Обличате ли пак булчинската рокля?

  • 3 945
  • 50
  •   1
Отговори
  • Мнения: 794
Разкажете сега...

Къде си държите роклите след сватбата (някъде под ръка предполагам )?  Mr. Green

Питам си ей така от любопитство....

Вече почти всички мои приятелки се омъжиха, но се обзалагам, че от време на време си обличат сватбения тоалет  Grinning


Като малка пробвах  на майка ми одеждите  Joy  Joy и булото, то ми бе любимо, още си стои в къщи...

# 1
  • Мнения: 2 556
Не, даже не ми е хрумвало Simple Smile

# 2
  • София
  • Мнения: 9 878
Не съм я обличала никога след сватбата.Прибрана ми е в гардероба.

# 3
  • Мнения: 2 556
И моята е в гардероба

# 4
  • Мнения: 794
Стига бе, само аз ли съм с болен мозък  hahaha

Не че имам такава, но честно бих си я носила  bowuu

# 5
  • София
  • Мнения: 9 878
Не че имам такава, но честно бих си я носила  bowuu
И аз така си мислех преди сватбата.Но после...Виж,снимките и касетата от сватбата често си ги гледам,дори и след 7 години брак. Peace

# 6
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 550
Моята съм я обличала на един коктейл и на един рожден ден!Ама тя пък и моята няма нищо общо с типичната булченска рокля,така,че не знам дали съм по темата newsm78

# 7
  • Мнения: 2 336
Не съм я обличала. Не било на хубаво. Уж не съм суеверна, ама...

# 8
  • Мнения: 794
Моята съм я обличала на един коктейл и на един рожден ден!

Ей браво, много практично  Peace

Снимка на роклята нямаш ли?

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 1 437
Аз досега не съм я обличала, мислех си че ако имам дъщери един ден те могат да и се порадват, но имам двама сина  Laughing Аз като малка много обичах да обличам на майка ми роклята  Peace

# 10
  • София
  • Мнения: 3 123
при моите родители е,нито съм я виждала,нито съм я обличала след сватбата-не съм се сещала просто.

# 11
  • София
  • Мнения: 888
От време на време я обличам  - когато правим секс LaughingМноого   е готино да се повтаря първата брачна нощ Laughing

# 12
  • Мнения: 794
 Grinning  Значи ти стои до костюма на медицинска сестра  Wink

# 13
  • Мнения: 1 898
Булчинската ми рокля остана в дома на родителите ми. Даже не знам къде точно е прибрана след сватбата ни.
Не ми е хрумвало да я обличам пак.Не съм от хората,които си падат по сантименталностите.

# 14
  • Мнения: 157
И аз не съм я обличала, защо я продадох 5 дена след сватбата.
Знам , че не е на хубаво , но аз не мога да се оплача от брака си  и няма изгледи да се разделяме.

# 15
  • София
  • Мнения: 74
Въпроса според мен е не дали сте я обличали, а дали можете да се вместите в нея.   

# 16
  • Мнения: 157
На моята рокля беше от трико горната част , така че ставаше и за слаби и дебелшки.
Щеше да ми става и сега въпреки , че съм15 килограма на долу

# 17
  • Мнения: 1 898
Въпроса според мен е не дали сте я обличали, а дали можете да се вместите в нея.   

 rotfImao rotfImbo rotfImao
Не съм пробвала,но би трябвало да се вместя.
Попитай ме пак същото след 15-20 години.

# 18
  • София
  • Мнения: 1 352
Моята е при свеки, тя ми я съхранява, ама за какво ли?!
Дори и да искам не бих могла да я нося с 10 килограма отгоре.

