МНОГОДЕТНИ МАМИ 27

  • 12 911
  • 374
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 818
Добро утро,момичета!Мили мои приятелки...и на мен ми липсвате Hug и то много.Какво става при нас ли?Ами решихме ей така,спонтанно да се преместим в друг град.Нали през почивните дни сме постоянно на пьт...та така си харесахме едно чудно красиво градче,почти долепено до Аликанте.Разучихме как стои вьпроса с училища,работа ,комуникации...и ....с няколко думи влюбихме се в това място...не знам защо ,но ни прилича по нещичко на нашият Созопол  Heart Eyes Къщичката/казвам къщичка,защото е от тези долепените...тук се наричат адосадо или дуплекс.Урбанизасиона/кварталче от такива кьщички/ е спокоен и озеленен.Около кьщичките има паркове с фонтани и красиви дървета...Къщичката има малко дворче отпред...достатьчно е обаче да си изпие човек кафето там,да си посее някое друго цветенце,да си опече нещичко на барбекю и да направи кьщичка на кучето си Wink Снимки вътре на кьщата ще направя когато стане наша Praynig След малко отиваме отново да говорим със собствениците,а утре или във вторник...Живот и Здраве ще подписваме договора.Вземаме я за една година под наем с опция за закупуване...т.е след година параите,които сме дали за наем ще се приспаднат от цената на жилището...Живот и Здраве!Имайки предвид деликатната ситуация в момента на пазара за недвижими имоти,сметнахме,че така е най-добре за момента...Къщичката има голяма дневна с кухня,три спални и три бани.На 50 метра се намира спирката на влакчето ,което свързва Аликанте,Бенидорм/града с най-високия небостъргач в Европа/,Терра Митика-увеселителния парк/ и Дения.А Морето ни е на 500 метра  Heart Eyes Това е ...дано Бог е снас...Надежда за по-добьр живот!Мисля,че не бьркаме като правим тази крачка.Сигурна сьм,че и за моите картини ще има пазар в туристическото градче Кампейо   bouquet

Момичета,видях много сладки дечица...,Каишка!Много хубави гобленчета...Наде,Нели...Да са живи и здрави всички рожденици и именици,които сьм пропуснала!Бьдете много щастливи!  bouquet
Добре дошла на мама Чико!  Hug
Прегръщам ви! Hug Hug Hug

# 46
  • Мнения: 1 069
Лелеееееееее, Габи, страхотно е - стискам палци всичко да се нареди и "къщичката" да стане ваша. Пък ще ни каниш на гости.... Party

Перке, хихихи, ще цаня твоите девойки за мои детегледачки на празника.... А баткото ни обожава каките, само ги гледа в очите и е готов на всичко  Laughing

Наде, успех на изпитите..  Hug

Галче, цената е добра... Даже бих казала страхотна... А в сайта аз четох че има акробатика и за деца, така че пускай Криси

# 47
  • Мнения: 1 818
Нели,няма проблеми...от сега ви каня...Спалнята е голяма ...и с отделна баня...освобождавам я за гости ...Само си направете график за лятото  Grinning

# 48
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Здравейте   bouquet скъпи мои! Нямах нет почти цяла седмица и страшно мнооого ми липсвахте,сега нямам време де ви изчета,само се разписвам че съм тука,мърдам  Flutter и обещавам довечера да чета и пиша
  bouquet на всички празнували от понеделник на сам ...сърдечни поздрави и целувки  Heart Eyes
 

# 49
  • Мнения: 3 740
габи, супер изглежда, дано да стане сделката. Задружно стискаме палци оттук.

каишка, много сте готини. И духовият оркестър на Труд ми направи голямо впечатление. Grinning

Нели, Наде, кога намирате време и за гобленчета? Ще взема да си родя близнаци, явно тогава успяваш да се организираш по-добре.  newsm78

Аз не знам да се оплача ли, да се похваля ли. Тази сутрин Мика и Бобо ме събудиха в 6.30, за да ме известят, че отиват с влака до Сливница да поднесат цветя на паметника на загиналите през 1885 г.  Rolling Eyes От една страна им се радвам, че имат ценности, на които държат и не си пестят усилията за тях, но от друга - страхувам се, че отглеждам някакви непригодни за живота идеалисти. Ние с баща им сме умерени патриоти - обичаме си страната, но това не ни пречи да виждаме всичките й кусури. И децата сме се опитвали да научим на това. А те откъде се извъдиха толкова големи родолюбци, не знам - на всеки празник ходят да поднасят цветя на паметниците на възрожденците, чистиха и ремонтираха паметника на Списаревски (доколко успешно, не знам, но хвърлиха усилия в тази посока), сега пък - Сливница. Вярно, че на фона на алкохола и наркотиците моето са бели кахъри, ама що не вземат да хвърлят сили в изграждане на бъдещето си, ами в такива непродуктивни области? Ох, не знам.

Сашко е по-прагматичен, макар че с тази компютърна анимация, с която се е захванал, не знам дали има бъдеще, но все пак... Последната му страст е китарата - учи се сам по програми от интернет. Също съм силно скептично настроена - най-вероятно скоро ще му писне. Абе защо хората имат целеустремени и организирани деца, а моите само се лашкат от едно в друго? Що ли питам, като познавам майка им. Embarassed

Каменчо поне още се върти из къщи. Онзи ден съвсем сам направи бутер банички - перфектни - аз влязох в кухнята направо за яденето.  bowuu Вчера си направи омлет за закуска и дори си беше измил всички съдове след това. Голямо залитане към кулинарията. Не е от мен това дете, не е. Чудя се дали е от Иван Звездев или от Ути Бъчваров. И двата варианта не ме устройват.

# 50
  • Мнения: 1 069
Кабо Алма, направо ме разсмя,   bouquet Hug

# 51
  • Мнения: 2 270
здравейте момичета
извинете ме,че малко по рядко се включвам ,но наистина имам много работа и покрай новото ателие и покрай новогодишния базар и фотошопа и децата и и и .....

Кабо Алма -аз бих се гордяла много с такива деца/родолюбиви/Моите не са така.То и генетично може би няма как да бъдат при условие,че аз съм на половина Българка/майка ми беше Румънка,а нейната майка Гъркиня,а баба и Австрийка/Моля се моите и на сестра ми децата да не продължат традицията,но ето вече едната от трите дъщери на сестра ми се омъжи за Американец и живее в Германия

Нели-страхотни гобленчета/искам и от тях/Бравоооо

Габи-ако знаеш как ти завидях LaughingБила съм в тези градчета/преди 17 години с моя мъж играехме в една трупа по пантомима и имахме едно голямо 5 месечно турне в Испания и Италия/Имаме много чудесни спомени и изживени мигове /Там заченахме и Павел/Прекарахме близо месец в Аликанте и околностите му.Стискам палци всичко да е наред и успех Heart Eyes

Каишке-страхотни сте.Много ви се радвам

Браво на мамите спортистки,аз реших на йога да ходя,но кога ще стане незнам newsm78

Момичета нещо не разбрах,кога трябваше да се запишем за новогодишния купон  и май съм изпуснала срока,а нашия татко се нави да дойдем и ние да се запознаем.

# 52
  • Мнения: 3 740
ани, за празника изпрати заявка за участие с възрестта на децата на лични на Галче.
За парите - влез в другата тема, там е обяснено. Общо взето - или на сметката на Клуба, или на моя адрес с пощенски запис.

# 53
  • София
  • Мнения: 191
Здравейте на всички!
И аз искам да вляза в многодетния списък и в стената на гордостта.
Децата ми са:
Мартин, роден на 09. август 2000 г.
Виктория и Димана - на 18. декември 2006 г.
  bouquet

# 54
  • Мнения: 11 607
Добре дошли на новите мами!  bouquetПишете, четете, не се притеснявайте! И Нели се увери,че ние тук хора не ядем(тя и на яве...), ще ви е приятно с нас!  Ще бъдете добавени, както и Нели в новата тема...За тази вече мандалото лопна!

Ние оцеляхме на Предела......Лелееееее, ако знаете що сняг видях....И как хубаво валеше!!!!Като отидохме - то бе към 19ч.,времето бе топло. Дори аз бях без яке. А като се събудихме към 9ч. всечко бе побеляло и валеше едно тихо и приятно.......
Естествено - имаше разходка, биене със снежни топки, правене на подобие на снежен човек, правене на снимки в снега, пиене на топъл чай край камината(в крайпътно заведение) и естествено се прибрахме вир-вода.....И как се яде в планината....Децата бяха постоянно гладни! Като капак - нямаше около 5 часа ток. Но като слушам днес новините,че иам места в България,където все още няма ток - ние с малко сме се оттървали!

Естествено, всичко хубаво свършва бързо и днес...след като хапнахме топла супичка и се поцелихме още малко със снежни топки се прибрахме Cry!

Не бях виждала толкова много сняг........от години! Пак ще отидем, защото много ни хареса!

Ето и снимки: PREDEL 10.11.2007

Ани, супер! Ще се радвам да се запознаем! То...01.12. дошло.......Има няма 2 седмици до тогава май......Роклята с голия гръб е приготвена, да знаете...от предния Празник ми е! Ани, нищо не казваш...ще направиш ли колаж с наши снимки за първа страница????

Алме, твоите юнаци, незнам дали са от теб или да, но определено искам и аз такива в моята къща! Нещо много се спортува в темата...а аз мислех,че свекърви ще обсъждаме и всякакви други родниниски екземпляри!Габи, започваме да събираме пари за да дойдем да опитаме удобна ли е спалнята ви и от това руло,което е спечелило първа награда за месеца в готварски сайт(какви хора са сред нас.... къде съм тръгнала и аз с тях на Празник....) И друго...

А, сети се, преди да съм се разсърдила....

Каишке, чакам си тортата, леко обидена.......

