Керамична преса за коса !

  • 216 084
  • 1 097
  •   1
Отговори
# 990
  • Мнения: 60
Здравейте,
има и друга Креп за обем BAB 2051 E!

# 991
  • София
  • Мнения: 395
Здравейте,
има и друга Креп за обем BAB 2051 E!



Моя е Hug

# 992
  • Мнения: 184
Момичета, някой да има това:
http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09037445
Гледам, че притежава всички изисквания  newsm78

# 993
  • Варна
  • Мнения: 1 888
Абе, хора, гледам, че във Варна, в магазина за аксесоари за коса, до Теранова /бившия магазин Пополо/, продават преси She. Видях ги случайно , минавайки оттам. На стъклото са виснали. Детето ги забеляза, те так са поставени, че трудно ги различаваш из шаренията. Някой знае ли дали са истински?

# 994
  • София
  • Мнения: 234
И аз да задам въпрос...Имам ужасно упорита коса с много дебел косъм и съответно е безкрайно трудна за обработка. Спряла съм се на 2 преси - Bellissima Creativity B1 700 и SHE MK4 - коя ще ми препоръчате?

# 995
  • Мнения: 682
Здравейте,
има и друга Креп за обем BAB 2051 E!


В сайта виждам ,че пише -за прецизно изправяне ..а мен ми се струва ,че е с приставка за вафлички-някой виждал ли я е за да разясни?И двете приставки ли има? ooooh!

# 996
  • Мнения: 186
И аз да задам въпрос...Имам ужасно упорита коса с много дебел косъм и съответно е безкрайно трудна за обработка. Спряла съм се на 2 преси - Bellissima Creativity B1 700 и SHE MK4 - коя ще ми препоръчате?

Избери си някоя преса с по-висока температура, нещо от порядъка на 230°. Но трябва в такъв слу4ай и защитен серум да се ползва.

# 997
  • Варна
  • Мнения: 323
Вчера си купих преса за коса She Peace. До сега съм ползвала на Roventa. Мога да ви кажа, че между двете има голяма разлика. Новата освен, че загрява за около 10 сек., върши и работа. Косата ми е гъста и със старата ми беше нужен час, за да си я оправя, а с новата постигам много по-добри резултати за 20 мин.

Не знам дали се продават във Варна оригинални. Моята я поръчах през Интернет и ми я доставиха още на следващия ден от техен представител за Варна.

# 998
  • Мнения: 60
Здравейте,
има и друга Креп за обем BAB 2051 E!


В сайта виждам ,че пише -за прецизно изправяне ..а мен ми се струва ,че е с приставка за вафлички-някой виждал ли я е за да разясни?И двете приставки ли има? ooooh!

Това са най новите преси на BaByliss Pro , току що излязоха на пазара! Едната е Преса BAB 2050 E, а другата е на вафлички BAB 2051 E.

# 999
  • Мнения: 184
Здравейте,
има и друга Креп за обем BAB 2051 E!


В сайта виждам ,че пише -за прецизно изправяне ..а мен ми се струва ,че е с приставка за вафлички-някой виждал ли я е за да разясни?И двете приставки ли има? ooooh!

Това са най новите преси на BaByliss Pro , току що излязоха на пазара! Едната е Преса BAB 2050 E, а другата е на вафлички BAB 2051 E.

Пише 15 см.Дали цялата е 15 см. или само представката  newsm78 Толкова мъничка дали ще е удобна Thinking

# 1 000
  • Бургас
  • Мнения: 1 372
А какви са цените на Solingen -Tondeo че не ми стана ясно и къде в бг магазин, ако е и онлайн още по-добре мога да видя модела и да си поръчам.

# 1 001
  • Мнения: 0
Искам  да попитам и тук,дано някой знае-пресите на Solingen Tondeo без терморегулатор на каква температура изправят? Благодаря ви предварително!

# 1 002
  • Варна
  • Мнения: 1 888
А какви са цените на Solingen -Tondeo че не ми стана ясно и къде в бг магазин, ако е и онлайн още по-добре мога да видя модела и да си поръчам.
Около 180-200 лв са. Във Варна знам къде ги продават, но в Бургас .  Sad

# 1 003
  • Мнения: 483
А какви са цените на Solingen -Tondeo че не ми стана ясно и къде в бг магазин, ако е и онлайн още по-добре мога да видя модела и да си поръчам.
Около 180-200 лв са. Във Варна знам къде ги продават, но в Бургас .  Sad

Kъде се продават във Варна?

# 1 004
  • Мнения: 4 781
Аз съм много доволна от моята Филипс. Изправя много добре, особено краищата - трябва да е пороен дъжд, че да ми се навият. Преди със същата преса след 2-3 часа вече се бяха подвили - явно, че нещо ми куцаше в техниката и мисля, че разбрах кое е. Толкова добре ми изправя краищата, че много хора ме питат с прикачена коса ли съм  ooooh! Така, че съм доволна, а пресата беше някъде към 150 лв. преди година, сега предполагам й е паднала цената, но  не смятам да я сменям  Peace

Загрява за секунди. Винги ползвам кристали  Whistling И така...

Общи условия

Активация на акаунт