При НОЕМВРИйките е веселба - дъжд от бебчета ни заваля!

  • 9 806
  • 289
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 324
Диана, то и родителски срещи няма вече. Тя дъщеря й 20 годишна май беше  Laughing
Билката, страхотно излъчване имаш!   bouquet
Пък то за кг и външен вид, хубаво ни успокояваш, ама ти наистина няма какво да се кахъриш.
И аз винаги съм била около 50. За две години нещо се поотпуснах и стартирах бременността от 60. Ръстта ми горе-долу колкото твоя, дори 1-2 см повече, но като ти гледам снимките от морето, можех само да мечтая да изглеждам така в шестия месец  Whistling 

Jutoo,а миеш ли го кремчето преди кърмене.Аз не,даже го опитах Embarassed - малко е мазно ама няма ниаккаъв вкус,а и на него пише че е без измиване.
  Joy
Е, не бих се сетила да го опитам.
Иначе щом пише, че не се отмива, хич и няма да се замисля, ще спазвам указанията и ще дам направо на бебето. Голям майчински инстинкт имам, няма що   Embarassed  ooooh!
Лансиноха не ви ли е малко твърд? Аз трудно го разнасям.А кремчето на Авент как е?

# 226
  • Мнения: 421
От четири часа мрънка...
Вече се предадох и я оставям да реве  Rolling Eyes 
Направо ми се къса сърцето и не мога да разбера защо плаче - суха е,акала е преди това яко...яде два пъти за тия 4часа ...
Не знам какво да правя ... дундуркях я,гушках я,мачках я,пях и,люшках я,биба и давах - е не и не...  Crossing Arms

# 227
  • Мнения: 3 435
От четири часа мрънка...
Вече се предадох и я оставям да реве  Rolling Eyes 
Направо ми се къса сърцето и не мога да разбера защо плаче - суха е,акала е преди това яко...яде два пъти за тия 4часа ...
Не знам какво да правя ... дундуркях я,гушках я,мачках я,пях и,люшках я,биба и давах - е не и не...  Crossing Arms

колики?? пробва ли нещо да и дадеш?

# 228
  • София
  • Мнения: 3 679
От четири часа мрънка...
Вече се предадох и я оставям да реве  Rolling Eyes 
Направо ми се къса сърцето и не мога да разбера защо плаче - суха е,акала е преди това яко...яде два пъти за тия 4часа ...
Не знам какво да правя ... дундуркях я,гушках я,мачках я,пях и,люшках я,биба и давах - е не и не...  Crossing Arms

Да не и е топло или студено, да не я притеснява някое етикетче на дрешка?
Ако не е нищо от това остави я да поплаче малко...ще и мине  Simple Smile

# 229
  • Мнения: 421
А как да разбера дали и е топло или студено?
а за колики не е ли рано още? не,че знам тях как да ги открия,ако ги има,ама мисля,че не са колики newsm78

# 230
  • Мнения: 3 435
А как да разбера дали и е топло или студено?
а за колики не е ли рано още? не,че знам тях как да ги открия,ако ги има,ама мисля,че не са колики newsm78

ох,то и това зор,да родиш зор,после се чуди какво им има...не се ли гърчи,присвива?

# 231
  • Мнения: 421
ами не...само си циври

# 232
  • Плевен
  • Мнения: 238
Май с раждането се започва по-трудната част,представа си нямам как ще се справям.
честит бебок Рони на Канела много да я радва

# 233
  • София
  • Мнения: 3 679
А как да разбера дали и е топло или студено?
а за колики не е ли рано още? не,че знам тях как да ги открия,ако ги има,ама мисля,че не са колики newsm78

Ами температурата в стаята трябва да е до 21 градуса. Изведи я в друга стая и отвори да проветриш хубаво, после я вкарай на чистия въздух - виж дали се поуспокоява.
А за колики не ви е рано, на те се познават - детето се присвива на кълбо, къркори коремчето, става цялото червено все едно се напъва да ака...ще ги познаеш.

# 234
  • Мнения: 421
Благодаря ви момичета...
може би наистина и е било топло  Rolling Eyes
Сега като погледнах температурата беше 22градуса,а ние я държим на 20. Днес,понеже е по-топло навън и ...сме упуснали работата... Благодаря ви пак ... сега заспа,надявам се поне 3часа да отпере  Praynig

# 235
  • София
  • Мнения: 672
Олеле момичета, скапана съм - цяла сутрин се върта около бебето, пера, мия, простирам, направо вече ми се затварят очичките за една дрямчица Simple Smile То мойто бебче нещо мяучеше до сега, но си мисля, че вече заспа. А ако не е значи седи и гледа - като мълчи прави едно от двечките Simple Smile А като плаче, значи иска бибата или се е наакал Simple Smile

Да ви се похваля, на обяд засука, посука, додадох му изцеденото и не му давах АМ Simple Smile Само дано продължава да суче миличкия ми, че иначе направо не знам какво ще правим...

