Как се справяте с мъжете си полицаи?

  • 56 927
  • 820
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 990
Ами така си е, аз да ви кажа не познавам колега без заем  Thinking Та повечето са и на максимума за потребителски  ooooh!

# 751
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
 Mr. Green Joy
Да, ама вижте го от тази страна hahaha
На първо място сме по изтеглени кредити Mr. Green
Като ни станат заплатите европейски Whistling ще ги погасим с 2-3 вноски Joy

# 752
  • у дома...
  • Мнения: 3 087
айде и ние в кюпа на полицайте с кредити - с мъжо даже се шегуваме че доживот сме собственост на банката. даже се "надаме" ако /да не чуе дявола/ съвсем го закъсеми, те ще ни приютат при тях  Mr. Green Бе явяваме се нещо като крепотни селяни  Joy

# 753
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
Баш крепостни сме  #2gunfire
На банките, енергото и другите монополисти начело с държавата  Mr. Green

# 754
  • Мнения: 22 473
Аз съм съпруга на мъж военен, но то все същото.
И мъжът ми е със заем, още от преди да се оженим. Той все ми вика през няколко месеца да ходи да го рефинансира като изтегли още, но аз дума не давам да се издума. Няма да плащам цял живот на банката. Повечето му колеги, да не кажа всичките са вече с по 20-40-50хиляди кредит. Кои с потребителски, кои със ипотечен.
Справяме се някакси, макар че не е особено лесно. ))
Но пък увеличението е направо супер, цели 50-60-100лв им се откъснаха от сърцето. Сега един обикновен войник взима почти колкото мъжът ми.

# 755
Може ли и аз във вашата тема? Работя като надзирател в мъжки затвор със строг режим . Работа като всяка друга - интересно ми е засега - идва ти нов затворник и после гледаш новините и той там, на другия ден отваряш вестника - статия за него. Даже се е случвало да си говорим с някой "клиент" за статиите по негов адрес. Вече съм засичала 2-3 на свобода - поздравяват ме и сме в добри отношения - даже веднъж един в един бар ме разцелув аи мъжа ми се вкисн а- тоя пък какъв е. На свобода са доста любезни, но и аз си върша добре работата - старая се да съм справедлива, дори и с най-гадните убийци. не е моя работа да ги съдя - не съм съдия - от мен се иска да не се самоубиват, да са добре физически и психически до окончателното им осъждане. Това и правя. Мъжът ми е компютърен консултант и приема учудващо добре професията ми. Даже се бъзика, че сигурно съм в сексуалните фантазии на доста затворници. На мен ми е интересно - влече ме тази материя. Работя в чужбина. От ноенври се премествам в съдебната палата за да нямам смени и бачкане по 16 часа. Че тук като кажата няма хора не можеп да с тръгнеш - затворниците не могат да стоят без надзиратели - бачка се 24 часа нон стоп 7 дни в седницата.

# 756
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
Може ли и аз във вашата тема? Работя като надзирател в мъжки затвор със строг режим . Работа като всяка друга - интересно ми е засега - идва ти нов затворник и после гледаш новините и той там, на другия ден отваряш вестника - статия за него. Даже се е случвало да си говорим с някой "клиент" за статиите по негов адрес. Вече съм засичала 2-3 на свобода - поздравяват ме и сме в добри отношения - даже веднъж един в един бар ме разцелув аи мъжа ми се вкисн а- тоя пък какъв е. На свобода са доста любезни, но и аз си върша добре работата - старая се да съм справедлива, дори и с най-гадните убийци. не е моя работа да ги съдя - не съм съдия - от мен се иска да не се самоубиват, да са добре физически и психически до окончателното им осъждане. Това и правя. Мъжът ми е компютърен консултант и приема учудващо добре професията ми. Даже се бъзика, че сигурно съм в сексуалните фантазии на доста затворници. На мен ми е интересно - влече ме тази материя. Работя в чужбина. От ноенври се премествам в съдебната палата за да нямам смени и бачкане по 16 часа. Че тук като кажата няма хора не можеп да с тръгнеш - затворниците не могат да стоят без надзиратели - бачка се 24 часа нон стоп 7 дни в седницата.
Бонжур!
Я вземи се регистрирай, че да те прослушам на лични  Mr. Green
Щото малко послъгваш ми се чини.

# 757
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
О! Я ги остави тия. Не на мен моля.
Съвсем си се вживял/а в роля май.
Време ти е да смениш професията.
С такива като теб всеки ден работя,
така че ми позволи да се съмнявам в думите ти.
По-кротко го давай. Хайде сега козирувай и свободно.

# 758
Колко си смешна не е истина просто! Пак питам какъв е проблемът и как си позволяваш да държиш такъв тон на някой , който само си е позволил да се представи в тази тема? какво изобщо искаш и като каква се изживяваш?
Как ли пък не ще ти козирувам - явно не си добре, ама никак.
Възпитанието ми не ми позволява да се подигравам на хора, които не са добре. Просто ще те игнорирам оттук нататък.

# 759
  • Мнения: 1 685
Възпитанието ми не ми позволява да се подигравам на хора, които не са добре. Просто ще те игнорирам оттук нататък.
  #Crazy #Crazy #Crazy


Кое,кое,кое??? ooooh! ooooh! ooooh!

оо колко интересно и какво точно послъгвам????
Дали ще се регистрирам или не си е лично мой избор и ще се възполвам от него, става  ли ?
Аман от проскатеси , ей? Пишеш 2 реда да споделиш нещо и  веднага започват простотиите. Аз живея в Канада и работя в тукашен затвор. От есента най-вероятно ще съм на шефска позиция, това ли ти е проблема - нещо не вдявам?

# 760
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
O sancta simplicitas!   ooooh! ooooh!
Тежко и горко на канадската пенитенциарна система с такива служители  Whistling  Whistling

Тео, няма смисъл.

# 761
  • Мнения: 1 208
Я вземи се сбийте и ще ви олекне  Laughing
Големи хора сте стига вече   bouquet

# 762
  • Мнения: 2 005
Радвам се за теб, nadziratel, че работиш нещо, което ти харесва и намираш интересни неща в професията си.   bouquet Неприятното за нас е, че в България малко хора могат да си позволят да работят това, за което чувстват призвание... Просто, не можем да издържаме семейставата си с професиите, които имаме и се налага да работим други неща... Има и твърдоглави "копелета" като съпруга ми, който си държи да си работи като полицай. Въпреки скандалите около министерството напоследък, въпреки ниските заплати, въпреки негативното отношение на голяма част от обществото... Има способности и образование, с които може да работи по- доходна работа, но не ще...
А, относно злобните и неконкретизирани забележки искам да ти кажа да не обръщаш внимание... За пореден път се убеждавам, че Маркс е бил прав за едно нещо : "Битието определя съзнанието!". Успех!   bouquet

# 763
  • Мнения: 1 685
Я вземи се сбийте и ще ви олекне  Laughing
Големи хора сте стига вече   bouquet

 Twisted EvilИ как пък точно в тая тема да се сбием Crossing Arms Whistling  Laughing Grinning Laughing Joy

# 764
  • Мнения: 1 208
Я вземи се сбийте и ще ви олекне  Laughing
Големи хора сте стига вече   bouquet

 Twisted EvilИ как пък точно в тая тема да се сбием Crossing Arms Whistling  Laughing Grinning Laughing Joy

С емотиконките  Laughing Laughing Laughing - има достатъчно за повода  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт