Мнения за Exfoliac Acnomega 200?

  • 13 343
  • 37
  •   1
Отговори
# 30
Ползвал съм гела за измиване 2 седмици  Peace беше добре newsm78 и след това почнаха да ми излизат гнойни пъпчици  Crossing Arms Naughty от начало по една-две после станаха повече  smile3511  започнаха да ми се забиват космите от брадата в кожата  newsm61  защото ми се изсуши лицето и самите косми на брадата немогат да проникнат през твърдата кожа  newsm45 с две думи целият ефект от гела е 15 дена  #Crazy #Crazy #Crazy  и после кожата на лицето става като крокодилска.  smile3513 alert smile3528 af

# 31
  • Мнения: 1 416
Ползвала съм този крем преди време и никакъв ефект не видях от него, макар че търпеливо си измазах цялата опаковка в очакване на подобрение Tired Само ми омазняваше кожата, абсолютно неподходящ е за дневен крем (не виждам как някой ще излезе с такова залъскано мазно лице). При мен не е имал отрицателен ефект, но определено и не ми помогна грам.

# 32
  • Мнения: 77
в момента чувам много добри отзиви за кремчето 100 не 200.и съм много навита да си го взема.само че да питам първо:по принцип и н а мен ми излизат отвреме навреме пъпки но сега кожата ми се поуспокои тъй като редовно я почиствам.обаче не мога да открия "моето" кремче както се казва-за мазна и смесена кожа заощот като правех усилено почтистване малко пресуших кожата на бузите.дайте съвет Praynig

# 33
  • Мнения: 2 229
На мен ми го изписаха само вечер на проблемните зони, заедно с измиващия гел. А за цялото лице друг крем на Hyseac + Dalacin T. Дано има ефект.  Confused

# 34
  • Мнения: 807
Доколкото знам вече не се внасят в България (за съжаление) продуктите на Exfoliac  Sad поне последно като питах във всички аптеки така ми казаха. Ти намираш ли ги някъде?

# 35
  • Мнения: 2 229
Хм, купих си ги вчера от една голяма аптека на Стамболийски. Имаше цялата серия!
Май е аптека Гален - бул. Александър Стамболийски 24

# 36
  • Мнения: 807
Хм, купих си ги вчера от една голяма аптека на Стамболийски. Имаше цялата серия!
Май е аптека Гален - бул. Александър Стамболийски 24
Значи задължително трябва да отида да проверя! Аз страшно харесвам един техен ексфолиант, но не го откривам от година-две вече.

Благодаря ти  Hug

# 37
  • Мнения: 2 229
Помня, че имаше скраб за лице, провери. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт