Юлските деца, чакат Надето /здрава/ у дома

  • 11 557
  • 286
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 2 484
 Hug  Нещо съм пропуснала забавата но нищо после ще наваксам!

Аз пък не съм била булка може за второто да се оженим! Crazy Thinking ooooh!

Сега запалена от Ети започнах само за проба да направя нещо и го подкарах на конвейр,и не само аз зарибих тук и една приятелка и творим за ДБМ за коледния базар!Ще  ви покажа какво сме направили до сега!После Peace

Ети благодаря за подтика! Peace Hug

Бягам че днес е дъъълъг ден да започвам!
   До сега не го броя чистене и миене на чинии 1 час,хранен на Юл 1 час ,те първа ми почва деня с кафето!

Бай!

# 211
  • Мнения: 1 341
Много спите бре моми. Кое време е, а никой още не се е разписал.
Тази сутрин кафето е от мен. Тъй като си нямам кафе машина, не ми е хубаво като на Ети. В къущи се пие само Нес кафе.

Да ви е сладко.

Голям смях, голямо нещо....

Ема снощи към 20:00 ч. се сгуши в баща си, който седеше на компа и по едно време ме вика....и какво да видя, Ема заспала сгушена в него. Странно ми е , защото да заспи така не се е случвало от много време. Беше капнала вчера, и заспа бързо за мое щастие. Иначе заспиването вечер е някакъв кошмар, сега съм решила да я оставям да се изморява много, за да заспива лесно. Опитах се да направя някакъв режим, но дори и в 20:30 да я сложа тя понякога не заспива до21:30-22:00 часа.

Ема се заиграва сама, много си играе с количката за кукли. или да разчиства вкъщи, или пък с кучето, което вече бяга от нея. Когато й писне идва при мен, и аз тогава си влизам в ролята  Mr. Green
Днес пак ще съм кулинарка, вчера не ви се похвалих, щото месцето ми загоря малко, иначе правих ето това:

Сега отивам да се ровя, да видя какво да спретна за вечеря. Доживя и моя мъж да хапва разнообразна храна....  Whistling

# 212
  • Мнения: 444
Диди, не е Алекс, а брат му, а това след него е сестричката-близначка. Laughing
Бързо да си връщаш думите назад Naughty Mr. Green С три деца не се виждам, особено с близнаци, не , не и пак не hahaha
  Joy Joy Joy аз предлагам да оставиме тази работа на дядо Коледа.  Laughing

Рони, мерси за кафето. Peace

Аз отдавна слагам Дани да спи чак като му се доспи зверски, понякога дори към 23ч. ТОва обаче не му пречи да спи до 1ч и после да надува гайдата. Иска да го гушкам, да е до нас, направо незнам какво да го правя. Tired Как пък изведнъж реши, че не му се спи в креватчето? Чудя се дали да се прежаля и да го слагам на спалнята до нас, мир да има. newsm78

Пиги, лек път и поздрави! Hug

Последна редакция: пт, 16 ное 2007, 11:02 от Nanny

# 213
  • Мнения: 845
Ронка и аз благодаря за кафенцето. Hug Имах нужда. Нали вчера бихме две имунизации в двете ръчички и мъника е много кисел и не дава да го бутна там Tired На всичко отгове имаше и температура сутринта Sadи почти не закуси....

# 214
  • Мнения: 1 193
И от мен благодарско за кафенцето, сори, че съм ви уплашила вчера с моето.  Исках да ви развеселя, ма не се получи  Sad. Днес пак съм яхнала метлата, направо съм луднала. Утре моя има работа в Карлово и ще мръднем на една екскурзийка и ние с децата. После мислим да минем през Хисар за по едно кафе в хотел"Гайтани". Кой е в Карлово, бързо да пише  Grinning Може да пием по сокче с децата.
Ети, що две ваксинки, бе душко  newsm78 На Киа последно и сложиха само една в ръчичката и хич не ми е правила проблем, да го цуняш от нас  Hug
Попова, голяма вкуснотия си приготвила, да минеш и у нас да приготвиш нещо   chef Мен нещо не ми се готви  Mr. Green
Диди, малко на патеричка, но с пожелания да сте много щастливи заедно   bouquet

Последна редакция: пт, 16 ное 2007, 12:30 от amerie

# 215
  • Габрово
  • Мнения: 366
Днес не съм на работа, че Дани е болен.
 eat  М-м Попова давай бързо рецептата за тези вкуснотии, че огладнях като ги видях. eat

# 216
  • Мнения: 1 341
Радостина, ето я рецептата http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=231840.0
В готварския има страхотни рецепти
Нещо много се запалих...по готвенето  Mr. Green

# 217
  • Габрово
  • Мнения: 366
Благодаря, отивам да готвя   chef

# 218
  • Мнения: 1 294
В готварския има страхотни рецепти
Нещо много се запалих...по готвенето  Mr. Green

Ммммда, и аз обичам да прочитам рецептите от готварския, но готвя само заучените си манджи, че ми е по-незатормозяващо.
От линка който си пуснала обаче хвърлих око на гарнитурата от булгур.Много го уважавам аз тоя булгур.За него научих от "Бродягите на дхарма" по Джак Керуак.Тъпо ама от американец разбрах за българския булгур Blush

Гледам режимите на децата коментирате.Мария пък, режим няма в последно време.Преди в определени периоди знаех кога точно ще спи и кога ще се събуди, но в последно време ми върти номера.Два дена по ред ми се събуждаше от следобедния сън в 7-8 и ми се кокори до посред нощите.Някакъв ужас е ooooh!

Последна редакция: пт, 16 ное 2007, 13:10 от Asya_

# 219
  • Мнения: 708
Здравейте,
да ви разкажа какъв екшън се разигра току що. Бях ви споменала ,че вентилатора на готварската печка ми изгоря ,а тя е в гаранция. Чакахме 2 седмици да дойдат да погледнат повредата. От тогава почти два месеца ме мотаят ,дори онзи ден ми се обаждат ,че ще дойдат ,а не дойдоха .Аз бягах като гламавите да не би да ги изпусна. Моя много пъти ходи до офиса им и беше много културен ,но като разбра ,че ме излъгаха му падна пердето и преди половин час се прибраха от командировка и на път към релейната се изтупа в офиса им със служебния джип и като влязъл е заснел клип . За половин час момчето дойде и ми направи печката ,но през това време ми се обажда шефа и ме пита какво е заснел мъжът ми и ,че вече се е консултирал с адвокат.Аз му обясних ,че два месеца чакаме да ни направят печката и сме я стоварили по-средата на кухнята и ,че всяко търпение си има граници. Вместо да ми се извини ми обясняваше ,че мъжът ми трябва да отиде до офиса и да се разбере с него като хората. То и момчето за бързо го изпъдиха от офиса и ми забрави гаранционната карта и ме помоли да не ходи мъжът ми да се оправя ,а той ще я донесе ,защото шефът му бил много опърничав човек. Аз му казах ,че като не могат да си свършат работата да си наемат повече персонал или да не се заемат с гаранции.Сега заслужават да пусна материала на Милен Цветков или на господари на ефира.

# 220
  • Мнения: 845
isi_kam-не разбрах къде ни е гаранционната карта у тях или у вас...... Защото могат да ти направят мръсно и да не ти я дадат, ако са некоректни разбира се. Нали ти казах, че трябва да ти я удължат, за времето, през което е била в ремонт Hug
amerie-мен не си ме уплашила-спокойно, само детето почна да лае Joy

# 221
  • Варна
  • Мнения: 1 858
 yu5 cry smile3507 Ill newsm50




 Kissing Heart



# 222
  • Мнения: 1 341
Момичета, Ема днес спа само 30 мин.  Shocked Какво ще я правя до довечера незнам.
Амери, и мен не ме изплаши кафето ти, дори ми беше много вкусно.
Анет, знам аз защо не искаш да дойдете вкъщи....малко романтика не е излишна  Heart Eyes Wink ( шегувам се, да не ми се обидиш )
Иска, много неприятно това с гаранционните карти, и ремонти. За щастие на мен до сега не ми се е налагало да се сблъскам с подобни преживявания. Единствено мобилния ми тел. е ходил на ремонт, но бяха бързи и коректни.

Джорджи, бързо оздравяване и цунки на Дим.  Heart Eyes

# 223
  • София
  • Мнения: 512
 wavey
Предадох си отчета най после  Whistling
Ей, много весели истории с предложенията за брак  Joy Особено онези на булките, браво  smile3501
Мъжо ми, нали си е традиционалист и ми направи предложение, като по книгите- покани ме на вечеря в ресторанта от първата ни среща, поръча хубава вечеря, хубаво вино и посредата на вечерята извади една кутиика и ме попита дали ще се омъжа за него  Flutter Е да не ви казвам аз как се смях, ми стана ми едно смешно, как беше се спекъл  Joy
После ми разказа как по време на цялата вечеря не могъл да хапне, а аз съм лапала (бях умряла от глад  Crazy )  и се притеснявал, дали ще се съглася  hahaha

Синеочке, Цецко е добре, спряхме с яслата и сега е при баба му. Тъгуваме един за друг, но по-добре здрав там, отколкото боелн тук  Naughty
Довечера отивам да го нацелувам  Hug

# 224
  • Мнения: 433
Ама,че сватя кулинарка си имам HugРонка,добре че си пуснала линк към рецептата,че през цялото време се пулих що е това жълтото и не можах да измисля нищо по-различно от пържени филийки,въпреки че не ми се връзваха много с месцето newsm78
Аз ти предлагам понеже много не обичам да готвя,аз ще им чистя на млядите,а от теб готвенето Joy
Момичета,гледахте ли миналта събота Венета Райкова и оная джофра Росица Новева?Резил не,ама резил hahahaАко някой е пропуснал да види тези клипчета http://www.zazz.bg/play:6d5b5b7b
Асе, много е вкусно булгур с ориз ,агнешко и малко бели стафиди за пикантерия newsm10
Ivka,далеко ли живее бабата,че тъгувате? Аз и за един да го оставя се натъжавам ужасно Sad

Общи условия

Активация на акаунт