Какво мислите за авиокомпания bulgaria air?

  • 6 999
  • 78
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
пилотите - некадърни идиоти
всеки път ни тряскаха в пистата, като последния път кретенът даже не можа да подходи  към пистата за кацане при перфектно време навън - и това е не само мое скромно мнение, а и на съпружеското тяло като бивш военен пилот
безотговорни - пилотите се качват в последния момент, т.е. претупват контрола
в нито една друга авиокомпания не сме го виждали това

стюардесите - мърли
последно изсипаха храната на земята и то не веднъж, а цели 4 пъти
говорят си с приятели, вместо да си вършат работата
говорят зле или изобщо не говорят англ и само заекват, срам

самолетите - стари, в ужасно състояние вътре, тесни, и неудобни

за съжаление последния път летяхме с тях, без да го знаем предварително - били партньори на чехите до Прага  #2gunfire

та който иска да си троши парите
за тази сума има доста по-добри опции, стига не не ви минат с партньорство като нас

когато става въпрос за пари аз искам да получа нещо срещу тях
ако БГ Еър не могат да ми го дадат, има други, на които с удоволствие ще си платя

# 16
  • Мнения: 1 216
Нямам оплаквания, летяла съм няколко пъти с тях.

# 17
  • Мнения: 6 243
Летяла съм доста пъти с тях.
Закъснения имат, най-голямото беше миналата година по това време в Париж - с три часа, които трябваше да изкараме в залата преди терминала - без вода, храна и пр. Ама като се разсветиха едни лампи, че трябва да се чекираме... всеки се юрна, пък после - стой, та гледай!

Имат самолети, в които са вкарани допълнителни седалки и е ужасно неудобно. Наистина ужасно неудобно за седене за една средно висока жена дори - аз съм 165 и едва се събирах.

Интаче за обсулжването - ок са, не се претрепват да ти предлагат това или онова, ама като си поискат, носят хората - и вода, и вестници... Само дето храната напоследък е доста отвратителна. Ама то в самолет хубава храна да чакаш, си е небъдна работа така или иначе.

# 18
  • Мнения: 2 386
Много съм притеснена и вчера исках да пусна такава тема, но сега ще използвам тази.

Аз също ще лятя с Бг Еър на Коледа от Амстердам до София като единствена алтернатива за едно прикачване от САЩ, но се оказа, че нямаме запазени места!?
Това как да го разбирам, че още е много рано или.... кой където свари? Нова политика ли е, що е? Кажете, моля...

А може ли предварително да се разбере дали самолетът ще е витлов, защото аз на такъв НЕ се качвам..


За обслужването и състоянието -преигравате. Такива невероятни случки имах с Бритиш Еъруейс, че косите ще ви се изправят.. Включае стърчащ дунапрен от седалката на 10-часов презокеански полет, ''лек тенхически проблем'' в средата на нищото, извозване през emergency exit, качване на борда с 1.5л минерална вода на Хийтроу и тн..  #Crazy  Отплеснах се, друг път ще разправям.

# 19
  • Мнения: 3 423
А може ли предварително да се разбере дали самолетът ще е витлов, защото аз на такъв НЕ се качвам..

Стига сте се коркали, бе!
Балкан лети с боинги, най-малко 737.

# 20
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Е, като казахте Боинг и споменатата компания...  Joy Joy Joy Преди няколко седмици летях с тях, с Боинг, ама май беше събран и сглобен от няколко различни самолета.  Mr. GreenКак въобще отлепи от пистата това чудо, не знам.  Shocked Пилотът беше виртуоз! Че и ни приземи!
Вътре в самолета беше таквоз, каквото беше и отвън. Едни нагъчени дрипави седалчици, не знам как се побрах (пък не съм от най-едрите  Mr. Green).
И си насмръдваше, мда. Бизнес класата се отделяше с една дрипава, провиснала завеска и в това беше разликата.

# 21
  • Мнения: 2 386
Стига сте се коркали, бе!
Балкан лети с боинги, най-малко 737.


Хм, виж September  какво казва..:

Цитат
И като завиха тия ми ти перки  - беше витлов самолетът!!!! През целия път ме беше страх.

Василица, като те чета ми иде да си отменя прибирането..

# 22
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Пилотите са добри.  Peace

# 23
  • Мнения: 2 386
О, олекна ми. Laughing

# 24
  • Мнения: 822
Техниката наистина е поостаряла,но компенсират с професионализъм.
Единствената авиокомпания,с която съм летяла и чиито стюардеси се занимаваха с детето ми,без да съм имала нужда от това.Пилотът лично ми свали количката и ръчния багаж.Изключително отзивчиви.
Веднъж ми се случи да има закъснение.Осигуриха безплатно храна.

