една дъвкана и предъвкана тема......

  • 4 173
  • 51
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 517
Зщо пък да е длъжна да ходи всяка седмица?? Той да си ходи когато си иска. Естествено, че трябва да прояви някакво уважение към свекърва си, но чак пък толкоз...всяка седмица закон божи...тъпо е.
Решението е или да накарат бъбривеца да мълчи от време на време или тя да разреди гостуванията. Иначе, ако реши да се прежали, всеки път ще се нерви и накрая ще се изпокарат.
Не е кой знае какъв проблем, има къде къде по-тежки случаи...но защо пък трябва да се нерви? Още повече, че въпросния човек не е баща на мъжа и.

# 16
  • Мнения: 4 668
Нещо не схващам  Rolling Eyes
Казвате и , че е длъжна , заради приятеля си да търпи досадника ли ? Този , който явно не е баща на мъжът до нея ?
В една връзка никой с нищо не е длъжен  Naughty Компромиси трябва да се правят , но все пак в рамките на допустимото !
Не може единият да се измъчва , заради другият , само и само да му угоди  Confused Много равнопоставено , няма що ...
Нищо ти няма. Ще издържиш. Да не мислиш, че вечно ще се случва, каквото ти искаш? Я се стегни.
Този коментар просто ме изуми !!!  Sick

Говори с приятеля си ! Кажи му как стоят нещата и , че в крайна сметка няма как да стане всяка седмица да сте в техните ! Той да си прецени как ще постъпи ! Ти не трябва да криеш мнението си и нежеланието си да ходите толкова често !

# 17
  • Мнения: 17 407
Е, какво му има на коментара? Не, никой нищо не е длъжен. Въпросът е да направиш нещо заради другия, а не да скачаш все с лошо. МЕн пък ме изумяват коментарите, че не му бил баща....
Как може всяка седмица при неговите, при положение, че родителите на момичето са в друг град. Ей тва е проблемът. НЯма да е на мойта, ма и твойта няма а стане!

# 18
  • Мнения: 6 029
Нищо ти няма. Ще издържиш. Да не мислиш, че вечно ще се случва, каквото ти искаш? Я се стегни.
Този коментар просто ме изуми !!!  Sick

Олеле, ти за компромис чувала ли си, како? За толерантност? Представям си нещастният ти мъж на какво е подложен. Вземи се стегни и ти.

# 19
  • Мнения: 3 146
Ако смяташ да живееш с този човек за в бъдеще, ще ти се наложи да преосмислиш нещата Wink

Аз пък мисля, че той трябва също да преосмисли нещата, щом смята да живее с него, нали така?!

Лично според мен, колкото по-малко контакти човек има с роднините на половинката си, толкова по-здравословно за отношенията вътре в двойката, казвам го от личен опит.


Ние избегахме подобна ситуация, като мъжът ми ходеше сам в неделя сутрин до техните, а аз - само в редки случаи. Ако го убедиш да ходи сам, а ти понякога да го придружаваш, и двамата ще сте дали достатъчно от себе си. Всичко друго си е заробване - на единия или на другия.




Олеле, ти за компромис чувала ли си, како? За толерантност? Представям си нещастният ти мъж на какво е подложен. Вземи се стегни и ти.

Коментарът ти не навежда изобщо на мисълта за компромис. Не може да се стяга само единият, нали така?!

# 20
  • Мнения: 17 407
Мда, затова се множат, ли множат темите за свекърви- чудовища. Сами си го правите, дами Simple Smile

# 21
  • Мнения: 6 029
Мда, затова се множат, ли множат темите за свекърви- чудовища. Сами си го правите, дами Simple Smile

Абсолютно. Омразата поражда омраза. Аз нямам проблем със свекърва ми. Сигурно налудничаво ви звучи, но е така.

# 22
  • Мнения: 3 146
Нямам никакъв проблем със свекърва ми, тя е страхотна, но не бих я избрала за човек, с който да си прекарвам времето, освен само рядко.

Пристрастеността на мъжете към майките им е вбесяваща. Това, че той иска жена му да си прекарва времето с майка му и достадния й съпруг, е вбесяващо! Това само ще влоши отношението между свекърва и снаха, няма да го подобри.

Ако мислите, че е добре още отсега да се получават конфликтни ситуации, ОК. Явно аз не съм достатъчно добър човек, за да да вам да ми се качват на главата за всичко.

# 23
  • Мнения: 17 407
Не можем да с еразберем, аз се отказвам. Проблемът си е неин, каквото и да реши Peace

# 24
  • Мнения: 6 029
Леле, какво й е на жената? Що не щеш да си прекарваш времето с нея? Удивлявате ме. Досаден съпруг на свекърва - линч за него! Времето, което прекарва е една вечеря бе хора. Защо искате да обсебите съпрузите си? Някой ден, когато вашите синове порастнат, пак ще си говорим.

# 25
  • Мнения: 4 668
Нищо ти няма. Ще издържиш. Да не мислиш, че вечно ще се случва, каквото ти искаш? Я се стегни.
Този коментар просто ме изуми !!!  Sick

Олеле, ти за компромис чувала ли си, како? За толерантност? Представям си нещастният ти мъж на какво е подложен. Вземи се стегни и ти.

Да чувала съм ! Но трябва да не са едностранни !
Не го жали моят мъж , ако обичаш ...  Confused
По - скоро ти си за съжаление ! Представям си на какво си подложена щом така пораженчески разсъждаваш и смяташ , че жената е длъжна да се съобразява със всичко  Sick

# 26
  • Мнения: 17 407
Е, не, Pipinka, прекаляваш!

# 27
  • Мнения: 2 829
Животът е копромис и съобразяване Peace
една вечеря не е болка за умиране--да не те канят на копане--на маса те канят
според мен и приятелят на свекърва ти се чуди как да запълни мълчанието по време на вечеря
жената се е постарала дави сготви да прекарате време заедно ,за се опознаете-
един ден ще искаш да ти помага с децата,нали? Wink

# 28
  • Мнения: 1 103
Големи скици сте  smile3532.
Аз с моито свеки се  разбирам чудесно.Естествено живеем разделени но идва на гости  и двете си премълчаваме някои неща не може без съобразяване. newsm12

# 29
  • София
  • Мнения: 1 890
Пристрастеността на мъжете към майките им е вбесяваща. Това, че той иска жена му да си прекарва времето с майка му и достадния й съпруг, е вбесяващо! Това само ще влоши отношението между свекърва и снаха, няма да го подобри.

Ако мислите, че е добре още отсега да се получават конфликтни ситуации, ОК. Явно аз не съм достатъчно добър човек, за да да вам да ми се качват на главата за всичко.
  Подписвам се под този пост!  Peace Никой никого не е длъжен да търпи, това само в Бг го има. Да не говорим, че от "време на време" до "всяка седмица" има маааалко разлика. Както каза някой, аз родителите си не виждам толкова често, че камо ли някой друг, който на всичкото отгоре ми е и неприятен. #Crazy Имала съм контакти с такива енергийни вампири, и повярвайте ми - няма как да излезеш наглава - човекът е компетентен по всички въпроси !  #2gunfire Никой не може да ме принуди да прекарвам всеки седми ден с такъв човек, както и аз не бих принудила мъжа ми да се среща с хора, които не са му приятни. И към авторката на темата - седни и му обясни всичко това, и ако след всичко казано той си държи на неговото и предпочита ти да се чустваш зле, само и само да мине неговата, се позамисли сериозно за бъдещето, защото такива "мъже" не се променят!  #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт