МНОГОДЕТНИ МАМИ 27

  • 12 899
  • 374
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 323
Не си! Но има време да поправиш сЪгрешката... Joy
Пиши повече за вас - откъде сте, що сте... ако искаш, де.

# 31
  • Мнения: 293
това е опит да кача снимки по съветте на пешеходката .. newsm17  semeistvo Kaishevi .   сега ще се види успяла ли съм.

# 32
  • Мнения: 293
javascript: ClipBoard('http://www.snimka.bg/album.php?album_id=190934');  е сега трябва да стане

# 33
# 34
Здравейте,
Поздравявам ви, ако може така да се каже, с този клип.  Grinning Grinning Grinning
Цък


За тези,които са сложили моя банер за коледния базар в подписа си кода се променя.Оказа се че там където бях качил картинката са я изтрили.Сега я качих на мой хост и вече няма да има проблеми.

Сложете този код в подписа си. Wink
Код:
[url=http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=230560.0][img width=64 height=64]https://assets.bg-mamma.com/assets/vessur/img/not-found.svg[/img][/url]

Подкрепете благотворителният концерт за децата с диабет.
Сложете този код в подписите си тук и в други форуми. Wink Wink Wink
Код:
[url=http://gklas.host-bg.info/Other/My%20files/kontzert.jpg][img width=64 height=64]https://assets.bg-mamma.com/assets/vessur/img/not-found.svg[/img][/url]

Последна редакция: сб, 10 ное 2007, 14:57 от pere®™

# 35
  • Мнения: 293
Пепи клипчето е супер,гледах едно подобно, но с европейци и италианци- няма много разлики с нашенеца   newsm53

# 36
  • Мнения: 73
Ние сме от Разград. Най-малкия е роден в "Майчин дом"-Варна. Най-големия е 7-ми клас и сега вълненията около него са с приоритет. По образование съм икономист, работя като счетоводител. Работя и в къщи и затова не ми остава много свободно време.

# 37
  • София
  • Мнения: 1 677
Добре дошла на Чико!  bouquet  bouquet  bouquet

Каишка,чудесни сте! Hug Hug Hug
Благодаря те,че си си сложила банера   bouquet


# 38
  • Мнения: 1 035
 coldПр-р-р-ивет-т-т!
Тедивас,клипчето -едновременно смешно и тъжно.....За банера ,ще моля Венко .Аз още  Embarassed ползувам услугите му ,за такива неща.Погледнах кои са участниците в концерта.Имаме свой човек сред тях newsm44
Каишка, много са сладички дечицата. Прекрасно семейство ...пълни окото.И благодаря за закуската.
Нели,и аз се учудих на размерите при раждането.Моите  Cryедничката едвам 2 кг. а дружката 1 950кг.Само вече ме успокоява мисълта ,че не съм съгрешила Joy Joy Joy
Цитат
А на мен ми каза че много съм съгрешила в живота щом имам 3-ма сина
newsm78 дали му е било добре на доктора Поздравления за гобленчетата   bouquet
Галче ,цункай колегата от мен

Момичета,и тук вече е много студено...и много тъжно.Още не мога да свикна с есента в Бургас.Морето ми изглежда страшно...претъпканите улици отпреди седмици пустеят...а вятърът царува.
И чак днес успяхме да се организираме с отоплението.Сега една романтика ви казвам ...камината работи,топло ,приятно за окото,след малко слагам бебките да спят и заслужена ПОЧИВКА.Колежкато по отопление нищо не казва??????????? Пешеходке как е? Ама хич не я показа тази къща след ремонта....  bouquetИ сериозно се притеснявам за Цоци ...да не си я загубим в някоя снежна песпа.Тя дали замина за Предела?
Добре дошла на мама Чико smile3525
Прегръщам ви всички.Лека нощ!

