Мнения за Exfoliac Acnomega 200?

  • 13 337
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 362
Открих темата ти случайно,и реших да напиша и моето положително мнение за тази марка козметика Grinning
Ексфолиак е първата козметика,която ми се отразява невероятно добре на лицето Peace
От няколко месеца ползвам измиващия гел,ексфолианта и крема за лице.
Явно съм улучила най-накрая подходящите за моята кожа продукти Peace (а съм пробвала какво ли не за проблемна кожа Close )

# 16
  • София
  • Мнения: 7 097
Аз също съм страшно доволна от Exfoliac. По принцип нямам пъпки, но миналото лято от слънцето се бях изпъпчила ужасно и само след няколко дни мазане с Exfoliac Acnomega 100 кожата ми се оправи и стана гладка и мека.

# 17
  • Мнения: 751
За първи път чувам за този крем,досега какво ли не съм пробвала,но и този ще взема и дано има ефект.

# 18
  • Мнения: 5 790
За съжаление обаче, при мен въобще нямаше никакъв ефект. Мазах го 2 месеца и нищо. А имах огромни надежди.

# 19
  • София
  • Мнения: 2 181
Аз отскоро ползвам кремчето 100 и измиващия гел и съм много доволна.Мисля че най-после си нацелих козметиката.
Дадоха ми мостра на кремчето 200,но не ми действаше добре.Доста голяма разлика между двете.

# 20
  • Мнения: 125
ползвам  от два месеца и  крема и гела за измиване - за съжаление не виждам резултат резултат

# 21
  • Мнения: 483
Аз ползвам гела за измиване и крема Acnomega 100 - много съм доволна, кожата ми се изчисти за 2 седмици.

# 22
  • Мнения: 51
И на мен една козметичка ми препоръча (много нейни клиентки били доволни) кремчето на Exfoliac - acnomeda 200. Аз от Франция си взех и гела за измиване, но ....промени май не виждам...след почти 6 месеца мазане. Всъщност, аз съм забелязала, че когато започна нова серия, кожата ми се подобрява в началото, но продължа ли....пак същата работа  Sad Порите ми са пълнят непрекъснато, а и пъпки ми излизат около цикъла....и петна имам, абе....на 36 год ще стана, а проблема с лицето не мога още да го реша  #Cussing out А съм правила какво ли не.
И понеже свършвам това кремче....можете ли да ми препоръчате нещо друго...от което сте доволни. Продължавам да търся "моето кремче". Shocked

# 23
  • Мнения: 5 790
Какво да правим сега - от кремчетата против пъпки на кремчета против бръчки ли ще минем?  newsm78

# 24
  • Мнения: 51
 Joy ама то си е е така....моите приятелки и съученички използват кремчета против бръчки, а аз още против пъпки  Cry

# 25
  • София
  • Мнения: 2 181
 И на мен кремчето 200 не ми понесе на кожата,но 100 ми е супер.Даже в петък бях на козметик и тя ми каза,че кожата ми не е проблемна и нямам черни точки.А аз бях ужас преди.
Сега ми остава само да си оправя проблемите,който си създадох с Виши.Вече 2 месеца минаха,а все още имам петна

# 26
kak se polzwa gel pqnata na suho lice ili na mokro

# 27
този крем efsfoliak acnomega 100 как го ползвате? само върху пъпките ли го нанасяте или и върху цялото лице newsm78 благодаря ви   bouquet

# 28
  • София
  • Мнения: 2 181
На цяло лице Peace

# 29
az 6te vi kaja kakvo e nai-dobre za petnata. Na sa6tata firma e. Iklen serum. skap e, no e efikase. pri izpolzvane na seruma sled 10 sedmici petnata iz4ezvat. v bg e okolo 80 leva 30 ml.
Az sam probvala kakvo li ne i tozi serum naistina pomaga.
Uspex.

Общи условия

Активация на акаунт