# 19
  • на брега на реката
  • Мнения: 141
Едва ли ще се побера в нея след 20 години и 20 кг.Стои в една кутия в секцията. Simple Smile

# 20
  • Мнения: 455
Още на следващия ден я дадох на майка ми да я продаде /нали съм си практик/ и от тогава нямам идея точно къде се намира защото мамам не можа да я продаде - така и не се намерило такава тънка талия ......  Mr. Green иначе я харесвали много, но ......
А като се замисля, ако беше при мен - едва ли бих се сетила да я облека отново или пък бих имала желание да го правя. Да не говорим, че тогава бях с близо десет килограма по-лека /поне допреди да забремения втори път/ и да искам няма как да стане.  Laughing

# 21
  • Мнения: 2 723
Дори и да искам не бих могла да я нося с 10 килограма отгоре.

hahaha И аз и аз, само дето мойте са 20...
Ама се опитах преди няколко дни де.
Полата я облякох криво ляво, но бюстието - стеснило се е с около 10 санта, или са ми порастнали циците  Blush

# 22
  • Мнения: 476
Моята......не съм сигурна точно къде е ,след мен я дадох на кумицата ми и тя беше много хубава булка

# 23
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Стига бе, само аз ли съм с болен мозък  hahaha

Не че имам такава, но честно бих си я носила  bowuu

не си сама... има още един болен мозък... аз моята съм я обличала два или три пъти след сватбата.
Първия беше за да установим дали наистина съм по слаба от деня на сватбата, а другите два пъти си играхме с племенницата, която си умираше да ме види булка на живо. След това и тя се пробва и беше голямо размотаване из къщи. То беше радост... то беше чудо. Сега съм я прибрала, но очаквам пак да ме зарънчи да играем на принцеси.

# 24
  • Мнения: 5 401
Ами ние правихме 2 сватби, та 2 пъти се гиздих с роклята. След това си я занесох на химическо и си я прибрах под леглото с другите багажерии. За 5 години нито веднъж не ми е хрумвало да я облека, пък сега още повече - едва ли ще ми стане.  Embarassed  Rolling Eyes

# 25
  • София
  • Мнения: 2 107
при моите родители е,нито съм я виждала,нито съм я обличала след сватбата-не съм се сещала просто.

 Peace

# 26
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 371
Дума да не става да я обличам .След сватбата я сложих в гардероб,който почти не ползваме- само за якета е и там е и костюма на мъжа ми от сватбата.

# 27
  • Мнения: 773
Въпроса според мен е не дали сте я обличали, а дали можете да се вместите в нея.   

Определено няма да се вместя. веднъж се пробвах, трагична история. Само дето си спомних колко съм била слаба. после трябваше и депресия една седмица да влача. Mr. Green

# 28
  • Мнения: 525
Малката веднъж я видя в гардероба и поиска да я облече, беше много сладка - като в чувалче.
А аз, аз не съм, защото съм малко суеверна.

# 29
  • Мнения: 34
След свадбата я дадох на мама-булката не трябвало да я вижда ли или облича повече,та затова,пък и една кутия по-малко в къщи. WinkТази година голямата дъщеря каза,че на зеленото ще бъде бонбонената фея,newsm78 и то не като другите.Булчинската  рокля стана  страхотна рокля на бонбонена фея.Свърши чудесна работа .Е малко я пооправих тук-там кръцнах ...,но важното е ,че щерката остана доволна и горда със своя бонбонен тоалет. Grinning

# 30
  • Мнения: 686
Не защото беше под наем.Върнах я два дни след сватбата.
Виж мъжа ми си носи костюма по официални поводи и още му стои добре Wink

# 31
  • Мнения: 798
Обличала съм я...веднъж. Като се местихме в друг апартамент . При пренасянето на дрехите ми попадна и ми стана интересно дали ще вляза в нея след бебе, +17кг и - неясно колко. Е, влязох. Пофръцках се малко и пак в найлоните и в гардероба.Може пак да ми дойде муза след някоя друга година...