# 55
  • Мнения: 3 479
Ох, седя си аз тук и ме наляга (не)благородна завист Wink
Габи, страхотно място сте намерили. Дано се осъществят плановете ви и само хубави неща да ви се случват в новата къща. Искам и ааааааааз едно тихо местенце където да живея, а пък в София да прескачам, когато ми се наложи, а не постоянно да живея в лудницата и мръсотията Sad
Цоцоланке, браво за хубавия уикенд. Кога ли ще убедя мъжа си, че се работи от понеделник до петък, а в събота и неделя се почива, а не се мисли за работата. Добре поне, че сега сме до Южния парк и днес децата се нашляпаха в локвите, пипнаха сняг и дишнаха свеж въздух. Ние се бяхме нагласили да ходим на зимна почивка, но май пак ще ни се размине Sad Добре поне, че Витоша е близо и дано има сняг, ще направя всичко възможно да избутам четата до там около празниците Laughing
Кабо Алма, не те ли е срам да говориш така за добрите деца Naughty Трябва да има и такива хора. Спомни си песента:
Ако до всяко добро същество, застане поне още едно
...,
ех тогава предвиждам такъв живот, че само си викам дано.


Добре дошла на новата мама Hug. Пиши, чети, пиши, чети, чувствай се като у дома си.

Ани, ти с това шарено родословие си истински гражданин на света Grinning

За всички, които са пропуснали да се запишат за празника, да заповядат. Все още не е късно, поне не и следващата седмица. Изпращайте ми на ЛС името и фамилията на децата, както и тяхната възраст. Семейният билет е 15 лв. Парите изпратете на сметката на клуба, която е на първа страница на двете теми

Дидка, ти ми изпрати фамилията на Ваня и Павел, че да може после да надпишем коректно подаръците.

# 56
  • София
  • Мнения: 191
Пак съм аз, да благодаря за доброто посрещане. Вече разучих нещата около празника, ще видя как сме - таткото работи често и събота и неделя, той вероятно отпада, за останалите ще видим как стоят нещата...Дано успеем да дойдем, ще ми бъде драго да се запознаем! И баткото да потвори малко. И да се разнообразим... Абе, дано успеем.

# 57
  • Мнения: 3 323
Габи, завидях ти! Да ви е честит новия дом! Да го напълните със смях и радост!
Цоци, и на теб... кога ще видя аз почивкааааа!?
Мадам Мим, мнооого ми е драго да се запознаем...и аз си имам едно декемврийче от 2006 г., но само едно, де! Ако искаш включи се и в отчетната тема на декемврийчетата...http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=237864.0

Кобо, на теб ти е забранено да се хвалиш тука с децата си! Дет се вика - да ти имам грижите! Одма ги сменям тия двамата за моя дзвер! Само дай знак!

Всъщност, влязох за да ви напиша една молба за помощ - предложение... Имаме близка, чиято племенница завършва детска стоматология. Семестриално е завършила - остава и държавния. Но, за да се яви - трябва да показва уменията си на комисия която и дава точки и с натрупания брой и дават разрешение за държавния изпит. Водила съм моите деца при нея, но за съжаление - нямаме кариеси- т.е. не сме и от полза...Поне им изчисти зъбния камък. Та - момичето е много внимателно и добре работи, ако желаете да заведете своите дечица - давам телефони - 0899196302 и 877 13 59 Правда Йонкова от името на леля и Доли...Работи в Стоматологичния факултет до Военна болница. Таксите са държавни - примерно 2-3 лева - нещо от сорта...

# 58
  • Мнения: 1 035
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=239132.msg5494534#msg5494534  момичета, може би тази информация ще бъде в услуга на някои от нас.
А сега Здравейте и добре дошла на Мадам Мим  bouquetи добре си се завърнала Цоци.И снимките така казват
Цитат
Лелееееее, ако знаете що сняг видях....И как хубаво валеше!
Е ми, остава ни само да се радваме за вас smile3508.......и да си пожелаем и за нас скоро такъв сняг.
Цитат
Аз не знам да се оплача ли, да се похваля ли
Я недей да скромничиш,ами излез две крачки напред.Ще се похвалиш разбира се,аз те поздравявам,че имаш такива деца. Мислех ,че вече от тази порода няма....То днес нали не всичко зависи от семейството...и улицата учи.За Каменчо ...само мога да кажа че и от мен не е Joy Joy JoyПитай Габи ????????????Че Цоци виж какво я предаде
Цитат
руло,което е спечелило първа награда за месеца в готварски сайт
Габи,прекрасно местенце. Flowers Four Leaf Clover
Ани, завидно родословно дърво HugПредставям си как се разкъсваш между румънското манеле,моцартовата музика,сиртакито и нашата??????????????
Пешеходке, Галче,Дидка HugНадя, Перка,Нели,и,и,и................... Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 59
  • Мнения: 1 744
Забравих да честитя на всички именници днес св.Мина - Виктор, Виктория! Да са живи и здрави!
Така че почерпете се за здравето на моята Вики! Popcorn cheers

Добре дошли на Мадам Мим и мамка Чико! Ще се радвам да се запознаем на празника! Hug

Общи условия

Активация на акаунт