Тайната на дългата и здрава коса-17

  • 38 443
  • 479
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 12 741
Здравейте
Следя темичките, макар че в последно време все не ми оставаше време да си правя маски, но сега пак съм си взела витамините и се каня да започна отново.
Имам и една питанка, на която мисле, че не съм срещала отговор из темите. Казвате, че ви пада боята по-бързо от маската, но не разбрах дали това важи и за оцветена с къна коса  newsm78
Преди няколко дни като се къносвах, сложи и една лъжица АД3Е в къната - резултатът ми хареса много.

# 31
  • Мнения: 3 782
Честита ни нова темичка. Зизи Hug

# 32
  • Мнения: 8 242
Здравейте и от мен Simple Smile

Искам да питам за маската - виждам че пише, че не може да се използва при бременност.. А за кърмещи мами става ли  Flutter

Моята коса до преди година беше дълга до дупето (откак се помня съм с дълга коса).. но я подрязах малко след като родих, че много ми пречеше  ooooh! Вече е до кръста отново и бих казала, че за никаквото ми отношение към нея е просто чудесна  Crazy Никога не съм се боядисвала, къдрила, каносвала, правила маски или каквото и да е, не капе (даже и след като родих), не цъфти, не е мазна, нито суха.. Може би точно защото не й обръщам внимание  Laughing
Ама наистина малко съм я позарязала напоследък.. Затова реших да я пробвам таз вълшебна маска, да видим какво ще се случи  Mr. Green

# 33
  • Мнения: 3 782
duhi_puhi, с това което описваш косата ти ти просто нямаш нужда от маската, поне според мен Peace Или искаш да порасне по-бързо. Rolling Eyes Незнам дали обеча пречи на кърмещи мами. Да се включи някой по запознат.

# 34
  • Мнения: 4 496
Цитат на: duhi_puhi
е просто чудесна  Crazy Никога не съм се боядисвала, къдрила, каносвала, правила маски или каквото и да е, не капе (даже и след като родих), не цъфти, не е мазна, нито суха.. Може би точно защото не й обръщам внимание  Laughing

Аз, ако съм на твое място, ще продължавам в същия дух.Разрешаваш ли ми да стана такава Mr. Green от завист? Hug

За хумата и за още се чудя как точно да я употребя...Пък как ме сърбят ръцете... ooooh!

# 35
  • Мнения: 110
Чудно е станало оформлението на темата,чудни сте и вие всички  Hug  Heart Eyes
Аз си се запасих с моето шампоанче Азиятската красота.Гледам гледам тези балсами,не издържах и си взех и един пак на същата серия  baby_neutral Whistling Някакви отзиви за балсама,защото за шампоана нямам никакви съмнения много добре ми действа Peace а комбиниран и с маската,косата ми става прекрасна  Hug Crazy Whistling Blush

# 36
  • Мнения: 4 496
Цитат на: aaNaaNana
Някакви отзиви за балсама,защото за шампоана нямам никакви съмнения

Балсама е върховен!!! Flutter

# 37
  • Мнения: 110
Цитат на: aaNaaNana
Някакви отзиви за балсама,защото за шампоана нямам никакви съмнения

Балсама е върховен!!! Flutter
Мерси за бързия отговор,мила  Hug Значи да нямам притеснения.
А за мазното на косата я обливам след маска с оцет разтворен в вода и после си изплаквам нормално с шампоан.Или нещо не съм разбрала... newsm78 И когато се полива с вода и оцет разтърква ли се косата,престоява ли или само обливаш и после миеш нормално  Thinking Whistling Embarassed  bouquet

# 38
  • Мнения: 103
     За поливането с оцет знам, че става след като косата е измита с шампоан и само се облива и подсушава след това, а вместо оцет може с вода, в която има няколко капки лимонов сок- получава се блясък. Във връзка с "топленето" на маслата да ви споделя какво направих скоро. Извадих ги от хладилника, сложих и кисело мляко, и за да стопля маската я сложих в микровълновата за няколко секунди. Резултата беше водичка с масла и "малки меки сиренца" от киселото мляко! Confused

# 39
  • Мнения: 3 782
Явно наистина тазе серия е много по-добра. Аз имам другият, как беше, преди няколко теми го коментирахме с арган и ший. Харесва ми,но не особено. Шампоана ми е от серията за бързо възстановяване, мирише страхотно. Аз преди съм се сливала с оцет при последното сливане на косата се прави, наистина косата става мекичка, но малко мирише.

# 40
  • Мнения: 110
     За поливането с оцет знам, че става след като косата е измита с шампоан и само се облива и подсушава след това, а вместо оцет може с вода, в която има няколко капки лимонов сок- получава се блясък. Във връзка с "топленето" на маслата да ви споделя какво направих скоро. Извадих ги от хладилника, сложих и кисело мляко, и за да стопля маската я сложих в микровълновата за няколко секунди. Резултата беше водичка с масла и "малки меки сиренца" от киселото мляко! Confused
Ако я поливам след шампоана няма ли да има някаква миризма?  Thinking newsm78
Аничка,повече от половината ми шампоан с арган и ший си стои и не смятам да го позвам повече  ooooh! толкова бързо мисе омазнява от него  #Crazy И затова си карам на сигурно с Азията  Naughty Blush Mr. Green

# 41
  • Мнения: 1 365
Аз си я изплакнах с вода и ябълков оцет. Не остана миризма. Но сложих в малко количество шампоан от стимуланта на Икаров и засега съм доволна от резултата, пък ще видим...

# 42
  • Мнения: 3 782
aaNaaNana, верно че понякога много бързо ми се омъзнява косата, но понякога пък е много добре. Дали за омъзняването на скалпа имат влияние нервите и неспокойството. Rolling Eyes

# 43
  • Мнения: 103
     Ако липсата на нерви действа благоприятно на косата, аз би трябвало да изглеждам като приказната героиня, на чиято коса се катери принца! Laughing Но не е така- омазнява се бързо и няма вид и това си е (засега). Tired

# 44
  • Мнения: 965
Аз преди тази си правех редовно маска - хума, кисело мляко и мед и ефекта беше много добър. И мисля сега да направя нещо подобно, само че с добавка от Тривитаминол. Все пак той е основната съставка на вълшебната маска и би трябвало да подейства добре Peace

Общи условия

Активация на акаунт