Септемврийчета на топличко се гушат, че навън коминчетата вече пушат!

  • 20 453
  • 280
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 255
ами като му е шумничко, да ходи да кърка пред блока или в мазето  #Cussing out аман от ненормалници по тия блокове  Sick навсякъде има по някое куку - я кърканде, я луд, я изкукала бабичка  Mr. Green ... а може и трите БОНУС  Joy

# 61
  • Мнения: 3 537
 wavey Ехо, аз само минавам, нямам к`во да кажа ново Rolling Eyes, да ви вида какви ги вършите, Жорко ходи на градина от понеделник и тъй то.
Айде пишете нещо интересно, нещо клюкичка т`ва - онова........ smile3502

Доркаа, бързо излекуване при вас Hug
Голям купон е било при вас с такива комшии  Mr. Green  #Cussing out

Изчезвам да взема Жори,че му обещах по-рано да ида да го взема. Blush

# 62
  • Мнения: 2 255
И при нас нищо ново  #Crazy малкото магаре ходи на градина и е здрав  Peace като изключим, че нещо се е обринал  Shocked незнам от какво да му се не види  newsm78 на едното рамо и на другата ръчичка над китката  Rolling Eyes и само ходи и вика : ох, боли ме аз му викам, че го сърби, а той не та не ...болело го  Joy

# 63
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 734
Здравейте и при нас нищо ново. Купих единия коледен подарък. Поръча си принцеса с рокли. Взех от Метро една кукла с 6 рокли за 18 лв., само дето не съм сигурна че ще успее сама да облича куклата. За Никулден й взех пък един скицник с 160 картинки за оцветяване само за 3,60лв Simple Smile. От градината си поискаха един пъзел да имало с какво да си играят децата. Купихме им два и един такъв скицник взехме също и за там. Остава да й измисля какво да й носи дядо Коледа в градинката.
 В неделя ме боля зъб, в понеделник ми сложиха пломба, днес пък си взех очила за четене и работа с компютър. Доктора ми вика като ходиш по улицата не ти трябват, защото виждаш, но ще ти е по ясно за работа и няма да се изморяват очите. Бъзиках се с мъжа ми че остарях и се почнаха болежките ( в петък станах на 27г. Simple Smile )
Вяра, да не го е  ухапало някое насекомо  детето.

# 64
  • Мнения: 3 537
Танче, честит ти рожден ден на патерици тогава  bouquet Бъди много щастлива!

Вярка, наистина може да го е облазило нещо детето.Вземи го намажи ако имаш с крем бочко или здраве, аз така правя.
А Жори и него го облазва нещо и е на моменти, 99% съм сигурна,че са акари от дюшека и трябва пак да го изтупам с тупалката навън утре,на всяка цена. Rolling EyesЛятото пак беше така и се чудех, след като изтупах хубаво нямахме проблем за известно време.

# 65
  • София
  • Мнения: 2 181
Стела иска за подарък тротинетка,къщичка и магазинче(има си едно,но и трябвало още едно Laughing).Обаче не иска дядо Коледа,защото можел да я вземе,подаръците баба и да и ги купи.И това нещо се повтаря при всяка реклама с дядо Коледа.Само незнам тая къща къде ще я дяна Mr. Green

# 66
  • Мнения: 1 403
A,Емили искала коли4ка дето да седи бебето  ooooh! Аман от коли4ки кой каквото си нема това иска  #2gunfire Не ми се дават пари пак за коли4ка , нещо друго ще измисля  newsm78
Тия дъските много ми харесват, от едната страна се пише, а другата с магнитни букви  newsm78 Кой знай и това за колко дни ще е , и само ще си хвърлим парите на вятъра Thinking
Като я питам какво иска Коли4ка и Бебе  #Cussing out Да ама не само преска4ам коли4ки и бебета вкъщи , оня ден пак закарах 3 бебета в детската  #Crazy

# 67
  • София
  • Мнения: 2 181
Dorka,познато ми е до болка

# 68
  • Мнения: 2 255
Ами Тедо, ти какво искаш да прескачаш с девойка в къщи  Joy ела у нас да видиш има ли бебета  Rolling Eyes само колички и животни се търкалят  hahaha и за разнообразие току настъпиш някое ситно неприбрано парче от конструктор  Mr. Green и става "ох-че"  #Cussing out
И аз мисля, че нещо го е "хапнало" ама къде и какво  newsm78 кой знае - мазах го с какво ли не, накрая завехнаха с Фенистил-гел, иначе и капки му давах 2-3 дни, че явно много го сърбеше  Cry днес вече е по-добре, не мрънка толкова, а и пъпките са позавехнали с твърдо връхче, а преди бяха едни ярко червени петна с различна форма и големина  #Shocked много странни  Sad
Танче, къде пък ти се турна в остарелите  smile3556 какво да кажем "ние с гаргите тогаз"  Joy аз врътнах преди 2 седмици цели 39  newsm10 ама изобщо не се давам на девойките  smile3521 така, че имаш още много докато пораснеш, а пък за другото да не говорим  newsm62
Миме, и аз първо обърнах неговия креват нагоре с краката  Shocked ама той си е нов и чистак здрав  Peace а и той напоследък в студа спи повече при нас ..та все някой друг щеше да е хапнат  Sick Мислех да питам в ДГ дали няма някое друго хлапе  така ...ама не мога сутрин да се вредя до г-жата от едни 2-3 майки, дето само се разправят сутрин  #Cussing out а нямам време да ги чакам 2 часа  Sick
Абе верно като споменах ... какви са тези майки в нашта група направо  #Shocked има няколко като хванат учителката и като запитат, пък разказват какво детето правило вечерта в къщи, пък яло, не спало, па пикало ...пък незнам какво си   newsm78 Верно, че са от "пресните за ДГ хлапета" ама пък чак толкоз ...незнам ..нямам спомен да съм била такава досадна в яслата ни с големото ..ни с малкото  Mr. Green на родителската едва ги изтърпях, а сутрин едва си сдържам езика зад зъбките да не им тегля по една  ignore2 то направо не можеш да си съблечеш и вкараш детето спокойно  #Crazy а гледам, че и учителките вече се изнервят..ама  smile3517
Галя, скоро гледах някъде дървена къща за кукли, ако си спомня къде ще свирна  Peace

# 69
  • Мнения: 1 403
Галка аз гледах в Хипото тука към 60-70лв без обзавеждането  Whistling Отделно взимаш легла, маси и тинтири - минтири
И естествено ще е ден до пладне

Аз днес съм на работа, а Емили се гледа с баща и  ooooh!
Предствям си каква ще е къщата като се прибера  #2gunfire Тамън в4ера си излъсках вси4ко  clean clean prostor Но... това е положението  Stop

Вие къде ще празнувате по празниците Ние за Бъдни ве4ера и Коледа ще сме си в нас , а за Нова Година още не сме го изумували  newsm78 Сигурно пак в нас  Mr. Green

# 70
  • Мнения: 1 403
Днес Емили беше на контролен преглед. Мъж ми сега я закарал и докторицата казала, 4е не се е променила, даже и се сторило, 4е е по зле и да по4ваме антобиотик веднага Tired
Щом трябва по4ваме  bowuu дано се оправи бързо и да тръгва на градинка, 4е милата и е много ску4но вкъщи  Cry

# 71
  • София
  • Мнения: 2 181
Момичета,де да искаше къща за кукли Sunglasses,Стела иска такава голяма пластмасова къща да си играе тя в нея.Има ги в метро каталога и от там я хареса.За това иска и второ магаинче,за да го сложи в къщата Rolling Eyes.Ама не пита къде ще намерим място за къщата newsm78

# 72
  • Мнения: 2 255
 Joy ооо вие на ГОЛЕМО се метате  hahaha
не си поплюва мацката  Hug

# 73
  • София
  • Мнения: 1 511
Момичета,
благодаря за честитките!!!
Макар и късно да ви отговарям,че бяхме в Чирпан,а там нямам нет!

Мимис,
благодаря ти за смс-а,получих го.

Някой ако е виждал джага по магазините за играчки, ще го замоля да ми подскаже... И голям конструктор търся,за ЛЕГО още не съм мислила?!  Crazy

# 74
  • Мнения: 2 255
Здравейте момичета   bouquet пак се загубихте да му се не види  #Crazy
Не пишете изобщо ..темата не помръдва...а стана време за Коледна  Mr. Green недейте така не бива...стегнете се малко  Peace

Общи условия

Активация на акаунт