На 7 месеца - 7 килогрмама?

  • 3 216
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 569
Всички сте прави-и аз си го повтрям непрекъснато , наистина най-важното е че се чувства добре и е жизнен , но понякога , особено след поредната консултация се връщат притесненията...но това е съдбата на майката- неизбежно е Heart Eyes
  А не сам го сравнявала досега с по-слабички бебчета от нас , понеже до сега не познавах такива Joy Знам че има разбира се и вашите думи го потвърждават. Пожелавам на всички здрави и весели бебчета... и по- малко злоядички.Благодаря за успокоителните думи  bouquet

# 16
  • Мнения: 950
Моята дъщеря на 1 година беше 8 кг, така че няма за какво да се притесняваш.

# 17
  • Мнения: 1 183
Не се притеснявай изобщо,ние на 6 месеца бяхме 7 кг. при положение,че се роди 4150,много е подвижна и не се спира,а пък и за мен е по-добре да е финна дама  Laughing

# 18
  • Мнения: 2 197
Изобщо не се притеснявай!
Детето знае колко му се яде. Дъщеря ми на 7 месеца нямаше 7 килограма. На годинка беше 9 кг. Сега е по-малко от 11 кг. А изобщо не е злояда, просто е много подвижна.

# 19
  • Мнения: 7 723
Мойте, и двете деца се родиха по 4.300кг,
пък на годинка бяха по 10,500кг. Wink
Сама сметни по колко и как са наддавали.... Wink
Добре си е детето, не се притеснявай Hug

# 20
  • Мнения: 6 164
http://bgbaby.net/forum/index.php?showtopic=260&mode=threaded&pid=4057 - Таблицата на СЗО.

7м --- 6,550 (мин) --- 10,470 (макс) --- 8,500 (средно)

В норма си е детето.

# 21
  • София
  • Мнения: 17 592
Моята педиатърка казва, че ако детето се чувства добре, е нормално да е и на 4 месеца 8 кг, и на годинка - също... (е, не същото дете, разбира се).

Провери каквото ти е казал доктора - аки там, секрет, каквото е, ама не се шашкай предварително, ероятно нищо му няма...

Общи условия

Активация на акаунт