Отговори
# 285
  • Мнения: 711
Добро утро и от мен! Честит пазник на всички празнуващи!   bouquet
Shosh  Hug и аз така мисля, но имам още няколко килца да сваля и ще се чувствам супер.  Laughing

Нашият си спи в леглото и даже вечер като се измори от игри го слагаме там сам с бибата и той си заспива  Blush

Аз да ви се оплача от свеки. Попринцип ние живеем с майка ми и баща ми, но свеки живеят 1 вход след нашия. Тя не идва да вижда бебо и  все се оправдава, че и било неудобно от нашите. И аз трябвало да го водя. Да, ама не е позала. Сега не го е виждала близо 1 месец, а както казах живее до нас почти. Сега родители ми са в САЩ и тя пак не идва. Дори не се обажда да пита как е. Чудя се дали да му кажа на мъжа ми да и каже да не се оправдава с нашите,а направо да си каже, че има нещо към мен. Аз още в началото и дадох да разбере, че няма да ни дава акъл как да гледаме бебо и мисля, че от там идва проблема. На мен ми е по-добре да не я виждам  Mr. Green , но ми е кофти за мъжо.
Та, звъни вчера на мъж ми по телефона, че е в един магазин и гледа космонавт за малкия. Той ми даде телефона аз да говоря и и казах да не взима понеже майка ми ще донесе от САЩ, а и много добре и знам вкуса  Crazy
След малко хоп, тя на вратата с космонавта. Е, за кво ми звъня дали да го взима, като така или иначе не ме послуша.  #Cussing out Естествено не ми харесва и сега ще го облека един път колкото да не е без хич. Винаги някакви боклуци ни подарява. Да ми беше дала пари като иска да е от нея, аз да си му го избера.

Ех, оплаках се. Сигурно ви се струва глупаво, ама аз много се изнервих.

# 286
  • Мнения: 361
Добро утро и от мен

Димяни, честити Имен ден на малчо.Да е жив и здрав и много, много да те слуша  bouquet  bouquet  bouquet

Ивон тази нощ спа малко по-добре, но мисля да и сменя млякото с Нутрилон, много и къркори коремчето и се оригва като змей.
Ще я пробвам да я видя как ще е, ако пак е така ще си продължим с аптамила.
Кой беше колики и запек-Нутрилон 1 или другия Нутрилон?

Последна редакция: чт, 08 ное 2007, 09:14 от adriana d

# 287
  • Мнения: 3 595
По-добре изчакай да ви умалее и не го обличай. Така поне като го продаваш ще е с етикет. Ако ще го обличаш само веднъж няма смисъл  Joy

Честит Имен Ден на всички празнуващи и Честито месече на бебоците!

# 288
  • Мнения: 711
По-добре изчакай да ви умалее и не го обличай. Така поне като го продаваш ще е с етикет. Ако ще го обличаш само веднъж няма смисъл  Joy

Честит Имен Ден на всички празнуващи и Честито месече на бебоците!

Права си, той и без това ми изглежда голям. Ще го забия някъде и тя ще ми не зимата...  Whistling

# 289
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Честит имен ден на Ангел на Милена , Милен на мимиксим, Анжела на Персия и Анелия на Красиии bouquet!

И на всички други именници - да са здрави,весели и щастливи  bouquet!

# 290
  • Мнения: 47
В тон в космонафтените неволи на Теди, заповядайте в НОВАТА ТЕМА

# 291
  • Мнения: 222
Хей, добро утро от мен момичета!

ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ ПРАЗНУВАЩИ!   bouquet  bouquet  bouquet

Ребусче-радвам, се че положението се е стабилизирало! Ние сме с теб и те подкрепяме!  Hug Hug

Тиги-не се притеснявай излишно! Всичко ще отмине много бързо, явно леко е настинал , но с храната от мама всичко ще се оправи много бързо!  Wink Hug Hug

Моят човек пак нещо си обърка графика. Вчера спа от 17.30ч.до 20.30ч., къпахме го и папка, след което заспа и се събуди в 2ч.отново гладен, хапна и заспа. В 4.00ч. се ококори и иска да си играем, а на мен ми се спеше 2 не виждах. Поплакаха си доста и накрая заспа! Опитвам се да откажа нощното хранене, но нещо не се получава!  Sad

Общи условия

Активация на акаунт