Мнения за Exfoliac Acnomega 200?

  • 13 341
  • 37
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 5 790
В аптеката ми го препоръчаха като че ли ей сега, като с магическа пръчка, ще ми изчезне акнето от него. Купих си го, ползвам го вече повече от седмица и не виждам кой знае какъв резултат. Може би трябва да го ползвам по-дълго време  newsm78 Някой използвал ли е този продукт? Колко дълго и има ли резултат?

# 1
  • Мнения: 114
На мен ми го изписа дерматоложка,но нестига че ми мирише гадно,а и никакъв ефект от него,ползвам го вече месец и като че ли ми се появиха едни дребни пъпчици от него,също така много ми омазнява лицето и лъщя и затова от вчера го спрях и продължавам с акне аут,поне от него малко подобрение имам на пъпките.Също така ми изписа и един измиващ гел от който съм доволна пак на Exfoliac.

# 2
  • Мнения: 274
Препоръчвам да си вземеш не 200 а 100. Не  е мазен, лек крем е, не мирише на нищо и е много ефикасен. На мен ми го изписа дерматолог и съм страшно доволна.

# 3
  • Мнения: 5 790
Взех 200, защото лицето ми е много зле. И на мен на нищо не ми мирише, приятен е, но малко щипе.

# 4
  • в баира
  • Мнения: 861
Препоръчвам да си вземеш не 200 а 100. Не  е мазен, лек крем е, не мирише на нищо и е много ефикасен. На мен ми го изписа дерматолог и съм страшно доволна.
От една седмица ползвам Acnomega 100 и мога да кажа, че пъпките засъхнаха много бързо след първите няколко нанасяния. Сега ще видим за петната.

# 5
  • Прекрасна ВАРНА
  • Мнения: 356
аз също използвам  100 и почистващата пяна.при мен действат много добре.А какво е това за петната?В петък съм на билков пилинг. Rolling Eyes

# 6
  • в баира
  • Мнения: 861
А какво е това за петната?
Имах предвид, че кремчето повлия на пъпките ми, а сега ще очаквам да се погрижи и за петната  от стари пъпки.
Така е, като не се доизказвам като хората. Simple Smile

# 7
  • Мнения: 420
каква е цената на този който е 100? newsm78

# 8
  • Прекрасна ВАРНА
  • Мнения: 356
готина фифундрела мисля,че за петна няма да ти помогне.пак виж брошурата на всички продукти може да има нещо за петна.кремчето струва около 15лв.утре ще разказвам за пилинга.

# 9
  • в баира
  • Мнения: 861
готина фифундрела мисля,че за петна няма да ти помогне.пак виж брошурата на всички продукти може да има нещо за петна.кремчето струва около 15лв.утре ще разказвам за пилинга.
Аууу, жалко. Ще се поровя в брошурата.
Аз крема го взех за 20 лв - 30 мг.

# 10
  • Прекрасна ВАРНА
  • Мнения: 356
фифундрела,намери ли нещо за петната?направих си пилинга и малко ми пощипва,но не е болка за умиране.

# 11
  • в баира
  • Мнения: 861
фифундрела,намери ли нещо за петната?направих си пилинга и малко ми пощипва,но не е болка за умиране.
Честно казано, не съм търсила, не ми остава време. Но определено ще потърся и в аптеката, от която си купувам козметиката.

Но и тук има инфо.

# 12
  • Мнения: 483
Аз от скоро ползвам гел-пяната за измиване http://krasotaizdrave.com/bg/view_product.php?id=252, но сега като ви чета, смятам да го  комбинирам с Acnomega 100.
A някой ползвал ли е това http://krasotaizdrave.com/bg/view_product.php?id=257

# 13
  • Мнения: 216
Момичета много съм доволна от продуктите на Exfoliac! HugПолзвам от 4 месеца измиващия гел и nc gel ,kaто nc gela гo мажа върху цялата ми брадичка(а го дават да се нанася само върху пъпките) ,че там ми е проблемната зона.Дерматоложка ми ги преписа ,всеки месец правя дълбоко почистване на лице и с тези продукти вече нямам пъпки ,а и белезите ми избеляха!  Peace

# 14
  • Разград
  • Мнения: 25
Аз ползвам exfoliac 100 от няколко месеца и съм много доволна.Всяка вечер се мажа с него, а веднъж месечно си правя пилинг с плодови киселини.

# 15
  • Мнения: 5 362
Открих темата ти случайно,и реших да напиша и моето положително мнение за тази марка козметика Grinning
Ексфолиак е първата козметика,която ми се отразява невероятно добре на лицето Peace
От няколко месеца ползвам измиващия гел,ексфолианта и крема за лице.
Явно съм улучила най-накрая подходящите за моята кожа продукти Peace (а съм пробвала какво ли не за проблемна кожа Close )

# 16
  • София
  • Мнения: 7 097
Аз също съм страшно доволна от Exfoliac. По принцип нямам пъпки, но миналото лято от слънцето се бях изпъпчила ужасно и само след няколко дни мазане с Exfoliac Acnomega 100 кожата ми се оправи и стана гладка и мека.

# 17
  • Мнения: 751
За първи път чувам за този крем,досега какво ли не съм пробвала,но и този ще взема и дано има ефект.

# 18
  • Мнения: 5 790
За съжаление обаче, при мен въобще нямаше никакъв ефект. Мазах го 2 месеца и нищо. А имах огромни надежди.

# 19
  • София
  • Мнения: 2 181
Аз отскоро ползвам кремчето 100 и измиващия гел и съм много доволна.Мисля че най-после си нацелих козметиката.
Дадоха ми мостра на кремчето 200,но не ми действаше добре.Доста голяма разлика между двете.

# 20
  • Мнения: 125
ползвам  от два месеца и  крема и гела за измиване - за съжаление не виждам резултат резултат

# 21
  • Мнения: 483
Аз ползвам гела за измиване и крема Acnomega 100 - много съм доволна, кожата ми се изчисти за 2 седмици.

# 22
  • Мнения: 51
И на мен една козметичка ми препоръча (много нейни клиентки били доволни) кремчето на Exfoliac - acnomeda 200. Аз от Франция си взех и гела за измиване, но ....промени май не виждам...след почти 6 месеца мазане. Всъщност, аз съм забелязала, че когато започна нова серия, кожата ми се подобрява в началото, но продължа ли....пак същата работа  Sad Порите ми са пълнят непрекъснато, а и пъпки ми излизат около цикъла....и петна имам, абе....на 36 год ще стана, а проблема с лицето не мога още да го реша  #Cussing out А съм правила какво ли не.
И понеже свършвам това кремче....можете ли да ми препоръчате нещо друго...от което сте доволни. Продължавам да търся "моето кремче". Shocked

# 23
  • Мнения: 5 790
Какво да правим сега - от кремчетата против пъпки на кремчета против бръчки ли ще минем?  newsm78

# 24
  • Мнения: 51
 Joy ама то си е е така....моите приятелки и съученички използват кремчета против бръчки, а аз още против пъпки  Cry

# 25
  • София
  • Мнения: 2 181
 И на мен кремчето 200 не ми понесе на кожата,но 100 ми е супер.Даже в петък бях на козметик и тя ми каза,че кожата ми не е проблемна и нямам черни точки.А аз бях ужас преди.
Сега ми остава само да си оправя проблемите,който си създадох с Виши.Вече 2 месеца минаха,а все още имам петна

# 26
kak se polzwa gel pqnata na suho lice ili na mokro

# 27
този крем efsfoliak acnomega 100 как го ползвате? само върху пъпките ли го нанасяте или и върху цялото лице newsm78 благодаря ви   bouquet

# 28
  • София
  • Мнения: 2 181
На цяло лице Peace

# 29
az 6te vi kaja kakvo e nai-dobre za petnata. Na sa6tata firma e. Iklen serum. skap e, no e efikase. pri izpolzvane na seruma sled 10 sedmici petnata iz4ezvat. v bg e okolo 80 leva 30 ml.
Az sam probvala kakvo li ne i tozi serum naistina pomaga.
Uspex.

# 30
Ползвал съм гела за измиване 2 седмици  Peace беше добре newsm78 и след това почнаха да ми излизат гнойни пъпчици  Crossing Arms Naughty от начало по една-две после станаха повече  smile3511  започнаха да ми се забиват космите от брадата в кожата  newsm61  защото ми се изсуши лицето и самите косми на брадата немогат да проникнат през твърдата кожа  newsm45 с две думи целият ефект от гела е 15 дена  #Crazy #Crazy #Crazy  и после кожата на лицето става като крокодилска.  smile3513 alert smile3528 af

# 31
  • Мнения: 1 416
Ползвала съм този крем преди време и никакъв ефект не видях от него, макар че търпеливо си измазах цялата опаковка в очакване на подобрение Tired Само ми омазняваше кожата, абсолютно неподходящ е за дневен крем (не виждам как някой ще излезе с такова залъскано мазно лице). При мен не е имал отрицателен ефект, но определено и не ми помогна грам.

# 32
  • Мнения: 77
в момента чувам много добри отзиви за кремчето 100 не 200.и съм много навита да си го взема.само че да питам първо:по принцип и н а мен ми излизат отвреме навреме пъпки но сега кожата ми се поуспокои тъй като редовно я почиствам.обаче не мога да открия "моето" кремче както се казва-за мазна и смесена кожа заощот като правех усилено почтистване малко пресуших кожата на бузите.дайте съвет Praynig

# 33
  • Мнения: 2 229
На мен ми го изписаха само вечер на проблемните зони, заедно с измиващия гел. А за цялото лице друг крем на Hyseac + Dalacin T. Дано има ефект.  Confused

# 34
  • Мнения: 807
Доколкото знам вече не се внасят в България (за съжаление) продуктите на Exfoliac  Sad поне последно като питах във всички аптеки така ми казаха. Ти намираш ли ги някъде?

# 35
  • Мнения: 2 229
Хм, купих си ги вчера от една голяма аптека на Стамболийски. Имаше цялата серия!
Май е аптека Гален - бул. Александър Стамболийски 24

# 36
  • Мнения: 807
Хм, купих си ги вчера от една голяма аптека на Стамболийски. Имаше цялата серия!
Май е аптека Гален - бул. Александър Стамболийски 24
Значи задължително трябва да отида да проверя! Аз страшно харесвам един техен ексфолиант, но не го откривам от година-две вече.

Благодаря ти  Hug

# 37
  • Мнения: 2 229
Помня, че имаше скраб за лице, провери. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт