Как се живее за някой друг?

  • 4 826
  • 131
  •   1
Отговори
# 90
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Пенелопа ,и аз искам на кръчма и аз .....и аз....... и аз....................
И ДРУГИ,МНОГО ДРУГИ НЕЩА ИСКАМ ПЕНЕЛОПА, Rolling Eyes Rolling Eyes

# 91
  • Мнения: X
Касиииии, както съм ти казвала от много отдавна - изчакай пустите 3 години на детето!
абе мила мила аз чакам бе душата... ма те не минават и не минават бе
да кажа ли че аз съм от -6 почнала
3 години са си 1000 дни и отгоре откъдето и да го погледнеш бе мамка му
незнам дреме ми вече - то е ясно че съм се погребала вече - кой му се живее да живее
как пък едно нещо хубаво не се случи за тия 2 години и половина как бе как бе???????????????
значи още година и 2 месеца ми обещаваш ти и после кво
майка ми ще се пренесе у нас да ми помага ли кво?????????????
да мога аз да ходя да си го вра с някой
бах

# 92
  • Мнения: 1 732
Касиииии, както съм ти казвала от много отдавна - изчакай пустите 3 години на детето!
абе мила мила аз чакам бе душата... ма те не минават и не минават бе
да кажа ли че аз съм от -6 почнала
3 години са си 1000 дни и отгоре откъдето и да го погледнеш бе мамка му
незнам дреме ми вече - то е ясно че съм се погребала вече - кой му се живее да живее
как пък едно нещо хубаво не се случи за тия 2 години и половина как бе как бе???????????????
значи още година и 2 месеца ми обещаваш ти и после кво
майка ми ще се пренесе у нас да ми помага ли кво?????????????
да мога аз да ходя да си го вра с някой
бах
Ужас и печал! Sick
И на мен нищо хубаво не ми се е случвало...
Тя, Моргана, за добро бе, Каси, за добро.... Confused

# 93
  • Мнения: 9 990
Да де, ама  в съседната тема Един Мъж сподели по Мъжки, че Мъжете не искат жени с деца.А тук всички опяваха обратното едва ли не-че щом вярваш-няма как да не те споходи, но инак там са съгласни  с този простичък факт, който си го знаехме и преди да се появи този мъж да ни го рекне. Laughing

# 94
  • Мнения: 1 732
Да де, ама  в съседната тема Един Мъж сподели по Мъжки, че Мъжете не искат жени с деца.А тук всички опяваха обратното едва ли не-че щом вярваш-няма как да не те споходи, но инак там са съгласни  с този простичък факт, който си го знаехме и преди да се появи този мъж да ни го рекне. Laughing
Искат бе, искат ни мъжете...е, за секс само...и то снизходително-пренебрежително-неангажиращ...блях... Sick

# 95
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Пенелопа,Сабина,Каси-то тоз мъж е като ;онези;мъже. Rolling EyesТа той си го каза-неще жена с дете-и на него му се иска агнешко,....ама него ще го вземат ,нали  той е от ;ценните; мъже дето си гледа децата...... Twisted Evil

# 96
  • София
  • Мнения: 17 329
Каси, дай го Крис да спи у нас в петък и ходи да пиеш коктейли с дружките, а?

# 97
  • Мнения: X
е стига де - чак пък и коктейли да пия -няма ли да ми дойде прекалено много СЛЪНЦЕТО НА МОЯТА УЛИЦА

п.п. коктейл коктейл коктейл - бе търся в базата данни аз ма ми излиза 'Не е намерен обект с това име. Сигурни ли сте, че сте изписали правилно? Може би имахте предвид 'кол'?'

Последна редакция: ср, 14 ное 2007, 12:05 от Анонимен

# 98
  • Мнения: 1 425
... снизходително-пренебрежително-неангажиращ...блях... Sick
Снизходително-пренебрежителен? Не мисля, че това са подходящи думи за секса. Simple Smile
И какво лошо има в неангажиращия секс?

# 99
  • София
  • Мнения: 17 329
Касиопейо, знаеш как ша та запукам  Crossing Arms

# 100
  • Мнения: X
И какво лошо има в неангажиращия секс?
ОЛЕ
да живее неангажиращия секс
нали има кой да гледа децата

# 101
  • Мнения: 1 425
да живее неангажиращия секс
нали има кой да гледа децата
Е, като правиш неангажиращ секс и не ти се гледа дете - вземаш мерки да не се стига до деца просто.

# 102
  • София
  • Мнения: 6 477
Ай стига бе, тя и сега си е на фултайм-детето е на ясла.И аз знам какво е да влачиш сутрин в студ и пек хлапе и вечер обратно.... ooooh!
Куклените театри и паркове казвате....ако са ви близо, щото да се лашаме 2 часа в едната посока-аре нема нужда...Бабите, бабитеееееее, там е разковничето.Няма лесно-гледащо се внуче.Или е внуче или не е баси!
Апропо, моята ДВД-то не го уважава примерно-не е гаранция и панацея и то.
Ей това е-всички живеем за дребните неща.Но отказвам да живея ден за ден, щото за мен това не е будизъм примерно...Искам малко планове и ако може и кръчмаря да присъства.Мама , Каси, нали-много искаме.Да спрем да искаме.Еми ок, ако това е спасението-спирам.Да видим.
Днес-обожавам лимона.Ям го с корите, без подсладител. HugНе го правя на никва лимонада. Mr. Green

Аааа, чакай, чакай! Никой никога не ти е обещавал, че да гледаш дете е лесно! Трябва яко дупе, а ако го нямаш disregard цялото положение, давай детето за осиновяване, а ти бегай да го навираш с друг! Извинявам се за грубия език! Опитвам да споделя опит и как аз лично съм оцеляла, а това че вие искате всичко и веднага и да е вътре - е, нема такъв филм! А като искате да правите планове - никой не ви спира...а какво се случва - това само времето го показва! Като не искаш да живее ден за ден - ми не ти е дошло времето за будизъм просто....тогава сподели как точно го правиш? Щото плюенето е мнооого лесно...тва е национален спорт у нас!
П.П. в неангажиращия секс няма нищо лошо, здравословно е даже...но емоционалното овъртолване - не!
Каси, извини ме за острия език, но това е положението! Wink

Последна редакция: ср, 14 ное 2007, 14:32 от Morgana

# 103
  • Мнения: 6 315
Това което Морги е написала, е и моето мнение.

А за плановете: Ако искаш да разсмееш Господ, му разкажи за плановете си.

П.С. На моменти като чета имам чувството, че децата и грижата за тях ви тежи. Ми не го разбирам. Аз не съм се забавлявала толкова много от години. Вярно е, че има тежки моменти, ама живеем за хубавите, нали?!

# 104
  • Мнения: X
Морги, всичко 6 иначе с едно НО:
има такъв филм Морги има

Маргарита, на тебе някой помага ли ти за детето?

Общи условия

Активация на акаунт