Зима вече наближава, а юлчето от ден на ден все по-дебело става!

  • 8 383
  • 304
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 3 524
коки днес е много нервен, не знам за вашите бебоци ама аз вече съм така  Shocked #Crazy

# 61
  • Мнения: 984
А пък малчо е много примерен и добричък.. Почти цял ден спа и татко му се чуди какво съм се оплаквала
И няколко реплики вкара, че къщата не е много подредена и аз взех че се нацупих. Ей сега ще изляза с приятелка на кафе да не кажа и аз някои тежки думи....

Последна редакция: сб, 10 ное 2007, 16:55 от беболинчо

# 62
  • Мнения: 117
И Влади е добричък днес. И как няма като цял ден съм плътно до него. Страх ме е да не ревне  Blush
Очаквам таткото и гости тази вечер, а още нищо не съм приготвяла! И е разхвърляно наоколо! Май си прося забележките, ама си знам, че до WC да ида и вече се е намръщил за нещо. Не е работа...
Гоца, ти сама ли си още?

# 63
  • София
  • Мнения: 1 244
Абе във всяко семейство отношенията са строго индивидуални. Аз свекърва реално нямам, но баба ми, т.е. на майка ми свекървата, нямаше нищо общо с традиционния образ (например). Никога не им се е бъркала, помагаше, майка ми я възприемаше като своя майка. Пращали са ме с нея на село или просто при нея в апартамента за по-дълго време (сама или с братовчеди) и това са били едни от най-хубавите ми мигове в детството  Peace Нямам проблем с нашите, така че не бих ги лишила, ако искат да я вземат след време за повече от една нощ някъде (не просто у тях, щото живеем на 10 мин едни от други и е безсмислено). Майка ми е малко чешит, но вярвам, че ще се споразумеем  Mr. Green

# 64
  • Мнения: 1 409
коки днес е много нервен, не знам за вашите бебоци ама аз вече съм така  Shocked #Crazy
И аз съм така.Марти цял ден не се е спрял.Не е спал и направо вече ще откача.Дано утре не духа толкова,че да излезнем малко.

# 65
  • Мнения: 329
присъединявам се към вас- Ели и Берни.Ева е спала едва 1 час и цял ден е много превъзбудена,само вика,пищи,мята крака и ръце,опитва се да става и се ядосва че не може-абе страшна работа.Сега заспа героя и май ще трябва да я вдигам за банята след час аз ,тя иначе няма да се събуди
Ели-Коки се опитва да похапва одеалцето ,а  Hug
Честно казано ми се иска да се откъсна за малко от малката-било то и за една вечер,ама като се замисля едва ли ще съм спокойна.А и засега не бих я оставила на майка-тя нещо съвсем е забравила как се гледат бебета Blush   Blush
Туити- тази жена е за бой  #Cussing out
Мими(Наймлес)-какво мляко папка Деси??
Кой разбира много от компютри или по-скоро от .............трябва да сваля един файл от НОИ за да попълвам едни декларации за осигурени лица и нещо не мога да се справя ,а ми е много належащо  #Crazy

# 66
  • Мнения: 4 300
ками, кажи кое да се пробвам?

# 67
  • Мнения: 161
Нелия вече седна Rolling Eyes даже и 5 месеца не можа да дочака. Няма да й давам каши от утре Mr. Green

# 68
  • sf
  • Мнения: 10 229
VESI_DIMITROVA , на кое казваш "седна"? като я сложиш някъде може ли да седи съвсем сама без опора, без да се катурне? ако не може , значи въобще не се брои за седнала/
ние днес бяхме навън с децата за около час. аз измръзнах, Вероника се наигра с кеф, а Кико заспа сладко, сладко и продължи и у нас, та общо три часа.
мъж ми след малко излиза, а аз ще прекарам една вечер/ надявам се приятна/ пред компа  Mr. Green

а колкото до кифлите и избора на Кико- аз свобода ще му дам - т.е. да си ги избира сам и да ми ги води на одобрение   Joy Joy Joy

# 69
  • Мнения: 4 300
Аз днес не съм водила звяра навън, но утре вече нЕма да ни се размине. Сигурно и аз ще вкочанясам утре, макар че имам и топли боти и яке като за Ледена епоха cold.
Видях страхотна фигурка на елена Рудолф, около 70 см висока, направо ме сърбят ръцете да я купя. Хем си знам че няма къде да я сложа Thinking  Ако не си я купя, поне утре ще я снимам да ви я изтипосам ей тука, за коледно настроение.

# 70
  • USA
  • Мнения: 559
Хубав ли е снега? Натрупа ли? Аз обичам сняг, но не и студ.

Мимоза, защо не се появи по-рано? Можеше да си направиме някоя среща в Русе.  Wink 

# 71
  • Мнения: 4 159
само в софия ли валя сняг
в пловдив само дъжд а сега духа много
мен ме е страх да вадя алекс в този студ-браво на вас
все ме е страх да не го разболея,

# 72
  • Мнения: 4 159
има ли майки които да кърмят още да обменим инфо

# 73
  • Мнения: 4 300
Много сме кърмещите, казвай направо какво те тревожи  Hug

# 74
  • Мнения: 1 098
Ели, Коки е много, много, много сладичък Hug въпреки, че днес не е бил много послушничък.
Илияна и аз съм от кърмещите Peace
Ех, тези свекърви..... Аз засега от моята немога да се оплача, но определено се дразня на безплатни съвети.
Уинкс, снега понатрупа, но не много, колкото да се задържи. Но е адски студено. Толкова много духаше като излизахме, че ме заболяха ушите и ми се зави свят.
Да ви кажа всеки ден все повече го обичам това дете. Все си мисля, че няма накъде повече и все на другият ден е много повече Joy

Общи условия

Активация на акаунт