# 25
  • Мнения: 1 952
Гола вода- като всичко българско.

Защо, какво й има?  Simple Smile
Аз за 6 години не съм попадала на закъснение, на отменен полет, на лошо обслужване, на нищо, което да ми направи лошо впечатление. Ти от какво точно се оплакваш?

Ми незнам- дублиране на местата и отлагане на полета с 1 ден, как ти звучи? На мен типично по български.
Гадни самолети, мръсни, гадно ядене, а високи цени. Отворят самолета с 15 и повече мин закъснение, но те затова слагат полета до Лондон 3.30 мин, а той реално е 2.50мин, включват си и тяхното мотане.
Но иначе съм доволна, закъснях за полета около 30 мин, а те ме чакаха Laughing

# 26
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 995
Летяла съм с тях няколко пъти, доволна съм. Един единствен път летяхме с машина, различна от Боинг - заради технически проблем със самолета смениха в последния момент машината, а резервата беше руски ТУ.  Crazy Не разбирам от пилотаж, но сравнявайки с пилотите на Ер Франс, нашите ми се видяха виртуози.  Laughing

# 27
# 28
  • Мнения: 902
O, я стига моля ви се.Седалките такива, храната онакава...Самолета е превозно средство, не хотел.Не сте влезли там за да се наядете и наспите. Целта ви е да се приберете живи и здрави,да си видите близките или да си свършите работата."Титаник " то е бил луксозен кораб колко Круиза е направил ???Вярно е , 4е пътуването със самолет е (все още ) скъпо и изисква пове4е организация, но в крайна сметка нито пилота, нито стюардесите имат нещо общо с това. Не те са решили колко да се плати за билет, тяхната работа е друга. Летяла съм с много компании до сега, мога да кажа 4е най-скапания персонал беше на Луфтханза-4 пъти летях с тях , от тия 4 три бяха направо отвартителни.Веднъж ми се слу4и и друго с Луфтханза.Излетяхме от София за Франкфурт и.. по време на полета ни казват 4е ще идем първо на Берлин да съберем други пътници!!!И от Берлин ще излетим за Франкфурт!Без пердупреждения,ей така, както сме си във въздуха.Което озна4ава  поне 2 4аса закъснение.Вси4ко добре, но както знаете в самолета не разреШават да си вклю4иш Джи ес ема, бременната ми в 8 месец сестра 4ака сама на летището във Франкфурт.Мислехме 4е все някъде ще й дадат информация.Нъцки!4ака тя, самолет не идва.Пита на информационното гише какво става със самолета, нямали информация!!!!!!!!Нас не може да ни намери, на летището нямат информация, в Бг казват само 4е самолета е излетял навреме..БеШе през декември 2001, 3 месеца след атентата надУърлд трейд център... Айде да не ви обяснявам в какво състояние я намерихме сестра ми на летището,не тя нас, ние нея, защото не можеше да ходи милата,беще изпаднала в някакъв шок,знаете една жена като е бременна колко по 4увствителна и колко по страхлива става...Каза 4е всеки път като се вклю4вал високоговорителя тя(а и вси4ки ония 4акащи пътници от нашия полет )се молели да не съобщят за паднал или отвле4ен самолет....
Така 4е стига с това маниерни4ене,вси4ко си им е наред, може да не са най добре оборудваната авиокомпания, но до сега не са ми се слу4али гафове с България Еър.Луфтханза всеки път с циркове, Джърман Уингс загубиаха куфар на майка ми който нито видя нито полу4и обезщетение за него, и то4но Джърман Уингс ми затриха и коли4ката (просто беше с4упена) . Само БЕрлин Еър от немските не са ми правили проблем.
ПОжелавам на авторката на темата приятно пътуване и най -ве4е, спокойно, вси4ко ще е наред. Peace

# 29
  • Мнения: 2 723
O, я стига моля ви се.Седалките такива, храната онакава...Самолета е превозно средство, не хотел.Не сте влезли там за да се наядете и наспите. Целта ви е да се приберете живи и здрави,да си видите близките или да си свършите работата.

Ми да...
И какво значи храната била гадна, преди месец летях а алиталия и храната също беще отврат, ама като пристигнеш там за където си тръгнал отиваш и се наяждаш.
Има много по-некомфортни самолети, качете се на Люксеър, дето няма място за ръчен багаж и не можеш посмъртно да се разминеш по пътеката... ooooh!
Пилотите били некъдърни...
Стюардесите мърли...
Баси квалификациите  Sick

Общи условия

Активация на акаунт