МНОГОДЕТНИ МАМИ 27

  • 12 910
  • 374
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 035
Честита нова темичка!Нека бъде пълна с хубави вести за здрави деца и родители, нови придобивки и весели празници!

Честит Рожден ден на Пипи и Борис!!!

Миленка,  bouquetкой каквото си няма, за такова си мечтае...Аз толкова много исках момченце ,но.....засега няма.След двадесетина години ще ми докарат три.Живот и здраве Praynig
Цоци  bouquet,хубава песен.Пълноценна почивка ти желая.Да се завърнеш преливаща от сили,претъпкана с вълнуващи разкази и готова за подвизи!!!
Наталия  bouquet и Надя  bouquet посветили се на коледния празник. smile3501
  bouquetи за всички останали.Весел ден и приятни почивни дни!

# 16
  • Мнения: 124
Честит празник на празнуващите днес   bigdance2 Наде миналия път те пропуснах, но сега да ти кажа правиш много хубави неща smile3501 Де да имах ръцете и фантазията ти... Цоци ползотворна почивка  love001 Габи имам съмнения че вече си се преместила . Нищо не пишеш smile3508 Усмихнати и спокойни почивни дни на всички Flowers Sunflower

# 17
  • Мнения: 3 323
Наде, и аз да те похваля... Страхогно изглежда, макар да твърдиш друго!
Габи, що така? Не съм свикнала да си толкова бездумна... Нанесохте ли се? Давай снимки...

# 18
  • Мнения: 73
Привет и от мен. Твърде не съм наясно с тези форуми, но и нямам време да си изяснявам. Как ги прибавяте новите мами, децата, снимките...Изобщо с толкова деца на главата кога ви остава време за комп. и то за такива подробности

# 19
  • Мнения: 1 069
Хъм, на мен ми се припокриват първите няколко поста и не мога да ги прочета  newsm78 newsm78

Мен не сте ме добавили в списъка с мамите - има ме само на стената на гордостта.

Децата са ми родени на следните дати:

Владимир - 11 декември 2003

Станимир и Любомир на 17 август 2007

Снимчици мога да дам ако могат да се добавят в колажа  Hug

Ето и моите малки гобленчета за базара - на срещичката успях да ги покажа само на Галче, щото после забравих - седяха на масата, ама в пликче  Sick

# 20
  • София
  • Мнения: 353
Ето ме и мен! Честита нова тема. Да я пълним само с хубави новини!
Много хубави гобленчета! Някой ден ( няма да е скоро ) може и аз да се навия да бродирам.

Аз започнах пак да уча. Даже бях на конгрес тези дни. Ще се опитам да се запиша за основен курс , но дали ще ме вземат не знам. Изпуснала съм срока за подаване на документи. Нямам много време за писане, но гледам да съм в час с новините от форума.
Баба свеки гледа децата. На 1.12 няма да дойда, защото... Как ще оставим свеки сама??? Хайде да не ви занимавам с нея.

chicco_r , Добре дошла! Напиши имената и датите на раждане и Мама Цоци ще ви включи в списъка.

# 21
  • Мнения: 710
Нели страхотни са  smile3501
Цоци единични снимки имам само на малкия,другите са семейни.
Лека вечер маминки,ще си лягам че утре рано-рано съм на път.

# 22
  • Не съм от тук и съм за малко
  • Мнения: 717
На 1.12 няма да дойда, защото... Как ще оставим свеки сама???
Вълшебна, ти си знаеш, но не може ли да се направи нещо , за да не ни лишаваш от присъствието си? Вземете я и нея, ще я омаем... или и намерете друга компания, знам ли, все нещо може да се измисли.  Hug
Нели супер гобленчета, браво!   bouquet

# 23
  • Мнения: 3 479
Браво на Мама Цоцоланка за новата тема Hug

Ох, да ви кажа вече си имаме и певец в банята Laughing След две седмици непрекъснато ходене на детска градина, Мати най-сетне показа, че там нещо го учат Цяла вечер ни пя песничка за есента: Вятърко листи в гората пилей..., естествено беше негова кавър версия Joy Пеенето продължи и докато се пличкаше във ваната hahaha Пуберът ми вдигна кръвното, а Криси заспа толкова рано, че очаквам утре сутринта да ме събуди в 5ч  Crazy
И да ви се похваля, вече ходя на водна аеробика Laughing Голям кеф, смятам да съм постоянна, защото не ме уморява толкова много и ми е интересно и приятно
Извинявайте, че нямам точки в края на изреченията, обаче съм отворила форума през Мозилата и нещо не се получават тези точки на кирилицата Не знам защо така newsm78

# 24
  • Мнения: 346
Галче, къде  е това интересно нещо - водната аеробика? Не съм чувала...

Аз от две седмици ходя с големия ми син на карате Simple Smile Не за да ставам каратистка пак (под сурдинка казано - тренирала съм преди има-няма 17 години и имам (-х) кафяв пояс Simple Smile, да не ме ядосва никой в близост от метър, ей Simple Smile Но ми е приятно, раздвижвам се и се чувствам много свежарски след натоварванията ...

# 25
  • Мнения: 293
добро утро маминки  .да се запиша в новата темичка, че днес пак ме чака голямо тичане- изпратих баткото на урок по български, след малко тръгваме с девойките на  свирене, после да закарам две торти, после....... #Crazy все се чудя ,защо при толкова тичане все си стоя......стабилно стъпила на земята, приятно закръглена .... newsm78  , но все се оправдавам,че мисля за мъжът си- да не го разоря като сменя гардероба ми  Joy Галче разправяй каква е тази водна аеробика- заинтригува ни- не че имам време и за това,но е интересно.Вълшебна- доведи и свекито-няма да е сама- ще има поне стотина деца около нея  #Crazy ще и вземем акъла и няма да ти мрънка после- просто къде са 2-3 къде са 100  newsm53.девойки я ме просветете малко- качих снимки- наши във foto -bg.mama  и сега....1. там ли трябваше да ги кача за да мога да ги покажа и тук? 2 . как да ги домъкна до тук? 3 не ми се смейте ,ами помагайте  Embarassed

# 26
  • Мнения: 293
упс забравих да поднеса кафенцето... да ви е сладко- или горчиво- и вкусно..  love001

# 27
  • Мнения: 3 323
Нели, събра ми очите - страхотно изглеждат! Няма те, щото не си подсетила Цоцоланка да те добави... Само 24 часа след пускането на темата - може да се добавят неща, после чак в новата. Като стигнем до 15-а стр. на тази - подсети я!
Чико,  Hug!
Вълшебна,  Sad
Каишке, аз отдавна не съм качвала, но - направи си регистрация в снимка бг. и албумче и копираш адреса в лентичката горе и пейст тука ...

# 28
  • Мнения: 1 069
УФ, то лесно да се каже ПОДСЕТИ Я - а мен кой ще ме подсети  Joy Joy Joy - много забравям - голяма съм мъгла - да знаете

Забравих да ви се похваля ходихме на ортопед и доктора каза че имат "Страхотни дупета за бой"  Joy За близнаци сме били супер. Малко се учуди от размера на бебетата при раждането (3050гр и 2500) - гледаше ме много странно. А на мен ми каза че много съм съгрешила в живота щом имам 3-ма сина   Sick Sick Sick

# 29
  • Мнения: 73
Ей, страшни сте. Дали и аз съм съгрешила като съм с 3 момчета:
Антон - 16.08.1994
Мартин - 28.11.1998
Цанко - 31.08.2007

Някой път като имам повече време ще ми кажете как се качват снимки и други подобни екстри

Общи условия

Активация на акаунт