За постигнатите цели с любов!

  • 1 527
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 401
А аз се стъписвам от анализите, които се правят на човек, написал един единствен пост по темата.

Това на анализ ли ти прилича?

# 16
  • Мнения: 516
Прилича на обобщение, което е дори по- лошо от анализ.

# 17
  • Мнения: 2 401
Прилича на обобщение, което е дори по- лошо от анализ.

Написаното от мен ли?  Потърси ако имаш време подобни теми (за господ, за съдбата и т.н.) назад и ще разбереш какво имам предвид.

# 18
  • Мнения: 15
Ами,че нали за това споделяме мисли,чувства и тревоги във форума...(макар,че точно тук,поне според мен, не сме правили анализи)

# 19
  • Мнения: 3 423
Нямам време за глупости и писане на
лист, аз пиша във форума все пак!

# 20
  • Мнения: 15
Извинете ме ,че се откланям от темата,но ми се струва,че във всички теми все има по някой дето да се кара...Просто не разбирам защо?!

# 21
  • Мнения: 281
Аз нямам цели. Моля ви, не ми се карайте.

# 22
  • Мнения: 1 113
Стига сте се дърлили за глупости. И мюриел, и Василиса могат да се защитят и обосноват, стига да искат. Едната я познавам и мога да кажа, че малко хора с такава увереност и устрем съм виждала. Пък и със сигурност няма нужда от адвокати за да се защити.

# 23
  • София
  • Мнения: 18 679
Не обичам да говоря за целите си, избягвам дори да мисля за тях като цел. Забелязала съм, че когато си върша нещата тихомълком, постигам големи успехи. Започна ли да си казвам "това ТРЯБВА да стане" - не става и не става Crossing Arms

# 24
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Стига сте се дърлили за глупости. И мюриел, и Василиса могат да се защитят и обосноват, стига да искат. Едната я познавам и мога да кажа, че малко хора с такава увереност и устрем съм виждала. Пък и със сигурност няма нужда от адвокати за да се защити.
Именно.  Laughing
Предполагам, че говориш за Мю. Grinning
Спокойно мога да кажа за себе си, че не съм легнала на една кълка и съм направила (и продължавам да правя) наистина чудеса от храброст, за да се сбъднат мечтите ми. Години наред всички (всички до един!) близки, познати и кой ли не са ми казвали: "Откажи се. Това е невъзможно. Това няма да стане. У нас не стават такива неща". Е, не бяха прави.
Имам много сбъднати мечти. Големи, крилати, невъзможни мечти.

# 25
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
С тази тема ме подсетихте да звънна на адвоката си.
Поставила съм си за цел да сложа един човек на мястото му и да го приземя. Преследвам целта си, малко се забавих, но не забравям и не се отказвам.
Другата ми цел към момента е да не прекланям глава, особено пред онези, които се опитват в момента да сложат вила на врата ми. За да постигна тази си цел може да остана без работа, но ще съм по-доволна от постигнатото.

П.П. Ако се оставя в ръцете на оня отгоре - отпишете ме. Най-добре е да разчитам само на себе си.

# 26
  • Мнения: 3 447
затова най-тържествено си обещавам,че винаги когато мога да свърша нещо ще го върша аз,а не някой друг Grinning
     
Обещавам си през новата година, че винаги, когато някой може да свърши нещо вместо мен, ще му го прехвърлям, амин.

# 27
  • Мнения: 15
затова най-тържествено си обещавам,че винаги когато мога да свърша нещо ще го върша аз,а не някой друг Grinning
     
Обещавам си през новата година, че винаги, когато някой може да свърши нещо вместо мен, ще му го прехвърлям, амин.
Mr. Green

# 28
  • София
  • Мнения: 38 507
Аз от доста време всяка година си пиша цели. И после задачки и покупки /по-големичките/ всеки месец. Мъжа ми ме майтапи по тоя повод понякога. Но трябва да кажа че повечето неща си ги постигам и се гордея със себе си. С любов иии труд. Grinning

# 29
  • Мнения: 139
Да, правя си такъв списък от години.
Сентенцията на твоя учител и аз съм я чувала и за това започнах да си пиша.
Но всичко в този списък е материално... Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт