Отговори
# 270
  • Мнения: 998
Ребус4е, радвам се че вече сте си в къщи и сте добре  Hug Надявам се от сега нататъкот здраве да не се отървете  Hug

Мариетка,  Heart Eyes

Аз да ви се оплача, че ми излязоха резултатите от микробиологията и имам стрептококи от група Б  newsm78 Някой зане ли нещо за тях? Дали в болницата са ме заразили newsm78

Мира, днес бяхме на градина, Цвети е в 2А група при Ганева и Василева. Като си тръгвах видях една мам с бебче в кенгуро на Чико, ти ли беше?

# 271
  • Мнения: 1 069
Здравейте и от нас, аз докато ви изчета и то свършила темичката...

Гледам за захранване си говорите - аз да ви се оплача - баткото го гледах така както ми казваше педиатърката сочкета от 20-тия ден, плодови пюрета от 2 месеца, зеленчукови от 3-тия и т.н. Сега с близнаците поизчаквам малко, но им дадох сокче от ябълка онзи ден - много го харесаха, но мъненкия се обрина около пишока - предполагам че е от урината или от памперсите, които по гадно стечение на обстоятелствата смених скоро...  Много добре се чувстваха от сока, Любето мляскаше с лъжицата и капчица не му капна - докато Станимърко по-трудно се ориентира, но за първи път ми направиха пауза нощна от 7-8 часа сън, да ама сега го спрях сока и Любето пак се запече и плаче - термометър не помага - лечебната храна също, та дадох дуфалак тази вечер - дано утре има резултат. а иначе обгазява стаята и то доста миризливо - но и болезнено...

А да ви се оплача и за болничните ми - направо съм бясна - днес ми се обадиха че ми били изплатили с 380 лева повече и сега ще ми ги удържат и ще получа само 86 лева - а аз от юли месец пари не съм видяла... Направо не знам. КАК ГИ ИЗЧИСЛЯВАТ тия болнични какво ги правят?! кАК ТАКА СА НАДЧИСЛИЛИ - изобщо има ли някаква технология на изчисления - егати ще трябва сама да си ги смятам че да не ме прецакат - и това от работодателя според мен идва проблема. Като попитам обаче ЗАЩО - от НОИ казват НЕЗНАМ и от моята работа казват НЕЗНАМ - а аз питам А КОЙ ДА ЗНАЕ м...ви. Към кой да се обърна, как да си ги следя сама тези неща?! ужас... Бих се върнала на работа - но кой ще гледа близнаи срещу 200лева?!?

На всичкото отгоре отивам днес да взема баткото от градината и - от вратата ме посрещат с думита "Ами на Влади му е изчезнала едната обувка" - лелеееее, близнаците мрънкат в количката отвън аз вътре търся обувката на Влади и в крайна сметка се изнервих безкрайно много защото се опитаха да изкарат че мъжа ми сутринта завел детето с една обувка на градина - побеснях - обувката не се намери и се прибрахме по пантофи. КОШМАР

Уф оплаках ви се. Направо ми се реве, ама нямам право...

Последна редакция: ср, 07 ное 2007, 22:34 от Nelly Dieva

# 272
  • Мнения: 423
Гера, а имаш ли проблеми с кърменето? В смисъл бебка дърпа ли се като яде или нещо подобно?
Франи Peace, видях те Heart Eyesнали си ми утеха  Heart Eyes

# 273
  • Мнения: 223
Сонитка, миличка, аз явно в бързината съм написала близо едно до друго призива си да не се караме(който видях, че и други са направили) и обръщението си към теб, че в 40ден не захранваме, защото реших, че си мислиш, че тукашните педиатри искат още в 40-тия, а те чак така не прекаляват Hug. Не съм се обърнала персонално към теб за карането, случайно са се паднали близо двете изречения  HugПо никакъв повод!!!
Благодарим ви за подкрепата - буди се постоянно от хремата, но ано другото е добре.
Ребусче, мислех си за теб и се сетих, че баба ми ни предупреждава да съчувстваме на по-болните от нас, но бързо да се оттърсим от съжалението и за себе си да мислим само със здраве и отделно от мислите за болките на другите. Пожелавам ти спомена от болницата да извее вятарът, а при теб да остане само убеждението, че небето бди над Ванката и той е добре! Аз така искам да правя...

# 274
  • Мнения: 1 554
Гера, а имаш ли проблеми с кърменето? В смисъл бебка дърпа ли се като яде или нещо подобно?
Франи Peace, видях те Heart Eyesнали си ми утеха  Heart Eyes

 Hug

# 275
  • Мнения: 195
Нели, много неща са ти се струпали днес наистина, как ще заведе  мъжа ти с една обувка детето бе, тия луди ли са ?! Хем ми стана смешно, хем си представих на теб какво ти е било в този момент Hug А за НОИ не ми се говори вече, нямат равни просто, някой  да ни беше казал че преди да станем майки трябва курс по счетоводство да минем #2gunfire Егати държавата и институциите имаме! Пожелавам ти още нощи с пауза от 7-8 часа Peace
Тиги, ТИ не можеш нито да се караш, нито да държиш тон на някого, така че едва ли някой си го е помислил!  bouquet
Мира, кажи на мъжо че в негова чест ще бодна едно дърво и ще го кръстя Иван, защото ние си нямаме вкъщи  Joy как ме развесели hahaha
Бобченка, не се притеснявай за режима, те порастват децата и освен това вече с твърдите храни по се засищат и така полека си правят режима самички, не го мисли от сега Simple Smile

# 276
  • Мнения: 1 216
Нели, м... Хем ми стана смешно, хем си представих на теб какво ти е било в този момент ...
Аз пък си представих таткото как бърза да води детето на градина, а то милото подтичква куцукайки

Ребус, късметлийско отърваване от грижите!
Тиги-Мигъл, Яворчето ще се пребори бързо, нали цока силички от мама!
За злоядите деца не ми се мисли, явно е на периоди, щото не беше така.
Честити месечковци на мъниците!
teddy, много си се разхубавила след раждането. Гледах ви снимките та реших да споделя!
 GERA, нищо не знам за коките, но ме е шубе да не са ме заразили. По едно и също време бяхме в МД и много мами и бебоци изреваха.
Аз също съм до Зарата на България!

