Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Как да се подготвя за излизане на бебето на терасата?
Как да се справя с болки при кърмене и проблеми с бебето?
Как да се справя с проблемите при миене на бебешки шишета и помпи?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Как да се подготвя за излизане на бебето на терасата?
-
Как да се справя с болки при кърмене и проблеми с бебето?
Болките на бебето при кърмене могат да бъдат облекчени с помощта на продукти като Infacoл или Sab Simplex, които помагат на бебето да изкара газовете и да се почувства по-комфортно. Освен това е важно да избягватe консумацията на храни, които могат да предизвикат колики при бебето. Проблемите при кърмене на бебето могат да включват слаба кърма, затруднения при хранене и колики. Вместо да смените храната на бебето, е важно да се съсредоточите върху приема на течности и добра храна, което може да подобри производството на мляко. Също така е от съществено значение да следвате сигналите на детето и собствения си майчин инстинкт, тъй като няма строги правила в тази област. В случай на колики е препоръчително да се консултирате с педиатър за съвет и възможни решения.
-
Как да се справя с проблемите при миене на бебешки шишета и помпи?
-
Какво е Аптамил и за какво се използва?
-
Какво означава терминът "пренос" в контекста на бременността?
Като излизам да съм без шкембе...пък вкъщи 
Аз да не ви казвам какви сценарии имам в главата си...
как тръгвам за Плевен, хващаме яко зора по пътя...раждам в Ловеч... или в Севлиево 
Значи имам на Авент, имам на Чико, но шишето на Би Фрий е несравнимо по-добро. Виждам как не се събира въздуха и беб не го гълта. С Би Фрий шишето като му давам, не повръща и не пръцка... Авент шишето направо му разказва играта...
Сега почти от толкова време хълцоти и неможе да заспи милата,но си мирува душицата де,а на мен ми се къса сърцето като я гледам и немога да помогна.Някой път минава с кърмене,но някой път не.Пробвах вода да и дам тя стиска устата,не ще

Кой шЪ ни залива от смях тука,ааааааааааааа не
, е ние от четата още не сме дали своя принос, но и това ще стане някога

; обърах праха и пода
; една пералня развъртях
и най-важното завърших си гоблена /разтоварвам се и с такива занимания/
и сега гордо гордо съм се проснала на спалнята, а забравих нали се стягам утре да влизам в болница та взех си направих маникюр педикюр, ей така за малко настроение, ех суета, остана само ох баня ох кеф и да очистя терена