# 32
  • Мнения: 24 467
Нямам достатъчно голяма обувалка, за да се втъкна в нея. Тогава бях любител /преди 10 години, де/, "ших си я сама" и беше носима и по други поводи, като и се махнат пришитите листенца и цветченца. Ших си и елече към нея- от брюкселска дантела. Не мога да си го надяна в момента на бюста, ка- моли да го закопчея там /то само там се и закопчава по модел/.
Ако взема да си върна тогавашните 58 кг.,  ще си я нося, защо не?

# 33
  • Мнения: 2 700
Не. Моята рокля беше "под наем". Laughing

# 34
  • Мнения: 4 978
Облякох я на едно новогодишно парти на фирмата, в която работех.
Бях една от 7-те снежанки на Дядо Коледа  Laughing
Беше ми приятно да се видя още веднъж с нея.

# 35
  • Мнения: 4 296
Не. Но бих я облякла.

# 36
  • Мнения: 117
Харесва ми чувството което ме обвзема само като си я видя и винаги ми се приисква да я облека. Heart Eyes
Направих го преди няколко дни.

# 37
  • Мнения: 274
 Sunglassesмоята   рокля е   къса,   сива, отгоре  с  бяла  дантела,   всъщност  нещо   доста   по-твърдо   от  дантела, с   огромно  деколте... перфектна е    за  парти,  за  по- официално  излизане, а даже и  на   дискотека   ходих   с  нея Laughing
скоро   не  съм   я   обличала,   тъй като  съм  в деветия  месец...но  пак   ще  и   дойде  редът Rolling Eyes

# 38
  • София
  • Мнения: 1 352
Дори и да искам не бих могла да я нося с 10 килограма отгоре.
hahaha И аз и аз, само дето мойте са 20...
Ама се опитах преди няколко дни де.
Полата я облякох криво ляво, но бюстието - стеснило се е с около 10 санта, или са ми порастнали циците  Blush
Laughing
Хич не съм се и мъчила. Още си пазя сутиена от сватбата, скоро се опитах да вляза в него. Ми той само едната цица ми събира... Много ще да се е стеснил.  Joy

# 39
  • Мнения: 3 634
Не съм я обличала, исках много да я подаря на някое момиче от сиропиталище, но майка ми не позволи.  Sad

# 40
  • Мнения: 165
Не съм я обличала, исках много да я подаря на някое момиче от сиропиталище, но майка ми не позволи.  Sad
(малко офф-топик)
Ей тва е супер идея! Поздравления!  smile3501

# 41
  • Варна
  • Мнения: 2 378
Не съм я обличала след сватбата.

# 42
  • София
  • Мнения: 2 271
Не съм я обличала, даже не се сещам къде я прибрах (а само преди 3 години се омъжих  Embarassed).
А и ако искам да я облека, трябва да си поиграя, защото е "разглобена" - имаше обръчи, които извадих, за да сгъна долната част...

# 43
  • В града на хумора...
  • Мнения: 605
Не съм я обличала .....щото не ми става #2gunfire

# 44
  • Мнения: 1 612
Роклята и всички принадлежности държа увити в един голям бял чаршаф.
От време на време я вадя и изпирам, но не съм я обличала.
Много хубави спомени ми навява. Не бих я дала за нищо на света.

# 45
  • Мнения: 214
Моята рокля беше под наем,
така че по темата НЕ

# 46
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Не съм я обличала, седи прибрана с всичките сватбени аксесоари в надстройката на един гардероб.

# 47
  • Мнения: 950
Не не я обличам и да искам няма как да стане .

# 48
  • Мнения: 1 317
Наскоро я извадих, исках да видя колко ми е голяма  Joy Тогава бях в 7 месец, та разликата е доста голяма.

# 49
  • Мнения: 3 356
Беше под наем.

# 50
  • Мнения: 13 512
Никога не ми е хрумвало даже! Дъщеря ми  като лакла я беше извадила и я беше облякла. Сега вече не я и пазя, не си спомням кога съм я изхвърлила.

Общи условия

Активация на акаунт