При НОЕМВРИйките е веселба - дъжд от бебчета ни заваля!

  • 9 765
  • 289
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 98
за АМ-много са, това което горещо препоръчват особено щом и кърмиш е НУТРИЛОН. Боян беше на пренутрилон и го харесваше, но Нутрилона-НЕ!! Та сега сме на АПТАМИЛ КОМФОРТ или бившето Омнео ...но това от вчера така, че нямам наблюдения. Грабвай нещо от магазина - то като не е яло друго няма как де не му хареса. Проблема е при смяна на 2 АМ.

# 46
  • Мнения: 3 416
Галакси аз определено не мога да те успокоя по различен начин от другите вече мами,но това,което съм чувала още преди месеци от акушерка е,че бебетата наистина наддават различно,а и дали е добре нахранен ще разбереш по това далие спокоен,дали пълни пампите и спи добре,а имало и дуги признаци-ако си хапе юмручетата или наподобява сукане,значи е гладан,ако ли не-бебчето си е ок Peaceта bilkata добре го е обяснила.Не знам дали видяхте в старата тема,но Скорпионка ще влиза в болница тая вечер и май ще чакаме шъркелови вести,дано всичко е наред Praynig
Сега за мен-аз се връщам току-що от лекаря и съм малко по-спокойна,имало смисъл свекър ми да се покаже Simple Smile,обърна ми внимание като никога досега-та от цялата работа се рабрахме щом настоявам за секцио и ме е страх от болки-секцио ще е,ако до неделя не тръгне само бебето,в понеделник съм на линия в болницата,целта е да си тръгне родовата дейност и след няколко часа евентуално да ме оперира,аз му споделих притесненията си за упойката,но той ме "успокои",че докато събере екипа за секцио щели да минат няколко часа...товамалко не ми хареса,че както си ме боля миналата вечер #Crazy,само дано е са много часове де PraynigДаже на УЗ ме погледна,момата беше главично и точно тогава се извъртя пак напречно Shocked,така,че май номера ше върти,в случая,ако наистина е секцио няма значение де,та....един път и той да ми каже да не се тревожа,че няма да ме остави да се мъча и всичко Искам да благодаря на абсолютно всички ви за подкрепата(имах нужда) и за това,че не забравихте и рожденичката мама-много е мило Hug Hug Hug
в резултат на всичко това още като се прибрах така се намахах,чеме срам от себе си,все едно вързана гладна съм била Joyсори за мн дългия пост Blush

# 47
  • Мнения: 1 546
Сладур, хубаво е, че си по-спокойна. Wink
Аз подремнах малко и също после стабилно подложих Blushама най-лошото е че ми се отвори голяма хапка за сладко.... ooooh!пък от него най се пълнее  Tired

# 48
  • Мнения: 160
Сладурка,браво!Само не разбрах 100% ли секцио,в смисъл сега ако се разраждаш пак ли ще те резнат.А какво каза сега за беба,не каза ли колко тежи?То не че е важно,тя си е пораснала момата при всички положения,ама ей така от любопитство.

# 49
  • Мнения: 37
Е, sladur4e, радвам се 4е си се успокоила и ти с дати4ката и имаш яснота по на4ина си на раждане, знам 4е те тревожеше това нещо, е ми нормално всъщност...Simple Smile Да 4еститиш и от мен ЧРД на мамито си:), да ти помага много и да те слушка и тя като бебо.
А малкия си спинка,пълни пампите много,мрънка си нормално,ве4ер беше спокоен,ама и 4есто го виждам да лапа ръкави4ките и да зяпа с устата,4ее пак гладно, така 4е може действително да нямам достатъ4но кърма.Аз бих ви послушала със съветите да не цедя,но искам да видя поне 2 дни по колко кърма ще изкарам,за да видя и той какво коли4етсво яде, не е ли правилно това?

# 50
  • Мнения: 160
Момичета,чели ли сте това   http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=3141

# 51
  • София
  • Мнения: 2 437
Сладурка, много се радвам за теб, че имаш яснота и звучиш толкова бодро! Simple Smile

Галакси, това, което се изкарва с помпата няма много общо с това, което изкарва бебока. Всички това казват...защото нали и аз имам ядове с кърмата, та откакто баткото се роди все чета и попивам по въпроса. Няма нищо по-мъчително от кърмене +дохранване с АМ. Кърми си го от теб, щом не отслабва, значи всичко е ОК. Днес е сряда, в петък отиди пак да го премерят. Убедена съм, че ще наддава в норма. Бебето, което описваш в никакъв случай не е недохранено бебе  Simple Smile
Моето виси по цяла нощ на гърда..онзи ден от 22.30, та до 5ч не е спрял...а го махна започва да реве..глад, братко...сега с АМ поне прави няколкочасови почивки

# 52
  • Мнения: 421
Сладурке много се радвам,че вече имаш дата и си спокойна!

Беба не спря да мрънка и хленчи от 2.30 до сега... аз много се изнервих,въпреки,че мама е тук.Понякога се плаша.Ядосва ме не толкова това,че беба мрънка,колкото това,ч баща и се прибира вместо в 6,когато свършват всички работни времена и той реално няма какво да прави,а се прибира в 7...8... и сега не знам каква е тая злобичка у мен ама то от 3 дена сме си вкъщи и той реши,че ще бяга по тъча.Не искам да дундурка бебе,ама поне присъствие да има.  Rolling Eyes  Искам да се възстановя по-бързо и да му спретна едно отмъщение.С беба замисляме отсега  Twisted Evil

# 53
  • Мнения: 3 416
Сладурка,браво!Само не разбрах 100% ли секцио,в смисъл сега ако се разраждаш пак ли ще те резнат.А какво каза сега за беба,не каза ли колко тежи?То не че е важно,тя си е пораснала момата при всички положения,ама ей така от любопитство.
ми уж 100% ще ме резне независимо от случая,просто ще се помъча малко с болките няколко часа,е ако не съм преяла може и да не чакаме толкова Mr. Green,но ще видим вс епак де..може отведнъж 10 см разкритие да направя и да няма време за чудене Joy,в другите случаи-секцио,но най-добре е варианта в понеделник както ме вика направо тогава..подготвена,ама беба може и уикенда да си хареса Crazy
мамета-толкова ли е лошо кърмене+АМ,ако не му достига на детенце?
ProstoAz точно дата си нямам,само ако не тръгне сама вече ще е в понеделник,но нищо не е сигурно,тя както си реши,ще ме прави на маймуна още отсега Crossing Armsособено като видях одеве как се извъртя от главично на напречно Shocked
а това за милото дето бяга по тъча...май отсега сме на тоя филм,мйто мило пък още отсега уш шеговито ми намеква как щял да се пренесе за известно време или у техните или у сестра си,щото той трябвало да работи,по цял ден бил зает,толкова продукция зависело от него,пък и той си имал клиенти-как щял да ги изтърве,ако е недоспал и крив...то само докато минели коликите #Crazyнадявам се наистина да е било шега,щото иначе....пускам обява за нов мъж Shocked

# 54
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
привет и от мен, тук съм ако някои ме е замислил

днес трябваше да е нашия ден ......... но бебка явно не мисли така, посетихме доки той каза всичко е ОК ще чакаме до петък и пак ще се видим да решим какво да правим да предизвикваме или да продължаваме да чакаме


честито за новите бебата на техните мами и татита !  stork-boy smile3525 stork-girl newsm51 newsm51

# 55
  • Мнения: 560
Аз само ви проверявам-нямам вече какво да кажа-лежа по цял ден и чакам да падне тавана на лятното кино.
След няколко неуспешни опита да се избръсна,днес пак замолих Василчо.
Е няма такъв мъж-шемет като моя.Вика ми:
"Добре бе пате,ще разчистя храстите пред пещерата на Али Баба,ама ти взема вече да кажеш "Сезам,отвори се!!!"" ooooh! ooooh! ooooh!

# 56
  • Мнения: 1 546
Катеринке... Joy Joy нямаш милост! newsm62

# 57
  • Мнения: 421
hahaha  hahaha  милият ти Василчо е луд!

Сладурке,чак така нема да му позволяваш!!!  Аз се оплаквам,защото съм злобичка,иначе проявява интерес....ама аз искам да се прибира в 6ч и да седи покрай нас,а той горкия иска да се фука,че има бебе....Аз сега кръстя ръце вкъщи и въпреки,че съм зле и в действителност не мога да излизам се изнервам,защото не съм виждала народ и откачам. Аз свкинах да не се прибирам вкъщи и сега за това ми е тегаво,не толкова,защото бебче ми плачка по малко.... Та - ще се оправя с моя мъж,ама и ти да се стягаш и да се оправяш с твоя! Никакви ходеници никъде! Най - много в хола за по някоя и друга вечер (все пак ние ще спинкаме и през деня....  Laughing да не бъдем егоистки)

# 58
  • Мнения: 3 416
Катеринке... Joy Joy нямаш милост! newsm62
Joy Joy Joy
айде и а змалко бебешки хумор взет от октомврийките,една мама пише с голям шрифт и червени букви"как ли изглежда животът без колики" smile3511 и получава отговор в подобен шрифт"ми като животът с никнене на зъбки" smile3532
то сега ми е смешно,ама после smile3506

# 59
  • Плевен
  • Мнения: 238
Смешно ни е сега,ама после ....
Катеринке ти пак се появи тъкмо те мислех че си отишла да раждаш Laughing
Дита беше писала че на 20 ще е в Плевен,аз май ще я поизчакам поне да си правим компания в болницата,само да инструктира нейната бебка да излезе няколко дни по рано. Laughing
Ох побърквам се вече,а и мойта беба не спря да се върти,хал хабер си няма как искам да си я гушкам вече,но какво се оплаквам като имам 10 дни до термин,Сладурка и Ренито какво да кажат като вече съвсем им е време.

Общи условия

Активация на акаунт