В кой Mall във Варна има магазин на Cassidi?

  • 1 569
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 105
CENTRAL PLAZA  еединственият отворен за сега, въпреки че няма никакво текучество на купувачи (клиенти) Simple Smile За отварянето му до колкото разбрах са извикали Робърт Де Ниро- нищо, че  стоял 15мин май само...
А за другите- дочух , че ще има зимна пързалка в единия на последния етаж! Евала! Дано има повече такива неща, а не само магазини

# 16
  • Мнения: 5 622
Аз не ходих на откриването, но ходих на някакво парти-представяне скоро, пяха Ъпсурт  Heart Eyes, Дичо и беше Краси Радков. Имаше и някакво ревю със стоки от магазините в търг. център. Аудиторията беше предимно детска, обаче и едва ли са оценили по достойнство показаните стоки. Бяха там да се кефят на Радков и Ъпсурт по-скоро...  Crazy


Абе един все ще го запълнят някак, ами седем  newsm78

Какво седем? Мола?!  #Crazy

Аз знам, че ще са три+ Варна Тауърс, където също сигурно ще има магазини някакви...

Само се чудя защо ги съсредоточиха всичките все в един тараф...  Tired

# 17
  • Варна
  • Мнения: 672
А аз знаех за 2 - Пфое и тоя до Аутомотор, с тези кули за които се говори - 3, и 4 - след като ме светнахте, че това до стадиона също е Мол. Вече не знам има ли място във Варна където да строят, или ще се насочат към Бизнес парка, летището и околността   newsm78

# 18
  • Мнения: 6 904
Само се чудя защо ги съсредоточиха всичките все в един тараф...  Tired
За да са ми наблизо, Бубе Mr. Green
Да не говорим, че и точно до блока ми май ще правят един, така четох преди време, но не са го започнали още. Мислехме си направо там да ходим да разхождаме кучето Laughing

# 19
  • Мнения: 1 107
Малко и на мен ми странна тази работа с моловете....доколкото знам един молл се предвижда за населе от около 250000 души и ако наистина ще се правят 7 молла, може би се предвижда населението на варна скоро да достигне 1 750 000  Shocked Rolling Eyes Shocked

# 20
  • Мнения: 17 407
Мдааа, днес ходих да обядвам в този до Черно море. Аз не виждам с какво ще го запълнят нито него, нито останалите Мол-ове. Варна не е София, все пак.

# 21
  • Мнения: 1 045
Незмам дали ще успеят за 1 декември, но ми се струва че преди Нова Година със сигурност ще го отворят
Естествено , че ще се напънат за тогава .. То от покупките за празниците ако не избият някой лев , кога  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт