Как се живее за някой друг?

  • 4 828
  • 131
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: X
Е как Годзилке, да ти идва като не идва ???? newsm78 #Crazy
Ами когато си го повтаряш постояно и то дълго време
Колко дълго?

# 31
  • Мнения: 2 274
Е как Годзилке, да ти идва като не идва ???? newsm78 #Crazy
Ами когато си го повтаряш постояно и то дълго време
Колко дълго?
Колкото си го направиш!  Laughing
От кога да смятам, от преди 7-8 години или от новото летоброене от 11 юни- сама си избери...Важното е какво е в главата ти- и то трябва да е ниво. Защото ти си с едно дете, е аз съм с ДВЕ!  bowuu

# 32
  • Мнения: 623
....
Важното е да живееш за себе си, може и другите да се впишат!

.....
Живейте за себе си (или за някой мъж)!



Аз за мъж не бих живял ... сори ама от една с твойто мислене вече избягах... а за такава като теб не бих живял пък камо ли да умра

# 33
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
как се живее само за детето...
Четох и "не вярвах на ушите си"?
Що за въпроси? Толкова бях потресена, че дори не се опитах да разбера от кои майки си - самотните, изоставените, изоставилите, наранените... все едно.
Как може да питаш подобни неща?
Как може една майка да смята грижите и отдаването на детето й за "роботизиране"?
Майка, която смята грижите и мислите за детето си за "отписване и гузна съвест"?
Ако не си била готова за това, защо си родила дете?
 smile3516 smile3512 newsm61
Ами така се живее за детето - естествено, само и единствено за него!!! Живее се САМО ЗА НЕГО и не се задават тъпи въпроси!!! newsm61 newsm61 newsm61


А ти ще вземеш ли да ни кажеш от кой си ,та да вземем пример от теб Peace,защото ние гореспоменатите явно не обичаме достатъчно децата си щом не живем само за тях... Rolling Eyes
А защо сме си родили децата-ами ей така ,просто да не ни наричат,че сме бездетни,явно ... #Crazy
Момичета ,извинявайте за грубостта. Praynig

Последна редакция: сб, 10 ное 2007, 16:33 от Stun

# 34
  • Мнения: 911
Дани, успокой топката  Naughty тъкмо щях да те целуна за чудния ти пост по-горе и ти се набра пак по баира!

Момичето е от скоро тук и не е наясно с начина ни на изразяване, нито пък коя колко и какво е преживяла - ще й простим!
 Sunglasses

Каси!  Hug Дръж се!!! Още малко...и...това ще мине! Знаеш го много добре...и това също ще мине! И ЩЕ ДОЙДЕ ПО-ДОБРО!

Абсолютно е права Годзила - ако не си го повтаряме, няма как да сме готови да го посрещнем - по-доброто!  Heart Eyes

# 35
  • Мнения: X
Знам ли и аз? Изобщо, какво ли разбирам? Тъпа, неразбрала и некомпетентна съм по въпроса!
Важното е да живееш за себе си, може и другите да се впишат!

Извинявам се на възмутените, май се изказах неподготвена!
Със сигурност ще ви освободя от присъствието си и няма да вляза повече в тази тема!
Продължавайте, търсете и намирайте сили!
Живейте за себе си (или за някой мъж)!
еми добре мила, някои го правим, ма тиквен медал няма
тиквен след 20 г.
Да каже - благодаря ти мамо. Разбирам те мамо.

# 36
  • Мнения: X
Дани, успокой топката  Naughty тъкмо щях да те целуна за чудния ти пост по-горе и ти се набра пак по баира!
Момичето е от скоро тук и не е наясно с начина ни на изразяване, нито пък коя колко и какво е преживяла - ще й простим!
 Sunglasses
Каси!  Hug Дръж се!!! Още малко...и...това ще мине! Знаеш го много добре...и това също ще мине! И ЩЕ ДОЙДЕ ПО-ДОБРО!
Абсолютно е права Годзила - ако не си го повтаряме, няма как да сме готови да го посрещнем - по-доброто!  Heart Eyes
3 години сутрин обед вечер по една лъжица
малко ли е?

# 37
  • Мнения: X
Няма ли кой да каже че е малко? Моля ви, кажете че ще има 3 пъти по толкова.... поне да знам края къде е..

# 38
  • Мнения: 2 274
Няма ли кой да каже че е малко? Моля ви, кажете че ще има 3 пъти по толкова.... поне да знам края къде е..
Добре де, избери си моите 7 години тогава, щом така ще ти олекне...

# 39
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Каси,аз си го повтарях цели 5 години и после ......
 Rolling Eyes
Ама явно не е било и това  Praynig.......та още съм в очакване и повтаряне Laughing
Ама ще го дочакме ,Каси,ще го дочакаме Hug Hug Hug

# 40
  • Мнения: 623
Няма ли кой да каже че е малко? Моля ви, кажете че ще има 3 пъти по толкова.... поне да знам края къде е..

Каси не е въпроса в количеството (демек, колко години), а в качеството (колко силно го искаш). Иначе какво? Седим и се самонавиваме, колко сме зле, как никой не ни иска, а в същото време какво правим по въпроса? - ЕДНО ГОЛЯМО НИЩО!!!
Е точно така не бива

# 41
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Има предложение някъде псредата на 7на Годзила и 5 мой Hug,горе- доло колко остават Thinking(хич ме няма по математика),смятай,май не останаха а????? Hug

# 42
  • Мнения: X
Сори, темата се изроди, но ще повторя: Как се живее за някой друг. Моля ако някой може да ми каже отговора, да напише. Моля за отговор по темата само, общи приказки мога да изприказвам колкото поискате. Животът се превърна в празни приказки. Та 'Как?

# 43
  • София
  • Мнения: 6 999
casiopea, кво ти става, бе момиче? newsm78

Много си хубава, па и къща си имаш... я се успокой. Кое всъщност те депресира сега, че не разбирам  Thinking

Каквото и да е - просто не го мисли. С мислене и предъвкване нещата не се решават. Вървиш си напред, кОпаш си лехичката и това е.
Това с децата и благодарността аз хич не го разбирам. Ни сега живея заради моето, ни един ден искам да ми е благодарна или да се грижи за мен... Гледам да я възпитавам, обличам, обувам...обичам... Другото не го мисля.  Peace

# 44
  • Мнения: X
Няма ли кой да каже че е малко? Моля ви, кажете че ще има 3 пъти по толкова.... поне да знам края къде е..

Каси не е въпроса в количеството (демек, колко години), а в качеството (колко силно го искаш). Иначе какво? Седим и се самонавиваме, колко сме зле, как никой не ни иска, а в същото време какво правим по въпроса? - ЕДНО ГОЛЯМО НИЩО!!!
Е точно така не бива
ДАни, никъде не казах, че нищо не правя... доколкото чета назад...

Общи условия

Активация на акаунт