Колебая се за подарък за Коледа..

  • 1 893
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 221
Шезлонг никога не сме имали newsm78Затова пък активната гимнастика в този период ми беше незаменима Peace
Едната баба да купи едното, другата - другото Grinning

 Party

# 16
  • Варна
  • Мнения: 1 522
По принцип и едното и другото, твърде различни са, но шазлонга ще бъде по-скоро подарък за теб, на бебето му е все тая на къкво лежи, стига да е близо до мама. Активната гимнастика би го забалявала повече.

# 17
  • Мнения: 636
Според мен, най-добре е да пробваш при някоя приятелка къде ще му хареса повече на бебчето. Шезлонгът ще ти е много полезен, стига бебето да иска да стои в него. Той може да е забавен и за детето, защото има такива с играчки, мелодии, вибриращи.

# 18
  • Мнения: 5 362
Аз бих избрала активната гимнастика.

# 19
  • София
  • Мнения: 44 115
Ако можеш - най-ми допада като идея тези люлки на батерии - на фишър или грако...
За шезлонг - ние го ползвахме до 6 м....
Активна гимнастика - наистина може и да не се заиграе изобщо....може и да й хареса...

# 20
  • Мнения: 434
Люлките не са ли за деца, които вече могат да сядат? Или аз не съм добре запозната.. ако има такива за по-малки бихте ли ми дали някакъв линк да поразгледам Simple Smile

# 21
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 529
Люлките не са ли за деца, които вече могат да сядат? Или аз не съм добре запозната.. ако има такива за по-малки бихте ли ми дали някакъв линк да поразгледам Simple Smile

Има люлки,които са за новородени т.е. имат напълно легнало положение Peace
Разгледай сайта на Фишер Прайс и ще видиш или в някой друг сайт на детски магазин или друга фирма-за съжаление линк сега не мога да ти дам!

# 22
  • София
  • Мнения: 44 115
http://www.fisher-price.com/fp.aspx?st=2000&e=swings
ето от този тип имах предвид.

специално  на фишър  продават в марсел и бонжур...
по принцип имат и шезлонзи с функция люлка - също става.

# 23
  • Мнения: 3 695
Шезлонг не сме ползвали и не ни е липсвал. Май кошницата за кола зае тези функции. Активна гимнастика - ако е хубава, подкрепям. Люлка също е добра идея, но изисква повече средства и пространство.  Peace

# 24
  • Мнения: 3 069
И аз съм за шезлонг.

# 25
  • Мнения: 4 447
Ние шезлонг не сме имали. Активната гимнастика беше неговото място, докато не започна да се обръща и сяда. Окончателното "зазимяване" на тази играчка се случи на 7м. След това се търкаляше извън нея, хванат за един от държачите (арките) се захлупваше.  Crazy Моя съвет е да имаш и двете (щом шезлонга е толкова важен), кога кое ще купиш - си решаваш ти  Peace

# 26
  • Мнения: 434
Там е работата, че имам средства само за едното от двете Simple Smile
Ако купя и двете няма да са качествени, затова зададох въпроса "кое от двете?" Embarassed

# 27
  • Мнения: 919
Ако няма нито едното - шезлонг. С активната я се заиграе, я не  Rolling Eyes
Шезлонгът не е подарък,а а важна необходимост още от раждането  Wink

 Peace

# 28
  • Мнения: 4 447
Там е работата, че имам средства само за едното от двете Simple Smile
Ако купя и двете няма да са качествени, затова зададох въпроса "кое от двете?" Embarassed

Точно за това ти написах когато ти решиш, но като цяло клоня към активната гимнастика. Но, не съм обективна, защото както каах, не сме имали шезлонг.  Peace

А на каква активна гимнастика си се спряла? Какъв е избора ти за шезлонг?

# 29
  • Мнения: 28
Аз съм за активна гимнастика,Теди много си играе на нея,още от първия месец ..шезлонг не съм използвала, и не мисля че ми е нужен..не виждам каква употреба толкова мога да му намеря!

Общи условия

Активация на акаунт