Зима вече наближава, а юлчето от ден на ден все по-дебело става!

  • 8 382
  • 304
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 300
Х.Кирова, честито  bouquet Още дълги години щастие ви желая и много да те слушат мъжете !
Донси, ти с тва "как можа" все едно аз го ръся тоя сняг Mr. Green A за Кико за последен път го уточнвам че го казах с добро,т.е. зарадвах се че поне на един му е било добре. Аз също редовно разсъбличам Никсъна в магазините, напоследък нали обикаляме по разни мебелни и такива за баня. Винаги като влезем се почва махане на шапки, жилетки, блузки и т.н. Емо само ходи след нас и мъкне дрехи.
А пък и да съм като свекърва кво толкоз- нали трябва да тренирам. Ще имам снаха за тормозене, да ми дойде само smile3521

# 16
  • София
  • Мнения: 153
Добро утро!

Х.Кирова, честита годишнина, много любов и хармония във вашето семейство   bouquet

Це дим, дано малкия е спокоен, да не те тревожи  Hug

Бубон и аз подкрепям всичко казано до момента, ти най-добре знаеш какво е нужно за детето ти  Heart Eyes

Е направо ме разбихте, ако от сега тренирате за свекърви, аз да свиквам с вицовете за тъщи   Laughing

# 17
  • sf
  • Мнения: 10 229
хахаха Рокси, аз знам, че е на бъзик, бе, а мислех да кажа, че тренирате за свекита, ама викам си ще се разсърдите  Joy   

аз непременно трябва да ида до пазара защото у нас няма нищо за ядене, а трябва да се готви и мисля като заспи Кико да го оставя на Вероника  smile3506

# 18
  • София
  • Мнения: 1 244
Аз за тъща и смея да твърдя, че добре се справям.  Laughing Така трябва, кой знае какво ще ми домъкне малката след години. Та тренирам "завиране на зет" (зад драцаената под прозореца)  Laughing

Тук натрупа. Гложди ме мисълта, как изобщо някога съм си падала по шейни, снежни човеци и бой с топки и кой ще си играе с Николета през следващите зими...

Честит празник Х.Кирова!   bouquet

# 19
  • Мнения: 161
Ей Рокси недей така! Тъщите също не са за пренебрегване Laughing и ние можем да тормозим бъдещите зетьове Laughing Нали знаеш приказката за заврян зет? Това е в кръга на шегата.
Аз съм определено всяко семейство да си живее отделно. То помощта от бабите е ясна - само да държат на ръце, па ако може от сега и манджичка с хлебец да дадат на детето още по-добре, че то това мляко храна ли било? Mr. Green
За това на седмицата няколко часа и ако може в парка по-добре!
Бубон не съм на твое място не знам как да го кажа, но ако това се случва с моето дете - вземам го от ръцете й и няма да й го дам повече, не се обяснявай а действай детето си е твое!
Марти - след като ортопеда ми е казал че може да сяда след 5 навършени месеца, няма какво да й мисля за матката от сега Grinning
като се има предвид че на снимка номер 10 съм аз седнала на 5 месеца /от албумчета ние като деца/ и родих на 30 години първа бременост лесно, забременях също може да се каже лесно не виждам какво може да й се случи на нея и на матката й от сега, най-много да прилича на мен ами дано!
Х. Кирова честит ти празник!

# 20
  • Мнения: 570
Х.Кирова, честита годишнина  bouquet

Честито и на месечкуващите днес   bouquet

Марти, много сте сладки на аватара  Simple Smile . Фил, а твоя като го гледам и ми се иска да тръгна да те спасявам  Mr. Green

Веси Димитрова, това малко ми звучи като руска ролетка - на мен нищо ми няма, дай да видим дали на теб ще ти се случи. Но всеки сам си знае де   bouquet

Последна редакция: сб, 10 ное 2007, 09:52 от alibabali

# 21
  • sf
  • Мнения: 10 229
а на мен ортопеда на Вероника преди години ми каза, че дори и да иска , да не я слагам седнала преди 6тия месец, защото за момичетата е много опасно ранното сядане. и от моето бързане, някой ден може да си бием главата в стената. така че аз бих изчакала, даже и сега с Кико , въпреки че за него може още от 5тия

# 22
  • Мнения: 1 866
гледам снимките и им се радвам Grinning
Яна, тия нашите много дръпнати  Laughing

# 23
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 826
Кирова, много любов и щастие! Много да те слуша и бързо да оздравява мъжа ти!

За сядането при момичета и аз съм за след 6мес, но по-добре сама да си седне на дупето когато е готова (ако седне сама на 5мес - ОК). До тогава само упражнения за коремните мускули. Много ортопеди препоръчват сядане след 6мес. Подкрепям Алибабали в мнението й  Peace Сега костите са им меки и се поддават на деформации (много от костите са полухрущяли, а по-късно се втвърдяват). Не бих рискувала да й се увреди таза. Не бързам за никъде и не гоня срокове.

# 24
  • Мнения: 73
Добро утро!
Гергана отдавна не се беше събуждала по нощите, събуди ни в 4.30, после докато се изцедя и то стана 6  #Crazy
Но мъжа сега се отчете с един хубав бюрек и една хубава милинка, както и бозичка и  сега ми едно хубавоооо на коремчето  hahaha
а иначе камерата е пълна с всякакви полуфабрикати и не мисля да излизам в тоя студ  cold
Winx, дано твойто дребосъче си оправи режима по-скоро, а заспиването на ръце при нас не е период, така е от самото начало, така че моля Елпет да сподели някоя хитринка. Вчера пробвах това с изморяването и май подейства  Peace
Малии,какви свекърви се оформяте, дано Герито има късмет с бъдещия мъж /и по-скоро с неговата майка  Joy /
h.kirova, честита годишнина   bouquet
Ох, забравих да похваля снимките - много сте сладки всички  Heart Eyes

# 25
  • София
  • Мнения: 1 244
Е, али, делото на давещите се, е дело на самите давещи се. Като се оплача, че вече и транквилантите не ми действат, тогава се загрижвайте  helpuu...

Марти, да ти похваля аватара  Peace  bouquet

От вчера имаме уеб-камера и ми е много параноично. Имам чувството, че постоянно ме снима тайно.  Crazy Ще взема да й метна една кърпичка отгоре    Stuck Out Tongue Winking Eye

# 26
  • Мнения: 117
Ей сега ще му дръпна някои песнички за снега на малчо Simple Smile

# 27
  • Мнения: 570
От вчера имаме уеб-камера и ми е много параноично. Имам чувството, че постоянно ме снима тайно.  Crazy Ще взема да й метна една кърпичка отгоре    Stuck Out Tongue Winking Eye
Joy
Аз нашта съм я обърнала към стената,че все имам чувството че се върти към мен. Ама на бившата ми работа шефа я слагаше към мен и като го питах дали е включена все отричаше. Разбирах аз после че кадрите отиват директно към чужбинските шефове, та от там ми е параноята.Жив Биг брадър си беше.Май не съм подходяща за спасител  Mr. Green

# 28
  • Мнения: 984
Добро снежно утро  Hug Много сте хубави на снимките  Heart Eyes Чак мъжо ги разглежда и си хареса няколко играчки които още нямаме  hahaha
Отивам да правя закуска. Хубав ден

# 29
  • Мнения: 43
Здравейте, здравейте!!Наистина пиша за първи път, но пък си ви чета и ме радва как си се познавате и колко сте дружелюбни. Моят бебок е на 3 месеца, роди се на 26.07.07г. Роден е в Русе, защото аз и мъжът ми сме от там.Казва се Мариян.Както виждате новак съм из тези форуми и още не съм научила всички трикове, които използвате  Simple Smile
Весел и приятен мразовит ден на всички   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт