Декоративни свещи

  • 43 040
  • 314
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 550
Благодаря!
Не го бях видяла!

# 16
  • Мнения: 4 392
Марче, аз фитила го слагам, преди да изстине свещта изцяло. Пробивам дупка с метален шиш и пъхам фитила.

# 17
  • Мнения: 2 591
аз най-сетне преодолях мързела си  Mr. Green и спретнах две свещички Rolling Eyes във фолклорен стил са  Rolling Eyes ето



и тук обаче ще имам нужда от помощ с измъкването на свещите от чашките Mr. Green и затова като си дойде мъжът ми, ще ви ги покажа и иначе - в едната има разни ефекти Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 728
Оправих заглавието и сложих малки букви,за да не дразни!
schneee,свещичките са много хубави!Продължавай да твориш и ни показвай произведенията си! Peace
Ели...чакам и от теб някоя нова прекрасна свещ! Hug

Всички надничащи,киризещи,следящи и т.н. .... вземете се в ръце и покажете какво можете! Wink

Аз пък имам едно питане....как да направя свещ,която да стане като желе?Някой знае ли? newsm78

Ето и една красота,която мисля да направя!

Последна редакция: сб, 03 ное 2007, 14:49 от vesenceto_85

# 19
  • Мнения: 4 392
Снощи за първи път правих големи свещи. Една  не ми стигна, ами четири.. Rolling Eyes hahaha



Всички надничащи,киризещи,следящи и т.н. .... вземете се в ръце и покажете какво можете! Wink
Достатъчно ли се взех в ръце? Wink

# 20
  • Мнения: 728
Взимайте пример от Amarena и действайте!
Много са хубави и оригинални !Браво!продължавай в същия дух... Hug
Аз не съм правила голяма до сега,но майсторя нещо Коледно...като го свърша-ще го покажа! Peace

# 21
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Браво на Амарена и schneee!   smile3501
Амаренкааа, струваше си чакането, мацка!  smile3521 Справила си се фантастично! Такива свещи до сега нийде не съм видяла! Много са оригинални!  newsm10 Гледам си слагала...разрязани кестени, кори от портокал и парафинени люспи, ако не греша?  Wink Браво, браво!
schneee, ако добре намазваш с олио вътрешността на калъпа, няма да имаш трудности и изваждането!  Peace Чакам да видя екстрите/ефектите в едната свещ!  newsm53  love001

# 22
  • Мнения: 4 392
Mdaa, филийки от кестени, както бях си наумила..без малко да остана без пръст.
Едната има и миди и пясък на дъното но останаха невидими Rolling Eyes..
Имам и още изненади в запас.. Свещите са ароматни, забравих да кажа.. bowuu

Трябва да ги поошлайфам само.
Мерси за аплодисментите.. Добър учител си имам. Heart Eyes

schneee , голям зор ще видиш да ги извадиш. Остави ги така.  bouquet
Другият път изполвай гъвкави калъпи.  Peace

# 23
  • вече в прегръдките на любимия, и само там
  • Мнения: 978
айде и аз да се запиша тука

schneee, за да ги извадиш от чашките, стопли вода в съд ама добре, че са ти дебели чашките, като е гореща, потопи чашката, подръж я малко и я позавъртвай и като се затопли парафина, свещта ще се завъртва, като стане това веднага я обърни върху нещо че бързо изстива, аз така доста се борих ама излиза накрая

# 24
  • Мнения: 728
Да покажа изравнената ми свещ! Grinning

Благодаство на Мимито_бг за помощта! Hug

# 25
  • вече в прегръдките на любимия, и само там
  • Мнения: 978
ееееее, супер си
ще се чудят от къде си им я поръчала

# 26
  • Мнения: 728
Утре ще си получат подаръка и ще ви кажа реакцията!
Аз обаче знам,че много ще си харесат свещичката! Peace

# 27
  • Мнения: 804
Момичета,казвайте бързо как ги правите тези страхотии.
Моля ви.  Praynig Praynig Praynig
Чак и рисунки слагате.
Моля ви,моля ви.
Горе-долу се ориентирах,че разтапяте обикновени свещи,но как?Какво слагате вътре?За колко време?Ароматите кога слагате?А боите?Какви калъпи използвате и откъде ги вземате?Каква материя са? Пластмасовите чашки за кафе стават ли или са тънки.

# 28
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Медовинке, имаме стара тема, в която стъпка по стъпка сме се учили. Можеш там да прочетеш и после, ако имаш въпроси, сме насреща!  Hug
Ето ти линк - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=171611.0

# 29
  • Мнения: 2 550
направих пърната си свещичка
в момента се стяга, но за мен си бeше тотален провал  Laughing
опитах се да направя трицветна свещ, изчаквах восъка да се стегне, обаче като изливах новия топъл восък и стана мазало, предния стегнат восък се разтопи и се смеси...  Sad
къде ми е грешката? да не би това, че разтопих свещите на котлон, а не на водна баня да е причината?

Последна редакция: сб, 03 ное 2007, 18:31 от Марчето

Общи условия

Активация на акаунт