Дългокърмещи майки - да пообщуваме - част 5

  • 13 329
  • 313
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 254
Здравейте момичета. Отдавна не съм се вясвала насам. Да ви се оплача - днес ме сюрпризираха  с резултат от цитонамазка - II, III към IIIa група, та сигурно ще се наложи лечение. Сега чакам и някакъв резултат от бакт.посявка. Абе изобщо няма миг спокойствие всичко да е наред, все трябва да има нещо. Само не разбрах защо ми казаха че лечението ще включва и съпруга ми. На всичкото отгоре косата ми пада като за световно...
Само не знам това лечение дали ще е съвместимо с кърменето, щото не знам как ще се разправям с тия доктори. #2gunfire

# 286
  • София
  • Мнения: 1 775
Ако е някаква инфекция си я предавате един на друг, затопва.

# 287
  • Мнения: 4 970
Което ми напомни, че още не съм ходила на гинеколог след раждането  Embarassed.

# 288
  • София
  • Мнения: 1 775
Аз ходих, но ме притеснява това, че не ми е идвало още от както забременях. Като изключим лохиите.

# 289
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
И аз не съм ходила, и не ми е идвало, ама не се притеснявам  Mr. Green , даже ми е кеф, лятото ми зацапа малко от летния грип като боледувах, ама то колко беше няколко капки, хич не ги броя

# 290
  • Мнения: 3 695
Здравейте момичета. Отдавна не съм се вясвала насам. Да ви се оплача - днес ме сюрпризираха  с резултат от цитонамазка - II, III към IIIa група, та сигурно ще се наложи лечение. Сега чакам и някакъв резултат от бакт.посявка. Абе изобщо няма миг спокойствие всичко да е наред, все трябва да има нещо. Само не разбрах защо ми казаха че лечението ще включва и съпруга ми. На всичкото отгоре косата ми пада като за световно...
Само не знам това лечение дали ще е съвместимо с кърменето, щото не знам как ще се разправям с тия доктори. #2gunfire
Не шашкай, искай да ти направят още 1-2 цитонамазки, за да се види дали наистина е верен първия резултат. И на мен след раждането ми излезе II към III  група, изписаха ми полижинакс, после следващите 2 цитонамазки бяха II група, т.е. добри. Правиха ми и изследвания за папиломен вирус и се оказа, че са отрицателни. Според лекарката ми само с тях става ясно дали има основание за тревога. Следват контролни цитонамазки два пъти в годината. Стискам палци всичко е наред при теб.  Peace

Аз оня ден се оциклих, точно година след раждането. Интересно ми е колко е най-дългия период без цикъл сред вас?

# 291
  • Мнения: 572
tini-mini, аз още нямам  Flutter и кърмя още... Heart Eyes Но то утре ми се навършва 1 годинка от раждането, да видим...

# 292
  • София
  • Мнения: 12 263
   Аз още нямам цикъл, ще видим докога ще продължи авантата  Wink

# 293
  • София
  • Мнения: 1 877
на мен ми дойде на 1,5 м като беше малката, и пак го няма... а не съм бременна. да отбележа, дойде оскъдно и за 3 дни и без болка.  Rolling Eyes

# 294
  • Мнения: 2 829
И аз още нямам цикъл. Тайно се надявам да съм от онези късметлийки, които забременяват без изобщо да им дойде. Ние вече от 5-6 месеца пробваме за ново бебе, ама засега не става. Аз не бързам уж, ама вече ми е мерак за още едно Grinning

# 295
  • София
  • Мнения: 1 775
Хей, много се радвам че не съм единствена. На мен изрично ми каза гинеколожката, че мога да забременея и да не разчитам на кърменето като предпазна мярка  newsm78. Аз и без това не знаех  Embarassed.

# 296
  • Мнения: 1 081
Ехеееее, много късметлийки тука:) Аз цъфнах още на 6тия месец, ама поне сега не ме боли...Но пак си е 5-7 дена...гадория, и пак омитам по 2-3 шоколада дневно по време на ПМС-то.

Пък за второ-и аз много искам, ама не мога да събера смелост още...Ще поизчакам Мартин да стане малко по-самостоятелен, да може да се облича, храни и заспива сам, пък тогава...Иначе не се виждам как ще се оправя с две, няма съвсем никой кой една стирка да ми удари у нас, пък за  друго да не говорим, а и таткото много често отсъства:(

Мимиту, кажи, моля те, заради лепенките ли заспива детенцето самичко, или преди това го беше научила? Щото аз аз поцокванията успявам да ги разредя, ам адойде ли време за сън,  нощем-цък, нищо не помага:(

# 297
  • Мнения: 3 810
desiteam, Дима се беше научила да спи през нощта и да идва към сутринта при нас.
След като сложих лепенките- рядко заспива през деня.
Вечер понякога заспиваше с приказка и много рев за мнам, но откакто съм с лепенки си знае- приказка и си заспива Flutter

# 298
  • Мнения: 572
Аз така и не видях някъде да сте обсъждали какви са тези лепенки!!? На какво си ги слагате? Ако е на зърната - при нас абсурд да помогне...  Embarassed

# 299
  • Мнения: 3 810
 Joy
Да се похваля и аз, че вече няколко пъти отклоних атаки. Не си спомням коя мама беше споменала за лепенки на зърната- и аз реших да пробвам. Като начало ги слагам вечер, във времето между следобедния сън и вечерния-да яде поне на масата с нас, а не да поцоква с вилица в ръка. Първо се опули, като не си видя любимите "токи"-та в обичайния им вид, после похленчи, после отиде да виси на баща си на панталона. После се сети пак сле 30 минути, и толкова...Сега докато кажа, че "токи"-тата правят мляко, или ги е разболял, защото ги е одрал, поглежда ме за 10тина секунди изпитателно, и отива да си прави нещо друго. Ама за всеки случай си нося аз лепенките от 16 до 21 часа, че знам ли го малкото дяволче:) Та с тия лепенки поне и дрането намаля Simple Smile

не боли Jes. Предните дни бяха кошмарни. Успях да и дам само по 2 пъти на ден. Вчера се държа много добре. А днес след закуската само попита "има и епеки?" и като казах че има, си намери друга работа.
Аз не искам да я отбивам тотално, но поне да намаля...
Давам и от 5 докъм 9 сутринта, когато е полусънена.
Следобед също 1 път и това е.

Общи условия

Активация на акаунт