложили на дъщеричката ти?
Тя се поставя от личния лекар нали?

# 96
  • Мнения: 112
Tedi@az колко горе долу струва тази ваксина , която сте сложили на дъщеричката ти?
Тя се поставя от личния лекар нали?

11 лв. е ваксината. Слага се подкожно и може да се сложи от всеки лекар / сестра.

# 97
  • Мнения: 157
Тиха вода честита годишнина.
И аз на моита голямата  и сложих ваксина но моя мъж я взе за 16 лева пона до колкото си спомням беше толкова и да ви кажа тези които искат да се ваксинират да го направят преди да са родили защото аз като питах гинеколога тои ми забрани трябвало преди това.

# 98
  • Мнения: 34
ТИХА ВОДА, поздрави! Да сте вечно заедно и все така да се обичате! Дано и ние да се похвалим като вас  bouquet newsm51 luvbed  loveuuu Two Hearts
Мечтание, добре дошла! Бобчо голям сладур! искам да намачкам всичките ни бебета newsm32 smile3504 smile3541

# 99
  • Мнения: 3 720
днеска няма ли да има бебета?

# 100
  • Мнения: 34
днеска няма ли да има бебета?
И аз това се чудих тъкмо

# 101
  • Мнения: 74
 Денят още не е свършил , да се надяваме , че ще има  Wink

# 102
  • Мнения: 3 720
ей такова хубаво време за спане,ама аз по никое време следобед си направих кафе и сега..даже нямам филми за гледане

# 103
  • някъде там
  • Мнения: 1 716
мисли ли сте къде ще хвърлите пъпчетата на бебоците, аз не съм но се подсетих от "часът на мама" ?

# 104
  • Мнения: 560
Ние решихме да теглиме чоп,че много предложения изникнаха.
Един приятел на Василчо е луд фен на Барселона.Като се родил сина му,дал пъпчето на шефа си,който бил на мач на Ноу Каунт /Божеее,така ли се пише тъпия стадион/ и след мача метнал пъпа на терена. ooooh!

Сетих се за нещо-пак тъпи въпроси.Чувала съм,че след вагинално раждане се правят промивки със смрадлика или се ползва Бивацин-видях го някъде по списъците с необходимите неща.
Снощи свекито ме шашардиса,че ще ми слага калиев перманганат да се подмивам с него,пък тя си гори мазол на крака със същото нещо. Thinking

Общи условия

Активация на акаунт