# 277
  • София
  • Мнения: 1 724
Мимсат, благодаря ти за таблицата и за успокоението.  Hug виждам си детето жизнено, но като ти кажат две, три педита, че наддаването е малко плюс една доцентка от Токуда, ми беше достатъчно да я юрна по изследвания.
Ребус, радвам се, че поне сте си в къщи. За първи път чувам за кърма, заразена със стафилококи newsm78 Дано да не е така и да си се кърмите още дъ-ъ-ълго.
Нели Динева, обривът МОЖЕ да е от сок- виж в кърмаческия имаше подобни теми.Особено ако имат някаква фамилна история на алергии защо да бързаш newsm78
За захранването, и аз като Тигъл- в 6тия или след 6тия месец и нито ден по-рано независимо от докторите /избарала съм си педиатър дето поне от захранване разбира и е чела, щото голяма част от педиатрите в Бг знаят за захранването, но от 1973 година...
Тигъл, ти ли питаше за капки за нослето- може би е добре Стеримар - морска пречистена вода, виброцил ми се струва абсурдно, аз дори на баткото не го давам...

# 278
  • София
  • Мнения: 5 739
Ребусче,много се радвам и ви пожелавам от тук нататък само хубави неща да ви се случват!  Peace Heart Eyes
Лека на всички!  Hug

# 279
  • Мнения: 1 069
Добро утро, чака кафенце за разсънване



Току що пратих баткото и отново както вчера сутринта АЗ му обух обувчиците - и са 2 за двете крачета  Joy Дано довечера си го взема с 2 чифта обувки - т.е. да намерят липсващата. Честно казано не ми се купуват обувки за 1-2 месеца. Имаме ботуши и апрески, но ми се струва още топло да го пращам с тях... Стискайте палци.

Днес съм с малчовците на ортопед при д-р Драганов, дано не чакам много и всичко да е ОК.

Лек ден на всички

# 280
  • Златна Добруджа
  • Мнения: 497
Добро утро и от мен  Hug

Нели Диева, благодаря за кафето  Heart Eyes

От половин час съм сложила Ния на активната гимнастика и чакам като вчера сама да се приспи  Mr. Green Не смея да се похваля, защото като кажа нещо свързано с режима и и хоп на следващия ден все едно не е било, но ме сърби езика, така че хвалбата е, че 2 нощи подред госпожицата пропуска кърменето в 12-12.30 и се събужда чааак в 02-02.30  hahaha Сега като го споделих, гаранция че довечера ще се събуди в 12  Whistling

# 281
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Добро утро!
Тиги, как е Явор? Надявам се - добре Praynig. За нослето - Стеримар или Нисита, ако искаш мога и друго да ти кажа, на лични.
Каке, заспахте ли вече Mr. Green?

# 282
  • Мнения: 4 546
Добро утро  Grinning

вашите бебоци спят ли си по леглата? моя човек се научи да спи при мен. пък и цица , ако има - рай направо. и в неговото легло вече не се свърта. аз спя на крайчеца на леглото и цялата се схващам. тоз господин уж малък, а цялото легло заема  Joy и ме е страх да не вземе да се изтърси от леглото,  в най-скоро време може да почне да се търкаля или да се изтласква

абе на кой казвате Каке, аз съвсем се обърках вече  newsm78

# 283
  • София
  • Мнения: 3 271
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ПРАЗНУВАЩИ ДНЕС!!!
ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ И ДЪЛГО ДА СИ НОСЯТ ХУБАВИТЕ ИМЕНА  bouquet  bouquet  bouquet!


Сонита, аз писах за 40 - тия ден и даването на сок, така направих с баткото и не съжалявам - въпрос на личен избор Hug

herelina , по-добре го отучвай на време да не спи при теб, после ще става все по-трудно.

shoshi84 , пусни на ЛС инфо за себе си, да се уговорим и излизаме заедно.

# 284
  • Златна Добруджа
  • Мнения: 497
Каке, заспахте ли вече Mr. Green?

Тц, не сме още, ама и аз си трая и не отивам при нея  Mr. Green

Добро утро  Grinning
вашите бебоци спят ли си по леглата? моя човек се научи да спи при мен. пък и цица , ако има - рай направо. и в неговото легло вече не се свърта. аз спя на крайчеца на леглото и цялата се схващам. тоз господин уж малък, а цялото легло заема  Joy и ме е страх да не вземе да се изтърси от леглото,  в най-скоро време може да почне да се търкаля или да се изтласква

абе на кой казвате Каке, аз съвсем се обърках вече  newsm78

Хери, с Мариетка се какосваме след един спор коя е по на възраст, и аз и тя искахме да държим палмата на първенството  Mr. Green

А за спането по леглата - спи си сама, но когато трябва да я кърмя, особено в ранните сутрешни часове, я взимам при мен и я кърмя легнала  Peace

ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ПРАЗНУВАЩИТЕ ДНЕС!

Общи условия

Активация на акаунт