 

# 39
  • Мнения: 3 479
Каишка, браво! Вече знаеш как, затова очакваме по-често новини от Пловдив в снимки smile3521

Чико, добре дошла smile3525

За тези, които попитаха водната аеробика е гимнастика във вода, по-точно басеин. Прави се на музика, като участват и допълнителни уреди: малки гири, макарон (една подобна на стериопор пръчка) и лост (пръчка със стериопор в двата края) Ходя в басеина на болница Света София, на бул. България, че ми е много близко и губя малко време за отиване и връщане. Ето повече информация за курса http://www.vodna-aerobika.com/

# 40
  • Мнения: 1 069
Аз пък днес излязох с количката, ама не издържах повече от час, замръзна ми мартинката....

Мама3, на мен никой не ми даваше шанс да ги износя изобщо, ама те се бяха запънали, а и аз си ги "хранех"  #Crazy #Crazy #Crazy Като ходих на феталната морфология, доктора ми каза да не си поставям високи цели (на мечтата ми да стигна до 36г.с.) - и каза че ако ги износя до 32г.с. пак щяло да е добре - А пък аз родих в 37г.с.  Joy Joy Joy

Каишка, за момент се зачудих дали Баткото и Каката са близнаци, ама после видях в подписа ти че са с 2 години разлика - Страхотни сте. Ние си нямаме семейна снимка  ooooh! Blush

Мама Чико ... welcome

Галче, това интересно изглежда, а скъпо удоволствие ли е?!?

# 41
  • Мнения: 524
Каишке, влюбена съм във вас (вашето семейство, моля)! Откакто  ви видях април не съм срещала по- усмихнати хора. Прекрасни деца, страхотни родители!
Маниак Пере, ти си следващия ми любимец- готов винаги да помогнеш на някоя стара кухавела как да се справи с ІТ технологиите. Пък и мама призна колко си добричък..
Галче, аз се опитвам да ходя на танци, ама не ми се получава нещо. Успех! И на първи декември да видим новата и тонизирана мама!
Наде, защо те няма?! Гости от далеч ли посрещаш?!  Heart Eyes Ей, сега ще падне една обмяна на опит...
Чико, добре си дошла! Искаш ли да дойдеш на празника?
Нели, моите момичета още спорят кое бебе било по-готиното  Rolling Eyes- синьото или зеленото. Голямата обаче обобщи, че и батко им бил сладък...
Габи, хайде бе душо, открадни малко време и ни информирай какво става. Липсваш ми!

Кого(коя пропуснах)?  Hug



# 42
  • Мнения: 3 479
Нели, струва 5 лв за един астрономически час, но като се прибави и детегледачката за Криси за 2 ч, става ... Mr. Green

# 43
  • Мнения: 3 323
Пере, нещо - нищо не излиза при мен, също и банерите в подписите на мама и на Каишката... Що така? Работят ли?
Каишке, страхотно си се справила! Сега вече, можеш да си допълваш там снимчици... Стига да не си забравиш паролите / като мен/!
Мамо3, моя компютър остана при свеки за неопределено време. Там ми е инсталиран драйвъра за блутут - друг инструмент за качване нямам / от телефона/. Освен това успях и да си загубя / в къщи/ телефона, зарядното и сим картата - в този ред! Още не сме доразопаковали багажа напълно... Та когато всички тия действия се напаснат - обещавам, ще пусна снимчици. Иначе, камината работи супер / остана малко недовършена отвън, но е в работен режим/! Не знам дали споменах, че вързахме и 2 от стаите на свеки и сега на практика топлим и 2-та апартамента - без нейния хол...Всички които знаят историята на Дивна и старата камина / едното е следствие от другото/, твърдят, че тази направо прави близнаци... Ама, пусто - бастисахме технологията... Joy

# 44
  • Мнения: 1 744
Добро утро, момичета!
Перке, не знам защо реши, че чакам гости. То че чакам чакам , ама едни други дето не искат да идват. #Crazy Иначе утре аз отивам на гости. Заминавам за Свищов на изпити, и ще гостувам на моята приятелка там. Децата оставям на таткото да се оправя както може. И двамата са с разтройство, така че си представете картинката. Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт