Разделно хранене-част 17

  • 12 957
  • 309
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 724
Здравейте момичета Hug.
От известно време обмислям дали да си купя машина за хляб Thinking...
Напоследък пазарът е задръстен от толкова видове ,изглеждащи и ухаещи невероятно ,особено тези в Била и Кауфланд.
Само че за да са толкова пухкави ,имат разни подобрители, добавки...
Та си мисля, ако купя такава машина и се заредя с пълнозърнесто брашно, дали няма да е по- добре newsm78?
Ако някой има такова чудо ,да казва Praynig.
Днес ще готвя пиле, не съм решила още как, но съм го извадила от фризера да се размразява .
На свекъра си ще приготвя супичка .
Много му хареса млечното десертче с плодове и може би ще го поглезя с него.
Цункам ви наред и ви желая прекрасен ден  love001  love001  love001!
При нас е грейнало едно слънце  Nature Sun With Face, ама хапe  cold.

# 16
  • Мнения: 1 227
Здравейте милички Hug

Аз продължавам принудително на плодове. Покрай боледуванията на Неса ще взема съвсем да се стопя Simple Smile Днес като че ли сме по-добре, поне няма температура. Смея да се надявам, че този път ще минем без антибиотик Praynig

Целувки на всички и много усмихнат ден Hug Hug Hug

# 17
  • Мнения: 533
Здравейте и от мен, мили момичета  Hug
Днес е страхотен стрес в офиса, тия крайни срокове ми докараха пак хемороиди Crazy но пък си действа и стимулиращо, поне аз ставам доста по-организирана под напрежение  Peace
Алексче, имам снимки и ще ги кача по-късно, за да ви пиша линка  Laughing Ако някой иска кученце, има пет едномесечни овчарки в Лозенския манастир, много са сладки и майка им е красавица, породиста, бащата е канадски вълчак. Много ще се радвам да им намерим дом  Hug
Мади, бързо да оздравявате, погледнах снимките на твоята рожба, страшна сладуранка е  Heart Eyes Само дето не прекалявай с тия плодове, сега с тия вируси ти трябва и силна храна все пак  Hug
Шарли, и аз се радвам, че си отново сред нас, с приповдигнато настроение  Hug
Ками,  дай да мъдрим разделни палачинки със сладко, че умирам за тях  smile3521 Дано мъничкият свикне все пак в градината  Hug
Алесче, ти вкъщи ли работиш? Добре, че има кой да се грижи за свекъра ти, и то такъв сърцат човек като теб  Hug Дано се подобрява с по-бързи темпове. Praynig
Мина, Регенце, Юзърче, Петинка, хубав есенен ден с много усмивки  Hug Hug Hug

# 18
  • Мнения: 2 724
Сладунче, аз съм по света и у нас  Laughing.
Мисля ,че обясних преди време .
Ако ти е интересно, ще ти пиша на лични, да не разводняваме темата Wink.
А снимките ще ги чакам с нетърпение Hug.
За напрежението си права- колкото по -натоварен е човек, по- организиран става.
Пресен пример- дъщеря ми, с тази стачка направо се размаза от мързелуване.
Пак си ходи на тренировки и на пеене, но освен от време на време да се развихри в кухнята, за друго не се сеща.
А имаше време ,време за всичко...... ла, ла, ла ..... Whistling Laughing
Дано си влезе в ритъм Praynig

# 19
  • Мнения: 533
http://www.bubbleshare.com/myalbum/178222.7767fb872ba/6394875
Eто малко снимки от бурната ми младост, когато след махмурлийски вечер сколасах да кача навъсения Ботев Simple Smile Другите ще кача след малко, от Лозенския и рождения ми ден Simple Smile

# 20
  • Мнения: 1 986
  Здравейте,милички Heart Eyes
  Не съм писала от няколко дни,но лудницата при мен е пълна Crazy-всеки ден имам дела;майка ми се разболя и не може да гледа София-оставям я на свекърва ми/която е на смени/и се прибирам да я гледам,когато тя е на работа;за капак на всичко,карам и шофьорски курсове Crazy
  Та,в този ред на мисли,отпада командировката до Скопие Confused-няма на кого да оставя детето....Благодаря на всички за отзивчивостта им и желанието да се срещнем Heart Eyes-със сигурност ще имам и други поводи да намина към София WinkА и всяка от вас е добре дошла  в Търново Hug
   Ками, прекрасно оформление на темичката,браво на теб  bouquetМоето мнение относно яслите и градините е сходно с това на останалите PeaceКаквото и да решиш,несъмнено ще бъде най-доброто за Калоян Peace
  Шарли,звучиш по-добре,мила-не съм се и съмнявала,че ще се справиш с тази временна криза Peaceкак е малкото бонбонче Heart Eyes
   Регенце,аз карах на Дюкан само няколко дни,колкото да размърдам тези 2-3 кила,дето ме тормозеха-сега си карам на РХ.Не мога да пазя диети,особено повече от 3-4 дни Laughing
  Прегръщам ви всички Hug,скоро пак ще пиша,да не ме забравяте,ей Wink

# 21
  • Мнения: 533
Ето, момичета, на който му е любопитно, може да види и почувства надявам се  Hug, любовта ми към планината и към разните кътни манастирчета, които крие прекрасната ни България  newsm41
Алексче, крейзи хедчетата явно са наследили от теб хубостта, е, за мързела, да се надяваме, че е временно хехе  Hug
Софиии, много съжалявам, че няма да се видим в неделята, но пък важното е малката да е добре, тъй че ще те чакаме друг път  Hug Hug Hug Ти колко свали с Дюкяна, че аз все не мога да се навия на това месо  Whistling, много го недолюбвам, пък и без плодове  ooooh!
Но пък сигурно и това е начин да постигне човек целта   bouquet
Ох, хайде лек и успешен ден! Аз ще мина без почивка, че имаме спешно да довършим една версия  Naughty

# 22
# 23
  • Варна
  • Мнения: 1 522
Здравейте сладурки,
Ками благодаря ти за хубавата тема, за Калоян надявам се и аз да свикне скоро отново с градината, вярвам че ще е така. С децата и игрите по цял ден сигурно ще му е по-забавно отколкото да е сам в къщи. Все пак зимата е доста трудно да осигуриш толкова игри и забавления, а детските кътове са пълни със сополиви деца, които не са били пуснати на градина. Сладуне страхотни снимки, страхотна природа имаме. На последните снимки ли е гордата мама на 5-те кученца? Така ми се иска да си взема, но сега не е момента при нас. Много ни е малко жилището, като се преместим по-нататък със сигурност ще си имаме кученце. Изглеждаш много добре, не знам защо си решила, че трябва да отслабваш още. Софи успех с шофирането ти желая, Ивка е добре, дивее все повече и повече. Вече ходи много уверено и естествено това значи много търчане от моя страна. Иска да види всичко, да пипне всичко, да опита всевъзможни боклуци как са на вкус. Преди няколко дни едва успях да и изкарам от малката ръчичка един фас, който намерила на улицата. Беше се приготвила да го хапва  ooooh! Та такива неща разни, скоро и при вас ще е подобно положението, лудницата и сега ти е в повече, но тогава .......  Mr. Green Алекс ще следя отзивите за машината. И аз съм се навила да си купувам, но не мога още да реша каква. Ако вземеш по-скара решение и си купиш, задължително да се похвалиш и да разкажеш. Мади стискам палци и аз да минете без АБ, дано да се оправи съвсем скоро Неса  Hug Петя лошо няма за рибата. Само дето щеше да е още по-полезна, ако е и прясна, а не от консерва, но все пак е риба. Аз съм и голям почитател. Приятен апетит на зелевата супа днес. Юзерче ще ни липсваш мила тези няколко дни, но какво да ги правиш-мъже, трябва да им се угажда. Карелия 78 при всяко едно положение където и да слагаш захар кафявата, нерафинирана е много по-удачен вариант от бялата  Peace Реге за суровоядството с подходящи плодове, зеленчуци, семена и ядки, както и кълнове, които са може би най-важната част от режима. Без тях е доста опасно да се практикува по-продължително време просто защото няма от къде да си набавяш всички необходими вещества за организма. Най елементарното е, че липсват протеини в плодовете и зеленчуците, но да кажем покълналият слънчогледе е доста наситен на тях. Подправки- студено пресован зехтин е допустима подправка, но оцет не. Вместо него ползвай изцеден лимонов сок за салатите. Сол също не. Тя така или иначе е вредна, а дневните нужди от нея се съдържат в достатъчно количество в другите храни. Суровоядството е доста ограничен режим и според мен не е много подходящ за зимния сезон. Виж лятото съм на него за поне 3 месеца.

За мен какво да ви кажа- вече 9-ти ден съм на плодове с чай и мед. Смятам и утре и след това да се захранвам. Резултат в килограми със сигурност има, но аз пок нямам кантар (счупи се) и не знам каккъв е. За мен обаче по-важният резултат е, че успях да вляза в релси с храненето отново. Сега ще се захраня внимателно за 10 дни и продължавам с РХ.
Хубав, усмихнат и успешен остатък от деня ви пожелавам  Hug

# 24
  • София ж.к. Надежда 1
  • Мнения: 708
По гадно нещо от  зелевата супа не съм хапвала Sick Sick SickЩе видя дали ще успея да издържа на това чудо 7 дни Sick #CrazyНо пък ми се иска да се вталя за празниците.РХ е най-хубавото което открих, но трябва да сваля по бързо тези кг. а с него става бавно SadЕ, ще се мъча на супата докато мога и после пак съм с вас Sick #Crazy

# 25
  • Мнения: 1 227
Ама съм загубенаааа smile3555

Не си, намерих те... Сред българските красоти видях едно кльощаво такова, да не си ти,а Wink Много си сладка  bouquet

Шарли, най-накрая си дойде при нас както трябва Hug А Ивка, да ти е жива и здрава, ще ти е добър фитнес инструктор, доколкото разбирам Simple Smile

АлексHugи аз съм се замислила за машина за хляб, но за сега само мисля.

