Поръчвали ли сте от този сайт с ТСМ-ски стоки?

  • 7 818
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 650
Те и цените им едни странни.....25л. Те дали знаят, че се пише лвnewsm78 Струва ми се не толкова сложно, като нямат нещо, да отбележат, че го няма.

Гита те 80-90% ги няма ..., от 8 артикула нямаха нито 1, на 1 ми предложиха заместител на друга марка

# 16
  • София
  • Мнения: 1 845
Durango, в Хаджи Димитър има ли сега асортимент? Щота гледам има проблем с ТСМ-ския внос сякаш.

# 17
  • Мнения: 1 650
Marisha никъде няма внос от началото на година, всичко е останали количества. Не съм ходил в Хаджи Димитър от февруари-март някъде, според това което гледам в магазините на арабите, внасят аналогични артикули от Лидл и Алди, конкретно за инхалатор мисля че нямаше и преди това, но не мога да се подпиша. Намира се Илйо Войвода (Не ме поправяйте за ер малак, немам го на клавиатурата), срещу тенис игрището точно в някакъв бивш завод

# 18
  • Мнения: 69
Аз лично се интресувам от инхалаторите-но ги нямали в наличност-питах по пощата.Дали сте виждали някъде напоследък да ги продават и за каква сума?
   Ние си купихме преди около месец от магазина на "Хр.Ботев". Цената беше 35 лв.

# 19
  • София
  • Мнения: 1 845
Мерси за информацията Grinning

Общи условия

Активация на акаунт