Мама и тати на бебе февруарче се пулят пред 3Д ехографче!

  • 19 310
  • 286
  •   1
Отговори
# 210
  • София
  • Мнения: 96
slanchice1 , мирка ив. , ето как се качват снимки:
Влезте тук: http://www.snimka.bg/ При вход влизате с ник fevruarki и парола 2008. Избирате си албум и кликвате на Добави снимки в албума. От Browse… избирате снимка от вашият компютър, която трябва да е в JPG формат. Пишете заглавие на снимката и най-отдолу натискате Добави.
Успех! Чакаме снимки:)

# 211
  • Мнения: 387
Честит рожден ден  smile3510на прекрасната Ива !!!  newsm51 Пожелавам и  сльнчево sun и безгрижно детство !!! Kissing Heartмного  здраве ,щастие и усмивката  Grinningда не слиза от лицето и никога    bdbaloni!!!!!!!!!!!!!

# 212
  • Мнения: 668
ЧРД на сладката ИВА!
Здравейте маменца! Ние с Вики и свекърва ми излизахме днес по снега, да купим на Вики ботушки. Бях й обещала от миналата седмица, но през седмицата нямаше как, и сега сняг-не сняг се вдигнахме и отидохме. Добре ни понамокри, но поне я оборудвахме каката, купихме й много сладки кафяви ботушки, и един анцуг за вкъщи. Иначе тук при нас не е много студено, но продължава да си вали кротичко, макар и по улиците да се стапя и да е ужасна киша.
Не излизайте ако не ви се налага, седете си на топличко и пийте чайчета.

Мама (т.е. аз) си купи още едни необходими игли, и понеже продавачката в магазина беше много готина женица ме научи да плета шал като този който правеше в момента, един такъв мрежест, с една много пухкава косместа прежда - направо разкош! И съм решила, ако имам възможност да си купя и аз от тази прежда и да наплета някое и друго шалче.
Целувки от мен и доскоро.  Hug

# 213
  • Мнения: 674
Честит рожден ден на ИВА на мама Мери   bouquet
Да расте здраво и красиво дете и да радва много мама и тати.
Весесл празник на семейството ви Мери !

                       
                   за Ива                                                                                                                                                                 за мама

Сенди честита племенница и тук,да е жива и здрава,а през Февруари да и родиш и един готин братовчед  Grinning  
 cattt много сладки дрешки  Peace честито !
dar77  бързо оправяне,дано поне болки да нямаш.Възможно ли е бебето да те е натиснало нещо?
kam4o внимавай ! С този сняг при вас трябва да сте много внимателни.Аз направо ви завиждам обаче
(за снега) при нас е силен вятър и дъжд,гадна история  Tired
наденцето радвам се че си добре,успех в понеделник при доктора !
evelinar благодаря за успокоението,въпреки всичко обаче все ми е едно такова смотано.Лежа по цял ден но се чудя как съм си го докарала това отваряне на канала и до колко е опасно за бебето,да не се роди преждевременно.Все някакви
въпроси ми се въртят из главата... Tired
Леки почивни дни на всички  Hug

# 214
  • Мнения: 88
Това е моето коремче, извинявайте за лошото качество. Снимката е правена с телефона.
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=169955&photo=59
Нямах помагачи. Ще снимам по хубава.
Благодаря за инструкциите на cattt.

# 215
  • Мнения: 419
Много хубави придобивки на бебоците и още по-хубави тумбаци видях качени в албумчето ни.
Днес ходихме до Хиполенд, малко съм разочарована. Нямаше количката, която съм харесала  newsm78(всъщност вече между две се чудя), но пък за сметка на това купихме на Петър столче за кола. Неговото беше старо и вече малко, нали ще става батко. Wink
Хайде до утре Hug

# 216
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 336
 Здравейте мами!
Честито на всички с нови придобивки.  Peace
Днес май в цяла България времето е гадно. Във Варна вали дъжд цял ден, а така ми се искаше да се поразходя малко SadSadSad
И съм самичка днес, нашият тати е на работа.  Cry
Дали няма някой в чата...!? Thinking
 

# 217
  • Sofia
  • Мнения: 185
http://museum.thetech.org/ugenetics/eyeCalc/eyecalculator.html

Не знам до колко е вярно но е забавно... Grinning

# 218
  • Мнения: 307
Здравейте и от мен! Hug
Честит рожден ден на малката Ива,да расте много послушно,здраво и щастливо дете и да бъде най-послушната кака nbirthday  party023  GiftМного подаръци й пожелавам и един страхотен рожден ден!!!
Сенди,много е сладка племенничката ти,да е жива и здрава smile3522
 cattt ,много сладки дрешки си купила smile3501няколко пъти ги разгледах вече. Grinning
thedragonbg ,благодаря ти вчера че ми обясни как да си кача снимки,но аз не успях. SadСега пак ще пробвам.
На софиянки честит сняг!в Бургас само дъжд вали засега.

# 219
  • Мнения: 124
Мери още веднъж желая на малката Принцеса Ива да расте здрава и да има прекрасно и щастливо детство. Да ви радва и слушка много  newsm59 newsm67  bigdance2
Прегръщам ви  Hug Hug Hug
Мили мами, вън е ужасноооо време....Супер подтискащо, мрачно и студено  Weary newsm50

# 220
  • Мнения: 4 242
Мили дружки, благодаря ви от сърце за прекрасните пожелания!  Hug Да ви се връщат стократно и на вас!
Малко спомени, първата ни прегръдка с Ивето 
Първата снимка на Ива
Ива на 4 часа
Ето да споделите трапезата ни   

тортата-
мотора-
По късно и останалите подаръци ще щракнем и ще кача снимки, апарата няма батерия и цял ден сме на камера, ще опитам и клипчета да кача.
Ива беше много весела цял ден пя и игра, занимава се с новото бебе, само разходка и липсваше ама вали цял ден и има вятър, направо си е буря. Добре че вчера сефтосахме мотора до парка.
Отивам на масата че ме гледат на криво  Grinning

# 221
  • Мнения: 28
newsm59 на Ива, да е жива и здрава и да радва много мама и татко! Мери благодарим за почерпката, весел празник ви желая   bigdance2  ura А снимките от първата ви прегръдка са много хубави, едно такова много мило ми стана като ви гледах Hug!

Сенди честита племенница да е жива и здрава!

За срещата на софиянки- много сте готини! Дано другия път успея да дойда и аз!
Да ви споделя, че вече съм по-добре пих чайове, лимони, мед, наложи се да пия и парацетамол, защото успях да вдигна и температура  Sad, но днес съм по-добре, е носа ми е супер запушен имам и кашлица, но поне нямам температура, та мисля че ще ме бъде  Grinning.

Желая ви хубава съботна вечер! Hug

# 222
като гледам снимките на всички бебета ми става много готино
иска ми се 9-ти 02-ри да идва по бързо.И дрешките също ме кефът супер
и сами да попитам малката племенника в коя болница се е родила  

# 223
  • София
  • Мнения: 7
здравеите вклу4вам се само за 4РД на ива newsm59 bdbaloni  да ви е жива и здрава и много да ви радва

# 224
  • Мнения: 9 016
Честит Рожден Ден на малката Ива.

Да е жива и здрава и да ви радва много, да помага на мама за бебето.

Хубава вечер!

P.S.Няма никой в чата!


 Hug Hug Hug

Последна редакция: сб, 10 ное 2007, 20:52 от alina_si

Общи условия

Активация на акаунт