Обличате ли пак булчинската рокля?

  • 3 954
  • 50
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 686
Не защото беше под наем.Върнах я два дни след сватбата.
Виж мъжа ми си носи костюма по официални поводи и още му стои добре Wink

# 31
  • Мнения: 798
Обличала съм я...веднъж. Като се местихме в друг апартамент . При пренасянето на дрехите ми попадна и ми стана интересно дали ще вляза в нея след бебе, +17кг и - неясно колко. Е, влязох. Пофръцках се малко и пак в найлоните и в гардероба.Може пак да ми дойде муза след някоя друга година...

# 32
  • Мнения: 24 467
Нямам достатъчно голяма обувалка, за да се втъкна в нея. Тогава бях любител /преди 10 години, де/, "ших си я сама" и беше носима и по други поводи, като и се махнат пришитите листенца и цветченца. Ших си и елече към нея- от брюкселска дантела. Не мога да си го надяна в момента на бюста, ка- моли да го закопчея там /то само там се и закопчава по модел/.
Ако взема да си върна тогавашните 58 кг.,  ще си я нося, защо не?

# 33
  • Мнения: 2 700
Не. Моята рокля беше "под наем". Laughing

# 34
  • Мнения: 4 978
Облякох я на едно новогодишно парти на фирмата, в която работех.
Бях една от 7-те снежанки на Дядо Коледа  Laughing
Беше ми приятно да се видя още веднъж с нея.

# 35
  • Мнения: 4 303
Не. Но бих я облякла.

# 36
  • Мнения: 117
Харесва ми чувството което ме обвзема само като си я видя и винаги ми се приисква да я облека. Heart Eyes
Направих го преди няколко дни.

# 37
  • Мнения: 274
 Sunglassesмоята   рокля е   къса,   сива, отгоре  с  бяла  дантела,   всъщност  нещо   доста   по-твърдо   от  дантела, с   огромно  деколте... перфектна е    за  парти,  за  по- официално  излизане, а даже и  на   дискотека   ходих   с  нея Laughing
скоро   не  съм   я   обличала,   тъй като  съм  в деветия  месец...но  пак   ще  и   дойде  редът Rolling Eyes

# 38
  • София
  • Мнения: 1 352
Дори и да искам не бих могла да я нося с 10 килограма отгоре.
hahaha И аз и аз, само дето мойте са 20...
Ама се опитах преди няколко дни де.
Полата я облякох криво ляво, но бюстието - стеснило се е с около 10 санта, или са ми порастнали циците  Blush
Laughing
Хич не съм се и мъчила. Още си пазя сутиена от сватбата, скоро се опитах да вляза в него. Ми той само едната цица ми събира... Много ще да се е стеснил.  Joy

# 39
  • Мнения: 3 634
Не съм я обличала, исках много да я подаря на някое момиче от сиропиталище, но майка ми не позволи.  Sad

# 40
  • Мнения: 165
Не съм я обличала, исках много да я подаря на някое момиче от сиропиталище, но майка ми не позволи.  Sad
(малко офф-топик)
Ей тва е супер идея! Поздравления!  smile3501

# 41
  • Варна
  • Мнения: 2 378
Не съм я обличала след сватбата.

# 42
  • София
  • Мнения: 2 271
Не съм я обличала, даже не се сещам къде я прибрах (а само преди 3 години се омъжих  Embarassed).
А и ако искам да я облека, трябва да си поиграя, защото е "разглобена" - имаше обръчи, които извадих, за да сгъна долната част...

# 43
  • В града на хумора...
  • Мнения: 605
Не съм я обличала .....щото не ми става #2gunfire

# 44
  • Мнения: 1 612
Роклята и всички принадлежности държа увити в един голям бял чаршаф.
От време на време я вадя и изпирам, но не съм я обличала.
Много хубави спомени ми навява. Не бих я дала за нищо на света.

Общи условия

Активация на акаунт