Софи, бях се навила за кафе в неделя, но щом отпада командировката ти, ще го отложиме Hug

Петя, успех със супата. Предполагам, че не е много вкусна, но казват, бързо се отслабвало от нея. За мен по-добър начин от рх няма.

 Hugвсички

# 26
  • София ж.к. Надежда 1
  • Мнения: 708
Ама съм загубенаааа smile3555

Не си, намерих те... Сред българските красоти видях едно кльощаво такова, да не си ти,а Wink Много си сладка  bouquet

Шарли, най-накрая си дойде при нас както трябва Hug А Ивка, да ти е жива и здрава, ще ти е добър фитнес инструктор, доколкото разбирам Simple Smile

АлексHugи аз съм се замислила за машина за хляб, но за сега само мисля.

Софи, бях се навила за кафе в неделя, но щом отпада командировката ти, ще го отложиме Hug

Петя, успех със супата. Предполагам, че не е много вкусна, но казват, бързо се отслабвало от нея. За мен по-добър начин от рх няма.

 Hugвсички

И за мен по добър начин от РХ няма (от както го открих) но става бавно и заради това пия тази гадост Sick

# 27
  • Мнения: 533
Цитат
Петя, успех със супата. Предполагам, че не е много вкусна, но казват, бързо се отслабвало от нея. За мен по-добър начин от рх няма.


И за мен по добър начин от РХ няма (от както го открих) но става бавно и заради това пия тази гадост Sick
Петя, ако искаш да отслабнеш по-бързо, поне да не гладуваш мисля, не е ли по-добре да се подложиш на Дюкян  newsm78 Аз не разбирам, но Софи поне сподели положителна оценка...С тая супа, която и аз съм пробвала, аз поне не стигнах до никъде Crazy
Мади, мерси за комплимента  Blush Абе зафатна съм си аз, хехе, но половинката не дава повече да се слабее, че ще почна да му боледувам и тогаваааа  #2gunfire хехе, Не ме ще сополива, ми усмихната и крачеща по баирите, май само там съм истински щастлива Hug Да не говорим, че и него хванах от баира, хаха, луда глава ...тръгнах сама посред зима да качвам Малъовица  #Crazy и той ме застигна, че ме достраша по едно време Crazy Та тъй действат красотите български  Joy

# 28
  • София ж.к. Надежда 1
  • Мнения: 708
Цитат
Петя, успех със супата. Предполагам, че не е много вкусна, но казват, бързо се отслабвало от нея. За мен по-добър начин от рх няма.


И за мен по добър начин от РХ няма (от както го открих) но става бавно и заради това пия тази гадост Sick
Петя, ако искаш да отслабнеш по-бързо, поне да не гладуваш мисля, не е ли по-добре да се подложиш на Дюкян  newsm78 Аз не разбирам, но Софи поне сподели положителна оценка...С тая супа, която и аз съм пробвала, аз поне не стигнах до никъде Crazy
Мади, мерси за комплимента  Blush Абе зафатна съм си аз, хехе, но половинката не дава повече да се слабее, че ще почна да му боледувам и тогаваааа  #2gunfire хехе, Не ме ще сополива, ми усмихната и крачеща по баирите, май само там съм истински щастлива Hug Да не говорим, че и него хванах от баира, хаха, луда глава ...тръгнах сама посред зима да качвам Малъовица  #Crazy и той ме застигна, че ме достраша по едно време Crazy Та тъй действат красотите български  Joy

Ами незнам за Дюкан newsm78Нещо много ми се вижда да ям пет дни само мляко,яйца и месо Crazy
Но,ако не издържа с зелевата супа, ще пробвам и него,но в съчетание с РХ  Flutter

# 29
  • София
  • Мнения: 3 787
Сладунче,страхотни снимки Grinning А ти изглеждаш супер Heart Eyes.РХ е идеално за теб,за да поддържаш добрата фигура.Особено в комбинация с преходите,които правиш,няма да имаш проблеми с теглото,сигурна съм Wink

Петя,зелевата супа наистина е много гадна,а и се отразява лошо на корема.Хич не съм привърженик на такива диети,макар,че при някои наистина действат.

Калоян днес беше по-добре в градината.Пак плака доста сутринта,но нищо общо със вчерашните драми.Ще свикне,само да не боледува Outta Joint

Преди малко спретнах едни броколи със синьо сирене.Много отдавна не сме яли пресни броколи Grinning

Днес в София е прекрасен слънчев зимен ден и след малко отиваме да играем навън Laughing
Лек ден на всички Hug

Общи условия

Активация на акаунт