Сладурка, ти още ли си тук? От сутринта влизам 10 пъти да видя дали не си родила, ама ... А ти сигурна ли си че чакаш момиченце, защото те обикновенно бързат да излизат...Сигурно ти е писнало да те питат дали си още 2 в 1, ама...

Това за температурата в стаята, на мен ми казаха да го държа на 24. И аз едва днес сутринта постигнах тази температура. Да не говорим, че като се къпем или преобличаме му пускам печка, за да не му е студено - вчера му бяха студени крачетата и ръчичките при 21 градуса в стаята.... То може би вашите бебоци са малко по големи, а моя преди 5 дена ми беше още на 37 градуса в корема, та сега как да го оставя на 20?

А коликите след кой ден идват обикновенно? На мен ми казаха след 20-тия - 30-тия, ама като гледам май по раничко започват да пристигат... Уфф, сигурно тамън ще си направим режима на хранене и ще се почне с коликите...

# 236
  • Мнения: 1 546
ЧЕСТИТИ НОВОПОЯВИЛИ СЕ БЕБЧЕТА! smile3525 newsm51 smile3525

Аз бързам да ви кажа какво научих днес на мамешкото училище - жената каза за тези момичета, които са на термин СЕКС всяк вечер докато не стане работата Wink и то най-важното е с вътрематочна яекулация!Нам си къв хормон имало в спермата - хем обезболяващ, хем спомагал изглаждането на шийката. Така, че давайте да впрягаме мъжете да поработят и те малко. Grinning

Тази нощ почти не спах - така ниско ме щипа беба че... Crazy ама направо щипе и драска!какво беше това чудо Shocked за това сега се хоризонтирам, а довечера сме на театър  bowuu малко да разнообразим.

papilota, ти ли беше писала, че док ти е казал, че секцио близо до термина било опасно?Защо?

Целувам ви коремите, целувам ви бебоците! Heart Eyes До скоро!

# 237
  • Мнения: 884
Здравейте!
 За плаченето при бебетата-ние с Дес преди много темички вече като патили и препатили, като ви разправяхме , че ревливите бебета просто си плачат и безпричинно...Поне моето беше такова-хора са ме спирали в парка да ми кажат-дай му вода на това дете, или да не е гладно или нещо друго... направо се вбесявах, като че ли ще си оставя детето да се къса гладно и жадно от рев?
 За това ПРостоАз-дано да са колики, щото другото си отива до годинка, но постепенно се научава човек и с това да се справя smile3514
 Дита, не помага бе , човек, това със секса, нито разходките/ходя по около 1500 минимум всеки ден-до работа и обратно, избирам заобиколни пътища/, мазето си без време спретнах-резултат-всичките тези дейности така ме измориха, , че поня спах много добре.
А секса-помогне или не-давай с кеф, че сега като чета за раждалите мами и лохиите-после ще почиваме по-дълго!

# 238
  • Мнения: 421
Тиха вода..не са колики  Rolling Eyes  няма никакви признаци... или и е било топло или е от ревливите бебета...малее,не знам ако е мрънкало какво ще правя  Sad От 9.45  до този момент е заспала само за 25мин .... през останалото време  ooooh!  ooooh!  ooooh! 

Ама ко да кажа,добре,че знам,че майка ми я има,че иначе само при мисълта от предстоящото щяха да ме побичт такив тръпки,че да ме поразят вовеки  Laughing

# 239
  • Мнения: 884
Тиха вода..не са колики  Rolling Eyes  няма никакви признаци... или и е било топло или е от ревливите бебета...малее,не знам ако е мрънкало какво ще правя  Sad От 9.45  до този момент е заспала само за 25мин .... през останалото време  ooooh!  ooooh!  ooooh! 

Ама ко да кажа,добре,че знам,че майка ми я има,че иначе само при мисълта от предстоящото щяха да ме побичт такив тръпки,че да ме поразят вовеки  Laughing

Сега ,като ме връхлетяха едни спомени, и мен тръпки ме побиха-ама ей ме на-жива съм, просто този денонощен рев тогава ми се отрази на фигурата-вталих се за два месеца Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт